Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 10.08.2016 13:14

A do Sutivanu zajrzeliście? :) Piękna relacja!
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 10.08.2016 13:29

Ale miałam zaległości :oops: już nadrobiłam :)
Miasteczko Bol ładne, natomiast Złoty Róg już mi się nie podobał :) przyczyną były dzikie tłumy, nie nie i jeszcze raz wielkie nie :) odwiedziliśmy parę miejsc i zgodnie stwierdziliśmy, że Bol to najbardziej przereklamowane miejsce w Cro :D ale to nasza subiektywna opinia :)
kwli
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwli » 11.08.2016 12:33

Ja też siadam i czytam. Za parę dni wyjeżdżam z rodzinka do Mirci i już nie mogę się doczekać. Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg.
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 13.08.2016 08:03

zibi.s napisał(a):
borsalino4 napisał(a):tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)


A do Bracery zaglądasz? Kiedyś dawali tam dobrze zjeść. Krótkie menu ale wszystko mniam 8)
pzdr.

nie , ponieważ stacjonowałem w Splitskiej; a do Postiry wybierałem się rankiem na spacer; ale kilka knajp w Postirze zachęcało:)
morto15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) morto15 » 13.08.2016 10:49

Szkoda , że będąc w Postirze nie byliście na plaży Mala Lozna ,która znajduje się na końcu miejscowości po zachodniej stronie.Tam zawsze chodziliśmy.Tylko woda była bardzo zimna.Prawie jak w Bałtyku.Ale za to czysta. :)
morto15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) morto15 » 13.08.2016 10:50

Sorry,to była wschodnia strona miasta.
jacek1974
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 25.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek1974 » 13.08.2016 15:58

Siedzę teraz w Povlji i czytam Twoją relację. I przeżywam to jakby na żywo. Powiem tylko: bosko.
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 13.08.2016 21:15

Uff, nadrobiłem zaległości, fajna relacja i zdjęcia. Kiedyś trzreba będzie Brać zobaczyć. Nasza 18 letnia córka już z nami nie była, takie czasy. :D
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 15.08.2016 09:10

Roxi napisał(a):Zaległości nadrobione :)
Piękne, gorące zdjęcia.

dziękuję Roxi:)

loverosa napisał(a):Ok...to może tym razem wyślemy karki do rodziny?


Może być niebezpiecznie :twisted:


Rzeczywiście,wkradł się błąd :D

maslinka napisał(a):Pięknie tu u Ciebie :)

Widzę, że pizza w Bolu też w Skalinadzie (chyba najlepsza) i w ogóle fajne popatrzeć na znane miejsca. Tęsknię za Bračem...

Pozdrawiam :papa:


Maslinka witaj u mnie:)

Tak Skalinada miała wzięcie,zawsze pełno ludzi:) Ja już tęsknię za Brac....

borsalino4 napisał(a):tez uważam ze przygotowania, planowanie, pakowanie to przyjemność. przynajmniej dla mnie
Postira urocza:) ta malutka plaza fajna


Postira zrobiła na nas miłe wrażenie,choć wcale tak naprawdę jej nie widzieliśmy.Byliśmy tylko przy porcie...

sieka napisał(a):A do Sutivanu zajrzeliście? :) Piękna relacja!


Niestety:(Te parę dni to za mało,ciężko pogodzić plażowanie z wyjazdami.Dwa razy byliśmy na Bolu i dwa razy w Sumartinie...a na Sutivan,Supetar i inne piękne miejsca już zabrakło czasu...

figusek napisał(a):Ale miałam zaległości :oops: już nadrobiłam :)
Miasteczko Bol ładne, natomiast Złoty Róg już mi się nie podobał :) przyczyną były dzikie tłumy, nie nie i jeszcze raz wielkie nie :) odwiedziliśmy parę miejsc i zgodnie stwierdziliśmy, że Bol to najbardziej przereklamowane miejsce w Cro :D ale to nasza subiektywna opinia :)


Bol nam się podobał,mi nie przeszkadzają tłumy,nie uważam,żeby tego dnia był ścisk ludzi.Były wolne miejsca,nad Bałtykiem to dopiero jest masa ludzi 8O My należymy do tych osób co lubi Bol na kilka godzinek,a potem wracamy do cichutkiej Povlji:)

kwli napisał(a):Ja też siadam i czytam. Za parę dni wyjeżdżam z rodzinka do Mirci i już nie mogę się doczekać. Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg.


Życzę miłego pobytu,pogoda gwarantowana....:)

morto15 napisał(a):Szkoda , że będąc w Postirze nie byliście na plaży Mala Lozna ,która znajduje się na końcu miejscowości po zachodniej stronie.Tam zawsze chodziliśmy.Tylko woda była bardzo zimna.Prawie jak w Bałtyku.Ale za to czysta. :)


Oj z wielką chęcią byśmy poplażowali na każdej plaży w każdym miejscu:) Dzięki za ten wpis,może kiedyś tam wrócimy?
Woda czysta,to najważniejsze :D

jacek1974 napisał(a):Siedzę teraz w Povlji i czytam Twoją relację. I przeżywam to jakby na żywo. Powiem tylko: bosko.


O jak super:) A gdzie stacjonujecie? Pogoda dopisuje?

janusz07 napisał(a):Uff, nadrobiłem zaległości, fajna relacja i zdjęcia. Kiedyś trzreba będzie Brać zobaczyć. Nasza 18 letnia córka już z nami nie była, takie czasy. :D


Brać koniecznie trzeba odwiedzić,ta wyspa jest magiczna.Ciekawe jak długo nasze dzieci będą z nami jeździć?
Na razie są na tak....

3 lipiec niedziela

Rankiem budzę się i co robię? Oczywiście zaglądam w okno,odsuwam roletę.Dalej jestem w tym pięknym miejscu,chłonę obrazy,w zatoce ktoś już się kąpie.Nasza rodzina jeszcze śpi,tak to jest z nastolatkami.Idę wziąć prysznic,potem kawka z mężem...rytuał codzienny.Idziemy jak co dzień do centrum Povlji po świeże pieczywo.Rok temu na Hvarze często kupowaliśmy pączki i tym razem mamy ochotę na kilka.Te z wanilią najlepsze.

Obrazek

Uliczki puste,miasteczko śpi jeszcze...gorący dzień przed nami

Obrazek


Po śniadaniu wszyscy zgodnie planujemy,że wybieramy się dziś nad naszą zatokę Ticja Luka.
Zapomniałam napisać,że jak byliśmy w Postirii to na straganie kupił mi mąż matę składaną,kosztowała 120 kun.
Teraz mogę na spokojnie siedzieć na ostrych kamyczkach,już mnie nie kuje nic a nic :D

Obrazek

Pełny relaks

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pyszne ciasteczka z cynamonem

Obrazek

Po wypluskaniu się wiadomo przychodzi pora obiadowa,dziś pichcę w apartmanie.Kuchnia wspaniale wyposażona,więc grzechem byłoby codziennie stołować się po konobach.Szczerze mówiąc kuchnia chorwacka mi nie smakuje...
Do czasu.... :lol:

Wieczorkiem idziemy z M na spacer sami we dwoje:)

W Povjji wszędzie mamy schody,moja kondycja coraz lepsza

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I już jesteśmy

Obrazek

zamawiamy dwie kawy ,powoli zachodzi słońce,jest cudownie

Obrazek

Idziemy się przejść

Obrazek

Obrazek

Tu łapię pozytywne wibracje,tu odpoczywam...

Obrazek

A w następnym odcinku....wizyta w konobie w Sumartinie ... :evil:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 15.08.2016 09:37

Śliczna ta Povlja!Taka spokojna :)
Zaglądam do Twojej relacji i do relacji ELIMAR.Byliśmy w Povlji w 2014, na wycieczce stateczkiem z Baska Voda, ale to oczywiście za mało, żeby ją poznać.
Z przyjemnością oglądam zdjęcia i chciałabym kiedyś wrócić, bo lubię takie małe miasteczka z "klimatem"
pozdrawiam :papa:
Janka
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 15.08.2016 21:19

bardzo fajny ten wasz Brać :)
jacek1974
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 25.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek1974 » 15.08.2016 21:55

Do loverosa
Pogoda jak dla mnie bajeczna: pełne słońce ale nie upalnie - max 30 32 st C
Codzienny plazing i wieczorna posiadówka w centrum. Dzisiaj byliśmy na procesji maryjnej ulicami miasta razem z forumową Micromirką. Niestety w czwartek trzeba się pożegnać z tą uroczą mieściną.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.08.2016 08:37

Po prostu
loverosa napisał(a):Obrazek


:papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.10.2016 09:48

loverosa napisał(a):A w następnym odcinku....wizyta w konobie w Sumartinie ... :evil:

Co z tą konobą :roll: :wink:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 22.10.2016 14:39

Właśnie i co :?:
Będzie ciąg dalszy ?

Pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone