Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 12.07.2016 21:40

Inni dopiero co planują wakacje i przygotowania do wyjazdu,my z rodzinką jesteśmy już po.
Wolę pisać teraz,kiedy jeszcze gorące wspomnienia są bardzo aktualne,a moje emocje we mnie nadal siedzą.
Wyjazd na wyspę BRAĆ został zaplanowany w grudniu,wolałam już mieć z góry zaklepane,tak lubię i tak mi wygodniej. Tym razem jak i wcześniej musiał być widok na morze. Cena tez grała rolę,wyposażenie apartamentu również...Miała być Brela i ląd,ale jakimś cudem trafiłam na fotkę, która pokazuje widok z okna. Poza tym kilka relacji z naszego forum przypieczętowało mój wybór.
Ok,zaliczka doszła,zaczęło się odliczanie do wyjazdu. Później przyszły rozterki....a może lepiej było na lądzie coś zaklepać? A mój mąż pyta,czy będą szerokie i długie plaże? Hmm no mam nadzieję,że nie będzie tak źle...pooglądaliśmy na google i w innych relacjach,no nie ma bata musi być dobrze:)
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 12.07.2016 21:44

Chętnie poczytam co tam Na Brac-iu słychać 8)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 12.07.2016 21:46

Fajnie się czyta.Mam nadzieję, że będzie też na co popatrzeć :mrgreen:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 12.07.2016 22:04

Trzecia !!!! :D :D :D
neska213
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 23.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska213 » 12.07.2016 22:08

Nie mogę się doczekać tej relacji:) Wyspę zwiedzałam w ubiegłym roku i mam równie piękne wspomnienia.
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 12.07.2016 22:17

Skoro Brač, to i ja chętnie powspominam naszą ulubioną wyspę 8)
pzdr.
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 12.07.2016 22:19

To i ja siadam.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.07.2016 23:50

Czytam i oglądam uważnie... :wink:
:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2016 00:00

Odkryję Brač kolejny raz :wink: :lol:
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 13.07.2016 08:10

tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3767
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 13.07.2016 08:12

Ja czekam siedząc w pracy... ;)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 13.07.2016 08:42

Czekam i ja :-)
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 13.07.2016 08:45

borsalino4 napisał(a):tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)


A do Bracery zaglądasz? Kiedyś dawali tam dobrze zjeść. Krótkie menu ale wszystko mniam 8)
pzdr.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.07.2016 08:55

U mnie Brac w planach za 5 tygodni, to sobie trochę poczytam :oczko_usmiech: :mrgreen:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 13.07.2016 09:29

O jak miło,chętni do czytania przybywają,w takim razie kolejna część z opisem....

paw_el napisał(a):Chętnie poczytam co tam Na Brac-iu słychać 8)


Zapraszam,a słychać i widać....:)

słoma79 napisał(a):Fajnie się czyta.Mam nadzieję, że będzie też na co popatrzeć :mrgreen:


Troszkę zdjęć napstrykałam aż aparat na Bolu się zasapał:)

travel napisał(a):Trzecia !!!! :D :D :D


Witam i zapraszam:)

neska213 napisał(a):Nie mogę się doczekać tej relacji:) Wyspę zwiedzałam w ubiegłym roku i mam równie piękne wspomnienia.


Oj i ja mam w głowie wspomnienia i długo zapadną w mojej pamięci...

zibi.s napisał(a):Skoro Brač, to i ja chętnie powspominam naszą ulubioną wyspę 8)
pzdr.


Zapraszam,powspominajmy razem:)

pkucaba napisał(a):To i ja siadam.


Proszę bardzo:)

Mikromir napisał(a):Czytam i oglądam uważnie... :wink:

Zachęcam:)

:papa:


Janusz Bajcer napisał(a):Odkryję Brač kolejny raz :wink: :lol:


Nie ma innej opcji,jest tu wiele miejsc jeszcze do odkrycia:)

borsalino4 napisał(a):tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)


Oj zazdroszczę....najlepsze lody jakie jedliśmy to właśnie tam:)

dids76 napisał(a):U mnie Brac w planach za 5 tygodni, to sobie trochę poczytam :oczko_usmiech: :mrgreen:


Ale masz fajnie,jeszcze przed urlopem,zamienimy się miejscami?

26 czerwiec niedziela dzień wyjazdu


26 czerwiec niedziela

Planowany wyjazd w niedzielę wieczorem …walizki spakowane,wszystko posprawdzane,polisy na auto i zdrowotne również,paszporty,dokumenty. Pies odwieziony do dziadków.
Mąż miał wyczyścić szyby jeszcze w aucie,ale gdy już miał wychodzić jak nie runęła ulewa.
Burza jak nie wiem co,więc z nosem przylepionym do szyby siedzę i wyczekuję końca grzmotów i płynącej wody po szybach.
Po godzinie jakby zelżało,mąż z synem wyskoczyli w przerwie z bagażami. Dosyć szybko i sprawnie poukładali wszystkie torby i torebeczki. Zgrzewka wody jakby w Chorwacji miało zabraknąć.
Nareszcie...rozpoczynamy wakacje hurra...wszyscy w dobrych nastrojach.
Na pierwszym rondzie nagle jak mąż nie zahamuje. On nogę na hamulec,a auto nie słucha i jedzie wprost pod wjeżdżające na nas auto. Dosłownie odrobinę zabrakło,by nasze wakacje miały się już zakończyć i zamiast kąpieli w ciepłym morzu Adriatyk załatwialibyśmy szkodę z OC.
Na szczęście to się nie stało. Ja patrzę na męża,on na mnie i konsternacja...
Nagle przestaje padać...jest coraz lepiej. Tym razem jedziemy przez Czechy,Austrię i w Ptuju mamy już zaklepany nocleg w hotelu.
Droga mija całkiem swojsko. Całą noc mój M kieruje,ja zmieniam go na odcinku Graz -Wien.
Swoją drogą super mi się jechało,wszyscy zasnęli,a ja dalej pokonywać i łykać kolejne kilometry.
Choć nie jest łatwo jechać w nocy,bo zmęczenie jednak przychodzi,to plusem jest fakt,że spokojnie na drogach i chłodniej...

Nad ranem wschód słońca...

Obrazek

W końcu o godzinie 11 dojechaliśmy na miejsce,w recepcji nikogo nie zastaliśmy,ale szybki telefon i po 15 minutach dostajemy klucze do dwóch pokoi dwuosobowych.

Obrazek

Oto jeden z kluczy

Obrazek
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone