Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odstąpię apartament ZDENKA TRIBUNJ dla 4 os. 5-15 lipca

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zember
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.06.2013
Odstąpię apartament ZDENKA TRIBUNJ dla 4 os. 5-15 lipca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zember » 10.06.2013 21:01

Witam wszystkich. Do tej pory tylko czytałem forum a teraz mam potrzebę napisać ogłoszenie.
Niestety żona miała wypadek i nie będziemy mogli pojechać na wyczekany urlop.

Odstąpię apartament nr 3 dla 4-osób u przemiłej Pani Zdenki Durmanic w miejscowości Tribunj.
W terminie 5-15 lipca. Cena za apartament za dobę: 65 EUR.
Zaliczka wpłacona przeze mnie w lutym to 100 EUR. Oczekuję zwrotu tej zaliczki wg równowartości PLN lub w EUR. Potwierdzeniem wpłaty zaliczki jest potwierdzenie przelewu które posiadam oraz można to sprawdzić dzwoniąc/pisząc do pani Zdenki.

Zdjęcia apartamentu są tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Lokalizacja domku:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jest to bardzo znany na forum apartament Zdenka.

Na drugim wątku za chwilę wystawię drugi apartament od 15 do 22 lipca na Pagu, gdyby ktoś chciał kontynuować swój urlop. Tak mieliśmy zaplanowane, połowa w Tribunj i połowa na Pagu z dojazdem i powrotem poza weekendem.

Proszę pisać na priv.
misia53
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia53 » 21.06.2013 13:04

Jestem zainteresowana, spadł pan mi z nieba z tym terminem, prosze mim tylko powiedziec czy mozliwa jest dostawka? I czy miejsce nadaje sie dla dzieci?
Pozdrawiam
zember
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zember » 24.06.2013 09:15

Witam,

tak, jest możliwa dostawka. W jednej z sypialni jest dodatkowa kanapa, a także jest możliwa dostawka z łóżeczkiem dla małego dziecka. My mieliśmy jechać z dwulatkiem.

Myślę że to miejce i ta miejscowość są bardzo dobre dla dziecka. My ją wybraliśmy bo blisko jest spokojna żwirkowa plaża z dość łągodnym zejściem do morza i do Tribunj jest dobry dojazd autostradą, więc skraca się czas podróży co przy maluchu ma duże znaczenie. Miasteczko raczej ciche i spokojne.

Zachęcam innych do kontaktu - sprawa ciągle aktualna !
aztec
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aztec » 26.06.2013 11:50

proszę o kontakt na artkar maupa poczta.fm
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 26.06.2013 19:54

witam , z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecic ten apartament ,jestem obecnie w Tribunj i Vodicach u Daria
Bylem u Zdenki ze 2 razy na kawie.
Cisza ,spokój,duzy ogrod ,grill, do plazy jakies 150 metrow ,plaskie zejscie do wody ,plaza zwirkowa ,są drzewka ,prysznice ,knajpy
aztec
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aztec » 26.06.2013 21:47

domingos napisał(a):witam , z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecic ten apartament ,jestem obecnie w Tribunj i Vodicach u Daria
Bylem u Zdenki ze 2 razy na kawie.
Cisza ,spokój,duzy ogrod ,grill, do plazy jakies 150 metrow ,plaskie zejscie do wody ,plaza zwirkowa ,są drzewka ,prysznice ,knajpy

Tylko Zember nie odpisuje ;-)
zember
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zember » 27.06.2013 11:58

Aztec, mail poszedł przed chwilą.
Czekałem na decyzje jednej osoby, ale decyzja była na nie, tak więc ciągle aktualne!

edit: podaję adres do siebie gdyby ktoś był zainteresowany: zember (małpa) poczta.onet.pl
zember
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zember » 30.06.2013 09:18

Sluchajcie, poniewaz termin sie zbliża dla osoby która sie zdecyduje daje rabat- zaplaci 50 euro zaliczki

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Odstąpię apartament ZDENKA TRIBUNJ dla 4 os. 5-15 lipca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone