Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Obecnie w nie tak słonecznej Chorwacji jak zwykle

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pedol 1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2010
Obecnie w nie tak słonecznej Chorwacji jak zwykle

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pedol 1 » 25.06.2010 14:42

Witam wszystkich. Jestem w cro. a dokładnie na wyspie Krk od 20.06. Do 23.06 pogoda była masakryczna temperatura ok. 18 st. w dzień. Od 24.06 znaczne polepszenie temperatura powietrza 25-26 st ale wody waha się w granicach 18 st. czyli zimna. Jak na razie niebo jest częściowo pokryte chmurami. Jutro czyli 26.06 ma tu padać ale temperatura powietrza będzie ok. 26 st. Nie wiem jak jest dalej na południe gdzie zazwyczaj jeździłem. Na Kyrku wylądowałem ponieważ jestem z 15 miesięczną córeczką a staruje ze szczecina. Dlatego rada dla rodziców którzy atakują w tym roku chorwacje zabierzcie trochę cieplejszych ciuchów dla swoich pociech. Ja dobrze że mam przewidującą żonkę to nie latam teraz po sklepach za cuchami dla małej.
Moje ogólne spostrzeżenie na to wszystko to jest takie: ta pogoda w Chorwacji którą znałem z wcześniejszych moich wypadów to spóźnia się o dobre 3 tygodnie. Temperatura powietrza jest już ok. ale woda zanim się nagrzeje to trochę czasu minie. Oczywiście dzieci w to nie wbijają i tak się chlapią. I oto chodzi. :wink:
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 25.06.2010 14:44

Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 25.06.2010 15:15

Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.06.2010 10:33

Pedol 1 napisał(a):...


zrak:23.4 more:22.9 [stu C]

Institut za oceanografiju i ribarstvo, Split.

http://galijula.izor.hr/web/guest/pokre ... e-s-kamere

:wink:

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Obecnie w nie tak słonecznej Chorwacji jak zwykle
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone