Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O CRO na WP

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006
O CRO na WP

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 29.07.2010 12:47

Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 29.07.2010 14:00

Komentar je super inteligentan, vjerojatno je autor tog komentara jedan od mnogobrojnih antifasista i/ili njihovih simpatizera.... :lol: :D

Opinia do: Dlaczego warto jechac do Chorwacji?

"NIE WARTO -DO USTASZÓW
Wogóle nie warto ,bylem tam dwa razy i wiecej nie chce tam jechac, Wole Czarnogore; lub Grecje ,
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 29.07.2010 14:48

Biker_HR napisał(a):Komentar je super inteligentan, vjerojatno je autor tog komentara jedan od mnogobrojnih antifasista i/ili njihovih simpatizera.... :lol: :D

Opinia do: Dlaczego warto jechac do Chorwacji?

"NIE WARTO -DO USTASZÓW
Wogóle nie warto ,bylem tam dwa razy i wiecej nie chce tam jechac, Wole Czarnogore; lub Grecje ,


"BOSKO!Dzisiaj, 14:18Właśnie wróciłam z wakacji w Chorwacji, jest pięknie, widoki nie do opisania. Bardzo polecam, bo naprawdę warto. Wypoczynek, gwarancja pogody i najważniejsze, ceny przystępne dla każdego, można... »"

są i takie :wink:

pozdrav.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2010 15:17

sorry, ale jak dla mnie te zdjęcia i te opisy to antyreklama w pewnym sensie, bo zarówno zdjęcia jak i opisy są do D...bo komentach internautów raczej nie warto rozmawiać..
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 17.06.2013 21:55

Oby więcej takich "artykułów" w nowoczesnych mediach. Jest szansa, iż dzięki takim inicjatywom nasza (celowo używam tu formy zawłaszczającej, choć świadom jestem, iż nie mam do tego żadnego prawa) Chorwacja nie podda się zbyt szybko globalnym trendom turystycznym. Innymi słowy - nie wiem, co autor miał na myśli, ale mnie raczej by zniechęcił tym czymś, gdybym Chorwacji nie znał choć trochę. Zdjęcia wyglądają jak zbieranina z netu, w której podstawowym kryterium była brak możliwości ustalenia praw autorskich, pozwalająca jak mniemam uniknięcia dodatkowych kosztów.
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 21.11.2014 09:17

Faktycznie beznadziejne zdjęcia...absolutnie nie zachęcają , wręcz przeciwnie

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone