Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od 22.06 niestety pogorszenie pogody:( deszcze

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SOBUŚ
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) SOBUŚ » 20.06.2009 21:24

fhuzbych napisał(a):
larry123 napisał(a):Witam

Czytam ten wątek (zresztą nie tylko ten), przeglądam serwisy pogodowe w każdym mniej lub bardziej znanym mi języku.

Jest kiepsko przez najbliższe kilka dobrych dni a wyjazd w niedzielę......
I co mam nie jechać..... bez sensu, na pewno nie będzie tak źle.

Na dowód tego....... :D :D :D ...... najlepsza prognoza dla Cro jaka można znaleźć w sieci.

http://www.meteo-info.hr/


Biorąc pod uwagę, że może być to stronka pod turystów należy:

1. odjąć 3 stopnie
2. dodać 5 mm deszczu dziennie....

........ i pogoda gotowa.

miłego wypoczynku życzę

pozdrawiam
Piotrek



Też jadę z rodzinką w niedzielę z Jaworzna wymyśliłem ze cóż będzie zwiedzanie i spacerki z parasolem :)
Witam ziomala a do jakiej miejscowości sie wybieracie ???My też ruszamy w niedzielę z Dabrowy Górniczej na wyspę Ciovo ..Do zobaczenia na trasie :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2009 21:29

Mały armagedon jednak nadszedł ;)
Obrazek
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.06.2009 21:45

Jo_Anna napisał(a):Hm, hm, to już mało optymistyczne:
Deszcz w Chorwacji

Uuuu, takich widoków z Chorwacją w tle jeszcze nie widziałam.
larry123
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) larry123 » 20.06.2009 21:47


Witam ziomala a do jakiej miejscowości sie wybieracie ???My też ruszamy w niedzielę z Dabrowy Górniczej na wyspę Ciovo ..Do zobaczenia na trasie :papa:



Jedziemy do Mlini obok Dubrovnika
Po drodze postój w Plitvicach ale ze zwiedzania raczej nici...... :cry:

Do zobaczenia na trasie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2009 21:48

Podtopiony terminal w Splicie,Zadar bez prądu,poszukiwania kilkudziesięciu serferów i żeglarzy...się działo...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.06.2009 22:10

Tekst mojego męża. Jest teraz w Katowicach więc wysyłam mu sms co to się w tej Chorwacji dzieje a on mi na to: eee, natura sprząta na nasz przyjazd :)
Nie ma to jak wrodzony optymizm.
kashmir25
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kashmir25 » 28.06.2009 17:20

Dzis własnie wrócilismy z Chorwacji, konkretnie z Mali Losinj. Pogoda straszna, na 10 dni naszego pobytu, 7 to dni deszczowe. Radze wiec zabrac płaszcze przeciwdeszczowe, Tym wybierajacym sie na Cres przynajmiej.
Pozdrawiam
natuchna
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 05.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natuchna » 02.07.2009 22:55

Wróciliśmy dzis w nocy....odnośnie prognoz pogody powiem tyle, nie sprawdziły sie!!! MIAŁO PADAC A BYŁO zachmurzone leciutko i słonce, temp miała byc 24-26 a było 28-32 stopnie!
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 02.07.2009 23:23

No widzisz? Nie było tak źle :)
Ale powiem Ci tak: na początku tego tematu starałem się Ciebie pocieszać (będzie dobrze, więcej wiary w Chorwację itp.), potem ten Twój ciągły pesymizm nieco mnie zaczął irytować :? , a potem... powoli sam w ten czarny scenariusz uwierzyłem :)
I od tego momentu zacząłem od rana do wieczora przeglądać wszystkie portale pogodowe (prognozy długoterminowe, temperatura morza itp.)
Sam siebie nie poznawałem :)
Wiem, że przez ostatnie dni w Chorwacji nie było, delikatnie mówiąc, tak jak "zwykle" (niektórzy się nadziali :( ). Z tym większą obawą oczekiwałem Twojego pierwszego postu po powrocie...
A tu proszę: było całkiem przyzwoicie :)
Bardzo się cieszę i pozdrawiam :)
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 03.07.2009 07:39

To i ja dodam swoje trzy grosze bo maja frustracja dotarła do kresu. Codziennie bedąc w Igrane sprawdzam pogode, podkreślam codziennie wieczorem i rano (tu pozdrawiam Meteorologów) przez 2 tygodnie dzień w dzień miały przechodzić burze i deszcze. Pogode przeglądam na kilku znanych portalach i jest ona dedykowana do Igrane. Co ciekawe np. za godzinke ma lać i potem o 15, gwarantuje że ani za godzine ani za 8 nie bedzie padało. Dlatego też pragnę uspokoić wszystkich którzy jak ja wyjeżdżają z polski z miną na kwinte....w 95% "wróżę i wróżki" źle odczytują szklaną kule. Pozdrowienia
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.07.2009 08:42

natuchna napisał(a):Wróciliśmy dzis w nocy....odnośnie prognoz pogody powiem tyle, nie sprawdziły sie!!! MIAŁO PADAC A BYŁO zachmurzone leciutko i słonce, temp miała byc 24-26 a było 28-32 stopnie!

Hahahahahaha
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 04.07.2009 11:15

W Primostenie 21-23 czerwca faktycznie były chłodne jk na Chr - polarek sie przydał. Temperatura 17-20 stopni i mocny wiatr. Bedąc tam sprawdzalismy pogodę (aby planowac plazowanie czy zwiedzanie) i o dziwo sprawdziły sie te 10 dniowe na accuweather (podawaly zachmurzenie, przelotne burze i deszcze w tych dniach i rozpogodzenie na nasz ostatni dzen pobytu czyli 24). Zachmurzenie widac było miejscowe bo np jak w deszczowy Primostenowy dzien pojechalismy do Sibenika to tam było owszem zachmurzone ale bez deszczu. Zaś 23 w Primostenie lało pół dnia a na horyzoncie w kierunki Szybenika błękit.
wiki73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiki73 » 05.07.2009 20:19

Witam
Wczoraj wróciliśmy z Tucepi
Mogę pocieszyć wszystkich wyjeżdżających, iż oglądane prognozy nie do końca się sprawdzają. To prawda padał deszcz, ale to nie jest to co u nas nad Bałtykiem, można nadal chodzić w krótkich spodenkach :). Nawet jeśłi się zachmurzyło to tylko na pół dnia, więc dla nas była to naturalna ochłoda po plażowaniu. Wróciliśmy opaleni i wypoczęci.
POzdrawiam :)
sigma4k
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sigma4k » 07.07.2009 23:54

Witam.
Mój urlop również był udany. Przed wyjazdem codziennie śledziłem prognozy pogody, były załamujące ale po przyjeździe do Tučepi padało tylko 2 dni a reszta urlopu to opalanie się i kąpanie w ciepłym morzu.
davorszuk
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) davorszuk » 11.07.2009 23:27

w sierpniu ma być pięknie, także 3mamy kciuki żeby tylko się udało bezpiecznie dojechać a pogoda, jak widać, słychać, gwarantowana;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Od 22.06 niestety pogorszenie pogody:( deszcze - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone