Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowe stacje LPG?.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Nowe stacje LPG?.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.06.2005 17:55

:lol: Witam zagazowanych cromaniaków.Mam prośbę żeby zwrócić uwagę na nowe stacje LPG w CRO,i podać ich namiary na forum,(jeżeli powstały).Sezon rozpoczęty i być może wpadnie nowa stacja komuś w oko.Pozdrowienia i szerokiej drogi(11 dni do wyjazdu) :hut: :papa:
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 05:47

szaki17 napisał(a)::lol: Witam zagazowanych cromaniaków.Mam prośbę żeby zwrócić uwagę na nowe stacje LPG w CRO,i podać ich namiary na forum,(jeżeli powstały).Sezon rozpoczęty i być może wpadnie nowa stacja komuś w oko.Pozdrowienia i szerokiej drogi(11 dni do wyjazdu) :hut: :papa:


Bardzo trafna prośba! Ze swej strony proszę o zwrócenie uwagi na stację na autostradzie Zagrzeb-Rijeka w pobliżu miasta Delnice. W ubiegłym roku była krótka informacja na jej temat, ale nigdzie nie udało mi się potwierdzić jej obecności. A może ktoś słyszał o jakiejś "tajnej" stacji w okolicy Novego Vinodolskiego (+/- 50 km)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 20.06.2005 08:39

szaki17 napisał(a):Bardzo trafna prośba! Ze swej strony proszę o zwrócenie uwagi na stację na autostradzie Zagrzeb-Rijeka w pobliżu miasta Delnice. W ubiegłym roku była krótka informacja na jej temat, ale nigdzie nie udało mi się potwierdzić jej obecności. A może ktoś słyszał o jakiejś "tajnej" stacji w okolicy Novego Vinodolskiego (+/- 50 km)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

Wszystkie stacje na trasie ZG-RI są opisane na http://www.arz.hr
Pzdr
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 10:12

krystek napisał(a):
szaki17 napisał(a):Bardzo trafna prośba! Ze swej strony proszę o zwrócenie uwagi na stację na autostradzie Zagrzeb-Rijeka w pobliżu miasta Delnice. W ubiegłym roku była krótka informacja na jej temat, ale nigdzie nie udało mi się potwierdzić jej obecności. A może ktoś słyszał o jakiejś "tajnej" stacji w okolicy Novego Vinodolskiego (+/- 50 km)? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

Wszystkie stacje na trasie ZG-RI są opisane na http://www.arz.hr
Pzdr


Sorki, ale albo jestem niedowidzący [1], albo OPISÓW (poza skrótowymi)nie ma na tej, znanej mi stronie, nigdzie [2]. Jeżeli [1], to bardzo proszę o dokładniejsze namiary. Zwracam uwagę, że zgodnie z tematem, chodzi o gaz, a nie o stację benzynową jako taką. Pozdrawiam.
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 20.06.2005 11:29

Podany link był tylko ogólną info na temat stacji zlokalizowanych przy A6/B6. Szczegółowy "asortyment" paliw, jakie są dostępne na stacjach można znaleźć np. klikając na poszczególne stacje.
Szerokiej drogi.
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 11:50

krystek napisał(a):Podany link był tylko ogólną info na temat stacji zlokalizowanych przy A6/B6. Szczegółowy "asortyment" paliw, jakie są dostępne na stacjach można znaleźć np. klikając na poszczególne stacje.
Szerokiej drogi.


Dzięki, ale myślałem, że jest na tej witrynie coś nowego. Niestety dane odnośnie LPG są sprzed dwóch lat :( Chorwaci nadal traktują to paliwo jako zło konieczne...
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 11:55

volumen napisał(a):Podawałem już tyle razy, że nie pamiętam ;) Ale co mi szkodzi, raz jeszcze:
Chorwacja
http://www.lpg.szm.sk/zoznamcs-hr.htm


Dzięki, znam... niestety dane jak zwykle w najlepszym razie z ubiegłego roku i o stacji z LPG przy autostradzie Zagrzeb-Rijeka w Delnice nie ma tam nic :) Może jestem nachalny w tym wątku, ale mam zbiornik zaledwie 30 l i zależy mi na jak najpóźniejszym napełnieniu go. Pozdrawiam!
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 20.06.2005 12:05

astropl napisał(a):
volumen napisał(a):Podawałem już tyle razy, że nie pamiętam ;) Ale co mi szkodzi, raz jeszcze:
Chorwacja
http://www.lpg.szm.sk/zoznamcs-hr.htm


Dzięki, znam... niestety dane jak zwykle w najlepszym razie z ubiegłego roku i o stacji z LPG przy autostradzie Zagrzeb-Rijeka w Delnice nie ma tam nic :) Może jestem nachalny w tym wątku, ale mam zbiornik zaledwie 30 l i zależy mi na jak najpóźniejszym napełnieniu go. Pozdrawiam!

Tu: http://www.kralicek.cz/lpg/chorvatsko.html jest ta stacja. Przynajmniej info o niej.
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 12:23

volumen napisał(a):
astropl napisał(a):
volumen napisał(a):Podawałem już tyle razy, że nie pamiętam ;) Ale co mi szkodzi, raz jeszcze:
Chorwacja
http://www.lpg.szm.sk/zoznamcs-hr.htm


Dzięki, znam... niestety dane jak zwykle w najlepszym razie z ubiegłego roku i o stacji z LPG przy autostradzie Zagrzeb-Rijeka w Delnice nie ma tam nic :) Może jestem nachalny w tym wątku, ale mam zbiornik zaledwie 30 l i zależy mi na jak najpóźniejszym napełnieniu go. Pozdrawiam!

Tu: http://www.kralicek.cz/lpg/chorvatsko.html jest ta stacja. Przynajmniej info o niej.


Jeżeli masz na myśli "Dálnice Zagreb-Karlovac", to oczywiście nie to, o co mi chodzi. Dálnice po słowacku to autostrada, a z miastem Delnice w Chorwacji ma niewiele wspólnego ;)
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 20.06.2005 13:05

LPG jest na stacji INA w Delnice, ale trzeba zjechać z A6/B6. Dokładna lokalizacja , godziny otwarcia i inne szczegóły.
Pzdr
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 14:06

krystek napisał(a):LPG jest na stacji INA w Delnice, ale trzeba zjechać z A6/B6. Dokładna lokalizacja , godziny otwarcia i inne szczegóły.
Pzdr


Tak, tę stacje widzę, ale bodajże we wrześniu był post, którego nie mogę obecnie niestety odszukać, który informował o nowej stacji przy autostradzie Zagrzeb-Rijeka. Miała ona leżeć na wysokości miasta Delnice i prowadzić sprzedaż LPG. Czy ktoś może potwierdzić jej istnienie?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 20.06.2005 14:22

Przed Delnice (jadąc z ZG) jest jeszcze stacja z LPG Tifon w Ravna Gora .
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.06.2005 14:32

krystek napisał(a):Przed Delnice (jadąc z ZG) jest jeszcze stacja z LPG Tifon w Ravna Gora .


Dzięki! Tego mi było trzeba :)
realista2
Cromaniak
Posty: 2238
Dołączył(a): 13.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) realista2 » 30.05.2017 18:42

Czy ktoś tankował lpg w Mariborze na ulicy Na Poliju 24? Interesuje mnie czy wjazd jest bezpośrednio z autostrady, czy trzeba wcześniej skręcić żeby się tam dostać .

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone