Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odbitki - gdzie można zamówić najlepsze

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008
Odbitki - gdzie można zamówić najlepsze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 18.10.2009 18:40

Witam wszystkich cro i fotomaniaków

Zamiarzam w końcu zrobić odbitki z ostatniej i przedostatniej wyprawy do Chorwacji.
Czy może ma ktoś z Was sprawdzony lab, gdzie robią dobrej jakości odbitki? (interesuje mnie wysyłanie zdjęć na płycie lub przez internet).

Proszę o rady na maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.10.2009 19:46

witaj..od paru lat robię w Empik foto i jestem bardo zadowolony, wysyłam netem i odbieram w sklepie.
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 18.10.2009 21:40

Ja od lat robię na foteria.pl i jestem zadowolony z jakości i ceny. Odbitki są na papierze Kodak Professional Endura.
Nadmieniam, że jestem amatorem - takie wakacyjne focenie. Tak czy inaczej - jedna więcej oferta do rozważenia.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.10.2009 21:50

A ja ostatnio zamawiałem ponad 1500 zdjęć tutaj
Dobre ceny, szybko, sprawnie, niezła jakość. :D
Program do wysyłki zdjęć można pobrać np.tutaj

:papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.10.2009 22:19

Również korzystałam z powyższego programu, jest całkiem niezły....
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.10.2009 08:40

I ja wiele wywoływałem w CEWE dopóki nie przekonali mnie kumple, żebym zaniósł do lokalnego labu u nas w Kielcach i od tamtej pory tam kupiłem już 2 obiektywy, parasolkę do rozpraszania światła, lampkę - błyskotkę i jeszcze kilka filtrów, robię tam masę zdjęć... trzeba poszukać u siebie na miejscu... znajomy znajomemu itd... wiesz jak jest najlepsza reklama to plotka ;)

CEWE to potężna fabryka w K-Koźlu. I robią fajne odbitki. i nawet dość niedrogo. I reklamacje rozpatrują błyskawicznie, bo i zdarzyło im się spieprzyć mój negatyw :cry: porysowali go i prześwietlili 8O :cry: :evil: ale szybciutko dali mi nowy negatyw i zwrócili kasę za odesłane zdjęcia :D.

Pamiętaj :idea: :arrow: TYLKO TEN CO NIC NIE ROBI SIĘ NIE MYLI :!: Grunt to umieć przyznać sie do porażki a oni to zrobili wiec można im zaufać ;)

Pozdrav :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.10.2009 11:18

Leszek Skupin napisał(a):
Grunt to umieć przyznać sie do porażki a oni to zrobili wiec można im zaufać ;)

Pozdrav :papa:


Ciekaw jestem słuszności tej teorii jeśli na tej przepier.....j, prześwietlonej czy porysowanej rolce będziesz miał np ślubniaki robione na umowę. Wiecie Państwo nie będziecie mieli zdjęć ze ślubu, bo w labie zgubił się film z Waszymi zdjęciami :) Inna sprawa że ryzyko istnieje zawsze. Karty pamięci też ponoć czasem umierają. Ze względu na to najważniejsze okazje dubluję cyfra+analog.

Zdjęcia wołam u nich jednak zawożę osobiście, choć można też wysyłkowo zamówić. Jednak jak dla mnie przesyłanie zdjęć ważących po 10 i więcej mega szczególnie w większej ilości jest szaleństwem :D
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 19.10.2009 13:54

Ja zamawiam odbitki w Fotojokerze. Cena za odbitke w formacie 10 to 29groszy. Zdjecia mozna zamawiac przez internet badz osobiscie w punkcie przyjeć. Zdjecia sa dobrej jakości a cena konkurencyjna.
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 19.10.2009 14:06

avensis napisał(a):Ja zamawiam odbitki w Fotojokerze. Cena za odbitke w formacie 10 to 29groszy. Zdjecia mozna zamawiac przez internet badz osobiscie w punkcie przyjeć. Zdjecia sa dobrej jakości a cena konkurencyjna.

Zastanawiam się czy w takiej cenie nie oferują czasami zdjęć na papierze śniadaniowym. :D :D
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 19.10.2009 14:46

avensis napisał(a):Ja zamawiam odbitki w Fotojokerze. Cena za odbitke w formacie 10 to 29groszy.

Przeglądam stronę Fotojokera i jakoś nie umiem trafić na taką cenę
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 19.10.2009 15:41

dasuch napisał(a):
avensis napisał(a):Ja zamawiam odbitki w Fotojokerze. Cena za odbitke w formacie 10 to 29groszy.

Przeglądam stronę Fotojokera i jakoś nie umiem trafić na taką cenę

Od 1000 szt. to pewnie 29gr :o
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 19.10.2009 18:58

bzyq74 napisał(a):
dasuch napisał(a):
avensis napisał(a):Ja zamawiam odbitki w Fotojokerze. Cena za odbitke w formacie 10 to 29groszy.

Przeglądam stronę Fotojokera i jakoś nie umiem trafić na taką cenę

Od 1000 szt. to pewnie 29gr :o

Od 300 sztuk 29 gr. Wywołujac zdjecia z Chorwacji napewno mamy wiecej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.10.2009 19:43

Witam!

Czy format 10 to inaczej format 10x15 ?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.10.2009 19:49

10 To może też być i 10x13 nie tylko 10x15 bo są dwa formaty matryc 3:2 i 4:3 ;)

Rysiu ryzyko istnieje zawsze ;) napewno dużo większe w przypadku negatywów, bo zdjęcia wrzucone i wysłane na płycie zostają u właściciela w oryginale ;) więc w erze cyfraków to ryzyko jest zminimalizowane do minimum :)

Pozdrav :papa:
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 19.10.2009 19:55

Następna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Odbitki - gdzie można zamówić najlepsze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone