Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Trogiru (+/- 50km)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jaszczomp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.09.2011
Okolice Trogiru (+/- 50km)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaszczomp » 10.09.2011 23:28

Witam,

Jestem tu ultranowy, ale zostanę na dłużej :)
Jesteśmy z żoną (nową żoną od 4 tygodni) w trakcie urlopu, 1 tydzień MNE i 1 tydzień HR.
Poradźcie gdzie się udać na 5 noclegów.
Zależy nam na spokoju (tłumy jak w Vodicach i Dubrovniku odpadają), czystej wodzie do nurków, zacisznych miejsc do opalaniaw "w trybie odważniejszym" i braku drogi na skraju 4-metrowej plaży, coby nam auta po ręcznikach nie jeździły, fajnie byłoby gdzieś odbrze zjeść i posiedzieć wieczorkiem w miłej knajpce.
Dziś nocujemy pod Trogirem w Hostelu, aby jutro obrać kierunek wypoczynku. Liczę na pomoc.
Po pobieżnej lekturze forum zastanawiam się nad: Pisak, Vinisce i tu się zacinam :( Poleccie coś proszę.

P.S. Czy w podanych przeze mnie/ poleconych przez Was miescowościach jest jakaś szansa na dostęp do internetu? Zależy mi na tym, gdyż mam służbowe sprawy częściowo rozgrzebane.
Jaszczomp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaszczomp » 11.09.2011 16:13

No i padło na Primosten :)
Bylismy w Pisaku, ale moja miła przeraziła się, że za mocno pod górkę :)
Choć, nie powiem, bardzo przyjemne miejsce.
Primosten na tą chwilę zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie.

Dziękuję za pomoc w wyborze ;)
Pozdrawiam,
M.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 11.09.2011 21:56

No wielu Ci nie pomogło ale jak już trafiłeś do Primosten to dobry wybór. Trogir to nie do końca miejsce do nurkowania, ale oczywiście jest takich cała masa gdzieś dalej lub bliżej. Np w sąsiadującej z Primostenem Grebastica. Świetne miejsca są w okolicach Dubrownika, takie same w Brelii w dzielnicy Jakirusa z małą jaskinią do której można wpłynąć i zupełnie super podwodnymi skałkami za którymi jest cudowne urwisko niemal pionowe. A i jest gdzie pospacerować jedna z najbardziej imponujących promenad w Chorwacji. Polecam :D
chocolada
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) chocolada » 11.09.2011 22:39

:lol: Hm ja teraz w tej chwili jestem na wyspie Ciovo w Okrug Gornji i jest na super , piękny apartament 35 m , klima ,ręczniki , internet , tv sat w tym polskie kanały, do plaży 250 m , widok na morze ,
Choć plaża mała żwirowa lub na skałkach wokoło.Jaka teraz cisza jak makiem zasiał.Woda w Chorwacji jest czyściutka jak łza.Do Trogiru -5 km.
Jaszczomp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaszczomp » 12.09.2011 08:39

Najważniejsze, że kobieta zadowolona - Primosten się podoba bardzo :)
Woda - zdziwiliśmy się, że jest tak zimna (w porównaniu z Petrovacem w MNE, woda jest jak w górskim potoku).
Miasteczko fajne, apartamenty małe, ale schludne.
35 E za dobę, w cenie: klima, internet, parking i widok z 2 piętra na zachód słońca i cały Primosten. Jeśli ktoś będzie potrzebował, to proszę się odzywać.
Do plaży ok 100m, do centrum ok 200m, do starego miasta ok 400m.
Skałki koło starego miasta są, czyli jest gdzie nurkować. Dziś idziemy zwiedzać plażę i szukać zacisznych zakątków.
jaceks653
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceks653 » 12.09.2011 10:18

Mnie niestety nie dane było zostać w Primosten .Na początku sierpnia było tak tłoczno że za apartament 3 osobowy wołali 80 euro!!! . Ale wyjazd był w ciemno i nie żałuje .W końcu padło na Rogoznice również polecam napewno nie ma takich ładnych plaż ale jest w czym przebierać i chyba trochę taniej niż w Trogirze ,chodzi mi o knajpki .
Agnieszka Śrubkowska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka Śrubkowska » 19.09.2011 07:55

Czy mogę sie podczepić?
W przyszłym, roku chcemy z narzeczonym pojechać do Chorwacji w ramach podróży poślubnej. Kiedyś juz byłam w CRO niedaleo Trogiru w Seget Donji. Zastanawiam sie jednak nad wyjazdem w cimno. Moje pytanie, czy znacie jakieś apartamenty w okolicach Trogiru? Ciovo?
Chocolada możesz podać jakiegoś linka do twojego apartamentu?
chocolada
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) chocolada » 20.09.2011 14:29

Agnieszka Śrubkowska napisał(a):Czy mogę sie podczepić?
W przyszłym, roku chcemy z narzeczonym pojechać do Chorwacji w ramach podróży poślubnej. Kiedyś juz byłam w CRO niedaleo Trogiru w Seget Donji. Zastanawiam sie jednak nad wyjazdem w cimno. Moje pytanie, czy znacie jakieś apartamenty w okolicach Trogiru? Ciovo?
Chocolada możesz podać jakiegoś linka do twojego apartamentu?


http://www.apartmani-aniva.hr/
My bylismy bardzo zadowoleni za taka cenę 25e byłam w Aniva 4 , zdjęcia w ofercie są gorsze niż w rzeczywistości , wszystkie rzeczy w apartamencie są nowe i ładne , jeśli będą jakies jeszcze pytania to chętnie odpowiem
pozdrawiam aga
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 20.09.2011 15:33

Agnieszka Śrubkowska napisał(a):Czy mogę sie podczepić?
W przyszłym, roku chcemy z narzeczonym pojechać do Chorwacji w ramach podróży poślubnej. Kiedyś juz byłam w CRO niedaleo Trogiru w Seget Donji. Zastanawiam sie jednak nad wyjazdem w cimno. Moje pytanie, czy znacie jakieś apartamenty w okolicach Trogiru? Ciovo?
Chocolada możesz podać jakiegoś linka do twojego apartamentu?


Witaj. Byliśmy w tym apartamencie, POLECAM!
Na końcu kilka zdań z naszego pobyty.
Family Anton & Matilda Rohrmoser:
http://www.coala-inn.com/hu/pm.htm
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl or adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tel u. Fax: +385 21 886-723
fax : +385 21 886-107
mobil : +385 91 52 62 875
Address CORNELIA Apartments:
Kneza Domagoja 3 Okrug Gornji 21223 CIOVO CR
http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a

Albo jedź do Tribunj do Dario Orlovica, (tylko 60km od Trogiru) super gospodarz, mówi po polsku, pomocny w każdej sytuacji. Jest tylko problem z terminami, sami polacy mieszkają u niego,I SĄ ZADOWOLENI TAK JAK JA!
http://www.dalmacia-apartments.ch/
pozdrav :papa:
Agnieszka Śrubkowska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka Śrubkowska » 22.09.2011 13:45

dziękuję za pomoc :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.09.2011 10:54

Agnieszka Śrubkowska napisał(a):Czy mogę sie podczepić?
W przyszłym, roku chcemy z narzeczonym pojechać do Chorwacji w ramach podróży poślubnej. Kiedyś juz byłam w CRO niedaleo Trogiru w Seget Donji. Zastanawiam sie jednak nad wyjazdem w cimno. Moje pytanie, czy znacie jakieś apartamenty w okolicach Trogiru? Ciovo?
Chocolada możesz podać jakiegoś linka do twojego apartamentu?

Eatam kiedyś byłaś? Jedź i zobacz inny kawałek Cro. Dalej na południe gdzie kryształek wody jest taki jak jego nazwa. Trogir i jego najbliższe okolice są fajowe :D ale na zwiedzanie ale mam uraz co do jakości wody. Ciovo już lepiej ale jakoś mnie odstrasza widok Splitu po drugiej stronie.
Zobacz Chorwację której jeszcze nie poznaliście.
A jeśli chodzi o jazdę w ciemno preferuję tylko takie wyjazdy z rodziną. Wychodzę z założenia, że niema takiej opcji, aby czegoś nie znaleźć.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Okolice Trogiru (+/- 50km)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone