Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 13.07.2017 10:06

Roxi napisał(a):
Peka rzeczywiście nie u Borko, ale... o kolacji u Borko też będzie osobny odcinek i oczywiście- ale crni rižoto musiało być i było! :hearts:

Borko jest the best :mrgreen: Takiej kuchni jak u niego gdzie indziej się nie znajdzie (chyba), a i jeszcze ten plus, ze do apartamentu tylko kilka kroków i nie trzeba się z winem ograniczać :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.07.2017 10:24

Nie może i mnie zabraknąć w Twojej relacji. Bardzo lubię Twoje relacje, więc czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.07.2017 14:48

Tomasz61 napisał(a):
Roxi napisał(a):
Peka rzeczywiście nie u Borko, ale... o kolacji u Borko też będzie osobny odcinek i oczywiście- ale crni rižoto musiało być i było! :hearts:

Borko jest the best :mrgreen: Takiej kuchni jak u niego gdzie indziej się nie znajdzie (chyba), a i jeszcze ten plus, ze do apartamentu tylko kilka kroków i nie trzeba się z winem ograniczać :mrgreen:

Można jakieś szczegóły gdzie to ? jakiś link?
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.07.2017 14:58

Jestem i ja.
U Ciebie zawsze jest ciekawie 8)
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 13.07.2017 15:00

Tomasz61 napisał(a): a i jeszcze ten plus, ze do apartamentu tylko kilka kroków i nie trzeba się z winem ograniczać :mrgreen:

Tomek, ale Ty okrutny jesteś :oczko_usmiech:
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 13.07.2017 15:05

No, ale taka jest prawda, przynajmniej w moim przypadku, a u Iva, czy nawet u Borka na wrzesień byłoby miejsce :smo:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.07.2017 17:20

mysza73 napisał(a):I ja popatrzę coście na tym Hvarze w tym roku nawywijali :oczko_usmiech:


Byliśmy bardzo grzeczni... jak zawsze. ;)

Tomasz61 napisał(a): a i jeszcze ten plus, ze do apartamentu tylko kilka kroków i nie trzeba się z winem ograniczać :mrgreen:


Taaaaa. :twisted:

agata26061 napisał(a): Bardzo lubię Twoje relacje, więc czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :D


Dzięki. W takim razie zapraszam na kolejne odcinki.

piekara114 napisał(a):Można jakieś szczegóły gdzie to ? jakiś link?


Napiszę Ci na priv.

Piter_M napisał(a):U Ciebie zawsze jest ciekawie 8)


Dzięki. :)

Belluna napisał(a):Tomek, ale Ty okrutny jesteś :oczko_usmiech:


Prawda?!
:D
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 15.07.2017 09:33

Hej Roxi! :papa:
Ja w piątym rzędzie relacji, ale wierny czytelnik!

Wychodzi na to, że podmieniliście nas na wyspie. Gdy Ja kończyłem hvarskie wakacje, Wy cieszyliscie się wyjazdem z domu :wink:

Czekam na kolejne odcinki.
Pozdrawiam!
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 16.07.2017 11:46

Dziś wróciliśmy, co prawda z innej wyspy, ale co do Hvaru mam niedosyt i chętnie popatrzę na te znajome i zupełnie nieznane miejsca :wink:
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 16.07.2017 12:01

Bardzo lubię Twoje relacje, zawsze pozytywnie mnie nastrajają :D więc śledzę!
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 16.07.2017 12:06

figusek napisał(a):Bardzo lubię Twoje relacje, zawsze pozytywnie mnie nastrajają :D więc śledzę!

A to Wy jeszcze w domu 8O , czy piszesz po drodze :?:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.07.2017 07:26

pawel silesia napisał(a):Hej Roxi! :papa:
Ja w piątym rzędzie relacji, ale wierny czytelnik!
Wychodzi na to, że podmieniliście nas na wyspie. Gdy Ja kończyłem hvarskie wakacje, Wy cieszyliscie się wyjazdem z domu :wink:
Czekam na kolejne odcinki.
Pozdrawiam!


Cześć. :)
Miejsce spokojnie się znajdzie, zresztą jak widzisz, relacja stanęła w miejscu. Dzień nie jest jednak z gumy. :roll: ;)

Kasia i Krzyś napisał(a):Dziś wróciliśmy, co prawda z innej wyspy, ale co do Hvaru mam niedosyt i chętnie popatrzę na te znajome i zupełnie nieznane miejsca :wink:


W takim razie zapraszam na kolejne odcinki. :)

figusek napisał(a):Bardzo lubię Twoje relacje, zawsze pozytywnie mnie nastrajają :D więc śledzę!


Dzięki. :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.07.2017 07:43

24 czerwca, sobota: O tym jak Uninurek dostał dodatkowe wyposażenie.

Rano zjadamy śniadanie mistrzów, czyli ciastko z jabłkiem (ależ to jest pyszne) z przewoźnej piekarni i jogurcik. Zresztą w takich okolicznościach wszystko smakuje 1000 razy lepiej. ;)

Obrazek

Obrazek

Pierwszy dzień to zawsze czas na sprawy organizacyjne związane z Uninurkiem. Trzeba go nadmuchać, założyć silnik i zwodować. Wszystko to zajmuje nam trochę ponad godzinę (mamy już wprawę ;) ), ale w tym roku godzina została rozciągnięta na cały dzień. Dlaczego? Ano dlatego, że gumiak został wyposażony z rurę z oświetleniem. :mrgreen:
Arturo nie miał czasu dokończyć projektu w domu, więc całą sobotę dłubał przy sprężarkowni Siwego w "świetlnym relingu".

Obrazek

Przy takich okolicznościach przyrody robota szła nawet dobrze...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wyszło super! Jednak coś za coś... Uninurek szczęśliwy bo ma sportowy tuning, ja szczęśliwa bo pierwszego dnia na Hvarze przeszłam totalny reset- plaża, książka i drzemki, tylko Arturo biedny się namęczył. Chociaż... na koniec był z siebie dumny i zadowolony, więc to też chyba dobrze. :)

Obrazek

Obrazek

Na koniec dnia udało nam się zrobić szybką wycieczkę i to tyle jeżeli chodzi o sobotę. :)
Nudy, co nie? :twisted:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.07.2017 08:02

Może i nudy...za to plus 20 punktów do wyglądu i plus 50 do respektu :oczko_usmiech:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.07.2017 10:45

I co najmniej +30 do funkcjonalności. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone