Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 2014

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mszkudlarek36
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 280
Dołączył(a): 19.03.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) mszkudlarek36 » 15.01.2015 13:56

markusg napisał(a):Kwatery już podrożały :).
Gdzie nie napiszesz to każdy odpowiada, że zarezerwowane przez CRO Forumowicza :)


Dlatego ja już dziś zaklepałem sobie miejsce :P
Zawsze można zrezygnować jakby coś się pozmieniało :D
markusg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 04.01.2007
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) markusg » 15.01.2015 14:06

mszkudlarek36 napisał(a):
markusg napisał(a):Kwatery już podrożały :).
Gdzie nie napiszesz to każdy odpowiada, że zarezerwowane przez CRO Forumowicza :)


Dlatego ja już dziś zaklepałem sobie miejsce :P
Zawsze można zrezygnować jakby coś się pozmieniało :D


Dobra decyzja.

Ja rezerwowałem w zeszłym tygodniu, te kwaterkę co polecała Arlij.
Wszystko tak jak opisała, a córka właścicieli Maria bardzo zaangażowana i pomocna.

Pozdrav,
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 15.01.2015 18:07

Ile płacicie za kwaterki na Lefkadzie? Ja zanalzałem miejscówkę dla czterech osób w II poł. lipca za 75€ ze śniadaniem.
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 23.01.2015 12:59

Może gdzieś pisało, a mi umknęło, więc pytam :) jak z temperaturą wody na początku czerwca na Lefkadzie?
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 05.07.2012
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 23.01.2015 14:55

omoz napisał(a):Ile płacicie za kwaterki na Lefkadzie? Ja zanalzałem miejscówkę dla czterech osób w II poł. lipca za 75€ ze śniadaniem.


We wrześniu 2013 r. płaciłem 40 euro w Agios Nikitas za 3 osoby, bez wyżywienia.

Poza tym dopiero teraz natrafiłem na tę relację i jestem pod mega wrażeniem. Planowaliśmy wstępnie ponownie wyjazd na Lefkadę (byliśmy w 2013 r.), ale po przeczytaniu i obejrzeniu relacji to na pewno postaramy się tam pojechać. I mam pytanie jak przedmówca, jaka temperatura wody w czerwcu? Bo planujemy też w czerwcu jechać? Byliśmy na początku września to była bardzo ciepła ok. 26-27 st.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 23.01.2015 14:59

:roll: A w jakich miesiącach jedziecie? Bo zaczynam się obawiać, że i we wrześniu mi braknie miejsc... :roll:
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 23.01.2015 17:44

I my też Lefkada w tym roku w czerwcu. Kwatery zarezerwowane 30€ za 2+1 w Vasilikí :)
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20993
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 23.01.2015 19:20

MarDomi napisał(a):I my też Lefkada w tym roku w czerwcu...


...tylko się cieszyć pozostaje,bo ile fajnych relacji na forum będzie
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 05.07.2012
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 24.01.2015 15:29

MarDomi napisał(a):I my też Lefkada w tym roku w czerwcu. Kwatery zarezerwowane 30€ za 2+1 w Vasilikí :)


My też w czerwcu, ale w ciemno. Na pewno do Agios Nikitas. Jedziemy w pierwszej połowie czerwca, więc na pewno coś znajdziemy. Jak byliśmy na początku września to znalezienie kwatery zajęło nam 5 min. Dosłownie zaparkowałem, poszedłem do pierwszego domu z wywieszką, że są kwatery i mieli wolne miejsca.
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 24.01.2015 19:57

bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa o mojej relacji, faktycznie Lefkada znalazła uznanie jak widać wielu z Was:)...wielu osobom wysyłałam na priv namiary na kwaterę ale gdyby ktoś został pominięty to przez przeoczenie i proszę się upominać;)

co do temperatury wody...jak widać w relacjie wychodzić się z niej nie chciało, na pewno chłodniejsza niż wrześniowa ale bardzo przyjemna, ciepła, zarówno temperautura powietrza jak i wody bardzo przyjemna więc nie jest to kompletnie minusem jak jedziemy w czerwcu. Oczywiście że pierwsze dni czerwca a ostatnie to jest drobna różnica, my byliśmy od około 12 czerwca i było bardzo optymalnie.
Wielkim plusem jest długi dzień;)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 24.01.2015 21:06

Pewnie już planujesz wyjazd 2015? Już nie mogę się doczekać kolejnej relacji, bo zdjęcia w Twoim wykonaniu są zachwycające (wróciłam nawet do Twoich wcześniejszych relacji z Hvaru i Korculi) :papa:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 24.01.2015 23:07

planuję a jakże i na razie potwierdzam tylko, że kierunek Grecja;) aaa i wyspa/wyspy..ale reszta w fazie rozeznania, porównania i do decyzji daleko:)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 25.01.2015 03:04

Za oknem śnieg, więc bardzo dziękuję za dużą garść słońca.
Czytałem relację na początku ale porzuciłem z uwagi na zdrowie psychiczne. Miałem permanentne uczucie: deja vu :D Część macedońska była bliźniaczo podobna do mojej, z lipca . uspokoiłem się jak ulokowałaś się w Trpejcy, ja w Ohrydzie. Jak zobaczyłem fotki z Lefkady to odetchnąłem i nabrałem spokoju. Ja moje przygody skierowałem na Pelion i Kefalonię.

Niestety, takich fotek jak Ty robić nie potrafię, ale z dużą dozą zazdrości gratuluję!!! :wink:
PS. Dzieciaki masz bardzo dzielne - szacun!
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 28.01.2015 11:51

To i ja dołączam do fanów Twojej relacji, w ramach zimowej croterapii :D
mega ukłon Obrazekza zdjęcia !!
również poproszę o namiar na kwaterę, na PW
od razu uspokajam tych co się o tłok martwią - skorzystam może za rok, lub dwa ale na pewno skorzystam, bo pięknie na tej Twojej Lefkadzie.
jacusek
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 03.05.2010
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusek » 28.01.2015 12:47

@ArliJ
dzięki za super relację. Mam ponad 2 tygodnie urlopu na przełomie maja i czerwca i chcę moją lepszą połowę namówić na Grecję z Albanią, ale mam problem bo, tu cytat, "do Grecji się lata a nie jeździ." :(. W sumie prawda jest taka, ze będąc z centrum Polski mam dodatkowych 500 km w obie strony do zrobienia, ale za to paliwo tańsze.

A propos paliwa - jak wyglądało tankowanie w Serbii. Często są stacje na autostradzie? Nie to co u nas? Na Węgrzech w stronę SZEGEDU podobnie?

W Macedonii przeczytałem, ze jest OK.

Robisz piękne zdjecia, nie mogę się napatrzeć, chociaż wiem że są podkrecane :).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 2014 - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone