Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowe mapy google.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Nowe mapy google.

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 11.06.2013 08:20

Po wysłaniu prośby o zaproszenie można dostać nowe mapy google.

Mapy są stare, za to SV całkiem aktualny. Działa dość szybko, szybko liczy i podaje trasy.
Do wyglądu trzeba się przyzwyczaić.

Trochę śmiesznie, bo po wejściu przez podany w potwierdzeniu link podaje komunikat, że nasza przeglądarka nie jest obsługiwana - bez względu, czy wchodzicie przez IE, FF czy Chrome, ale wystarczy wejść przez standardowy link.

Pozdrawiam
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 11.06.2013 09:26

Ja wysłałam z początkiem ub. tygodnia i nada :) Chyba, że linka aktywacyjny wskoczył do "wiadomości-śmieci" :(
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 11.06.2013 09:37

A ja nie pamiętam, kiedy wysyłałem zaproszenie.
Zapomniałem o tym, a dziś mi znajomy przypomniał.

Z takich ważnych rzeczy, to jest w końcu Bośnia i Hercegowina.
Pokazuje mi z Rogoznicy trzy trasy do Mostaru, od 2h40' do 3h19'.

Tak samo jest pokazane jak dojechać i dojść do wodospadów Kravica.
Obrazek

Na dole są zazwyczaj zdjęcia do wyboru.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 11.06.2013 11:17

Cały czas korzystam z normalnych Google Maps - a opisane przez was funkcje mam.

Alternatywne trasy (o czym pisała _Ewa_), pokazuje mi już od dawna w jednym widoku.

Bośnia i Hercegowina w pełnym pokryciu jest od 3 kwietnia.

Tylko ostatniej funkcji zdjęć nie widzę nigdzie.

Możecie napisać, co jeszcze jest ulepszonego w tych nowych mapach? I czy jest określony jakiś termin, kiedy będą normalnie dostępne dla wszystkich?


A tak na marginesie: _Ewa_ - słusznie pokazuje ci Morze Śródziemne pomiędzy ITA a CRO: Adriatyk to przecież część M. Śródziemnego :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 11.06.2013 12:15

_Ewa_ napisał(a):
Raul73 napisał(a):Alternatywne trasy (o czym pisała _Ewa_), pokazuje mi już od dawna w jednym widoku.

no ja niestety mam tak:



A, to zmienia postać rzeczy.

W starej wersji trasa alternatywna pojawia się przy najechaniu na nią myszką - a tu od razu, na szaro.

Teraz kapuję róznicę :lol: :lol:

Nadal czekam jednak na więcej korzyści z tych nowych map - bo póki co, to przyznam że mnie niespecjalnie zachęcają do przestawienia się ze starej wersji :lol: :lol:
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 11.06.2013 12:22

mi jeszcze nic nie wysłali :(
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 11.06.2013 14:56

Oni chyba dopiero testują te mapy i proszą o uwagi, bo to wersja beta.

Jak coś zauważycie, jakiś bug, to trzeba im to napisać, żeby poprawili.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone