Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowa atrakcja w Splicie - akwarium

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 25.06.2014 17:17

Byłem dzisiaj i szczerze powiedziawszy lipa. Jedyne dobre, że nie policzyli mi za córkę (5 lat). Dzieciak się cieszył ale ogólnie nic specjalnego. Parking przed wzdłuż ulicy za free.
kerim
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kerim » 28.07.2014 09:49

Byłem w tym cudzie techniki wczoraj i stwierdziłem, że lepiej byłoby za te 137 PLN kupić dwie butelki dobrego alkoholu i wypić z gwinta...
W pijanym widzie miałbym szansę zobaczyć lepsze ryby niż to co zobaczyłem w tym mieszkaniu.
Tak, tak, w mieszkaniu... nie pomyliłem się...
te 800 m2 o jakich piszą na stronie to chyba razem z parkingiem i częścią portu.

Generalnie lepiej kupić maskę i rurkę za 60 hrk i posiedzieć trochę pod wodą w adriatyku.
Może wypchanego rekina (taki jest w tym akwarium koło Splitu) nie zobaczymy, ale jest szansa na większą różnorodność i w dodatku trochę relaksu w wodzie.

Zdecydowanie odradzam.
Moje dzieci (11 i 13 lat) stwierdziły że to jedne z gorzej wydanych pieniędzy w ich życiu.
Dla porównania byłem kilka lat temu w oceanarium w Gdyni, i to koło Splitu słusznie nazywa się akwarium, a nie oceanarium, bo poza jednym w miarę dużym pojemnikiem w którym pływa większość ryb, nie oferuje wiele więcej...

Podsumowując: duszno, ciasno, mało ryb, żadne ciekawe okazy, największa atrakcja (reklamowana na stronie www)... WYPCHANY REKIN !!!

Jak ktoś ma taką pokutę, żeby się umęczyć to polecam.
kerim
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kerim » 28.07.2014 09:50

koniecznie zajrzyj... rekin jest genialny... nawet go wypchali :)
Marta123456
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta123456 » 02.08.2014 21:13

Ja polecam oceanarium na Węgrzech w mieście NYIREGYHAZA - SOSTOFURDO . Byliśmy w tym roku z dziećmi i były zachwycone. Jest tam takie oceanarium gdzie się wchodzi do takiego szklanego tunelu i nad głową pływają różne ryby min. rekiny, jest też karmienie rekinów które można oglądać. My byliśmy na pokazie karmienia fok, świetne przedstawienie. Dużo lepsze niż to na Helu w fokarium. Do tego jest las tropikalny w którym chodzi się po wiszących mostach. Całe oceanarium mieści się w zoo.Zoo też jest świetne, bo zwiedza się go, chodząc po kładkach nad ogrodzonymi zwierzętami. Cena wstępu dla 4 osobowej rodziny to gdzieś w granicach 100-150 zł ( nie pamiętam dokładnie). Obok zoo jest aquapark, także można iść się zrelaksować po spacerze w zoo. A do Splitu się nie wybiorę, bo widzę że tamtego nie przebije.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nowa atrakcja w Splicie - akwarium - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone