Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ofrołd

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
miszaz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.06.2006
ofrołd

Nieprzeczytany postnapisał(a) miszaz » 08.06.2006 10:37

Witam szanownych forumowiczów. Czy ktoś z szacownego grona poruszał się samochodem terenowym po drogach i bezdrożach BiH ,Czarnogóry i Albanii. Jutro wyruszam w tamte rejony i chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat ciekawych off-roadowych tras. Forum jest super ale niestety nic na ten temat w arhiwum nie znalazłem.Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.
michał.
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 08.06.2006 11:05

Jedyny ofrołd jaki spotkałem w drodze do Cro to był odcinek Rzeszów-Barwinek :-D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.06.2006 11:18

krzysiekrz napisał(a):Jedyny ofrołd jaki spotkałem w drodze do Cro to był odcinek Rzeszów-Barwinek :-D

no i wszystkim ofrołdowcom zawsze polecamy trasę na Zwardoń :wink:
von Laos
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 28.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) von Laos » 08.06.2006 11:28

krzysiekrz napisał(a):Jedyny ofrołd jaki spotkałem w drodze do Cro to był odcinek Rzeszów-Barwinek :-D


No to chyba dawno nie jechałeś z Bielska Białej w stronę Korbielowa. :D
miszaz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) miszaz » 08.06.2006 12:29

:lol: :lol: A poza granicami naszego kraju? Nikt nie jeżdził?
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 08.06.2006 13:00

krzysiekrz napisał(a):Jedyny ofrołd jaki spotkałem w drodze do Cro to był odcinek Rzeszów-Barwinek :-D

No, teraz to już chyba jest wyremontowany...
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 22.08.2006 08:17

Miszaz. Wróciłeś już?
Ja chętnie poczytam relację z tej wyprawy. Moja "druga połowa" jest zafascynowana wyprawami i w najbliższym czasie w planie jest Landrover Discovery :D ( na pierwszą wyprawę planowaliśmy Norwegię - mało ludzi dużo przyrody i dróg w lasach, ale kto wie.... może jakieś cieplejsze rejony)

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone