Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 12.07.2017 14:06

Roxi napisał(a):
A tak mnie naszło...bo jak wiesz relacji z tego roku miało nie być. ;)
W relacji będzie pewnie sporo o Was, bo jak tutaj nie pisać o najlepszych namiotowych sąsiadach, ale mam pozwolenie, więc spoko. :D

Dzięki Roxi :D
Nie muszę oczywiście nic dodawać o zasiadaniu w pierwszym rzędzie, bo tak naprawdę to jeszcze nie wysiadłem z uninurka :wink:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.07.2017 23:15

Dołączam i ja do czytających i oglądających :D , tym bardziej, że mignęliście nam na hvarskich drogach :D
Wasze autko rzuca się w oczy :wink:
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 12.07.2017 23:26

Trochę poźno ale i ja powspominam cudowny Hvar. Byłam w Uvala Torac :D ale cały Hvar jest mi bliski. :D
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 13.07.2017 07:37

007man napisał(a):Wczoraj wieczorem wróciliśmy szczęśliwie z Hvaru i jak zobaczyłem Wasz filmik przez duże F na fejsie, od razu łza mi się w oku zakręciła - wiesz dlaczego...


A czy jest szansa na zobaczenie tego filmu tu, na cropli? Czy to taki raczej prywatny?... :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.07.2017 07:44

Belluna napisał(a):Cześć Roxi, jestem i ja. Będę dawkować Twoją relację po troszeczkę, żeby mi do września wystarczyło :D Wtedy będzie oczywiście Hvar - też po raz trzeci :hut:


Ale Wam zazdroszczę! :D
Bawcie się dobrze i pozdrówcie Borko od nas- Rosoła i Rudej. :mrgreen:

beatabm napisał(a):Na tę chwilę człek czeka cały rok :D


Można wtedy już spokojnie odetchnąć- wakacyjny czas przed nami. :)

007man napisał(a):Nie muszę oczywiście nic dodawać o zasiadaniu w pierwszym rzędzie, bo tak naprawdę to jeszcze nie wysiadłem z uninurka :wink:


Uninurek jest dzielny, możesz jeszcze posiedzieć. :D

Goniaa napisał(a):Dołączam i ja do czytających i oglądających :D , tym bardziej, że mignęliście nam na hvarskich drogach :D
Wasze autko rzuca się w oczy :wink:


:)
Trzeba było trąbić.
Któryś tam rok z rzędu na Hvarze w Jagodnej, ten sam oflagowany samochód, ten sam opisany pontonik- jesteśmy łatwo rozpoznawalni. ;)

Wołek napisał(a):Trochę poźno ale i ja powspominam cudowny Hvar. Byłam w Uvala Torac :D ale cały Hvar jest mi bliski. :D


Witam serdecznie w relacji. :)

Magda O. napisał(a):A czy jest szansa na zobaczenie tego filmu tu, na cropli? Czy to taki raczej prywatny?... :)


Oczywiście. :D
Zaraz go tutaj wrzucę.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.07.2017 07:46

Kolejny odcinek relacji będzie pewnie dopiero wieczorkiem, ale ....
...nasz tegoroczny 4 minutowy Hvar jest już teraz. :hearts:
Zapraszam na seans. ;)

amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 13.07.2017 07:57

Coraz częściej myślimy o czerwcowo-lipcowym hvarze:)Jak coś się nam trafi ciekawego to chyba się zdecydujemy:) w przyszłym roku...:)
_Piotrek_
Cromaniak
Posty: 992
Dołączył(a): 27.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Piotrek_ » 13.07.2017 08:03

Z przyjemnością wspominam moje zeszłoroczne hvartastyczne wakacje, popatrzę więc u Ciebie co się zmieniło od tamtego czasu
Pozdrawiam :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.07.2017 08:10

Czy Wy się teleportowaliście nad Bałtyk że takie fale były? :roll: :roll: :roll: Piękny film, zwłaszcza ujęcia podwodne dla mnie absolutnie niedostępne :hearts:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.07.2017 08:30

Film bardzo pozytywny - wybił mnie z porannego marazmu na pochmurnym polskim Wybrzeżu :)

P.S. Profesjonalna technika nalewania piwa :!:
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 13.07.2017 08:36

Roxi napisał(a): i pozdrówcie Borko od nas- Rosoła i Rudej. :mrgreen:


Na pewno pozdrowimy :D A ta peka z fotki na początku to u Borko? Aż ślinotoku dostałam :mrgreen:
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 13.07.2017 09:24

Zdecydowanie nie u Borko, nie ten stół, nie taka zastawa :D A Borko pozdrowimy już 10 września
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 13.07.2017 09:32

Tomek, ja w ogóle żadnej zastawy tam nie widziałam ani stołu, tylko jedzonko :mrgreen:
No ale crni rižoto musiało być. Jak sobie przypomnę...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.07.2017 09:46

amatus1 napisał(a):Coraz częściej myślimy o czerwcowo-lipcowym hvarze:)Jak coś się nam trafi ciekawego to chyba się zdecydujemy:) w przyszłym roku...:)


Polecam. :)

_Piotrek_ napisał(a):Z przyjemnością wspominam moje zeszłoroczne hvartastyczne wakacje, popatrzę więc u Ciebie co się zmieniło od tamtego czasu
Pozdrawiam :)


Jak to na Hvarze bywa... pewnie zbyt wiele się nie zmieniło. Dalej pachnie rozmarynem i lawendą. :D

beatabm napisał(a):Czy Wy się teleportowaliście nad Bałtyk że takie fale były? :roll: :roll: :roll: Piękny film, zwłaszcza ujęcia podwodne dla mnie absolutnie niedostępne :hearts:


O tych falach to będzie całkowicie odrębny odcinek! 8O

Katerina napisał(a):Film bardzo pozytywny - wybił mnie z porannego marazmu na pochmurnym polskim Wybrzeżu :)
P.S. Profesjonalna technika nalewania piwa :!:


Dzięki x2. :D

Belluna napisał(a):A ta peka z fotki na początku to u Borko? Aż ślinotoku dostałam :mrgreen:


Tomasz61 napisał(a):Zdecydowanie nie u Borko, nie ten stół, nie taka zastawa :D


Belluna napisał(a):No ale crni rižoto musiało być. Jak sobie przypomnę...


Peka rzeczywiście nie u Borko, ale... o kolacji u Borko też będzie osobny odcinek i oczywiście- ale crni rižoto musiało być i było! :hearts:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.07.2017 09:52

I ja popatrzę coście na tym Hvarze w tym roku nawywijali :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone