Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Norwegian już sprzedaje bileciki na sezon 2010 :)

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 23.05.2010 14:55

Jesli ty interpretujesz zacytowane ogolne warunki w ten sposob i uwazasz ze Norwegian dolozyl wszelkich staran, to zycze przyjemnych lotow.

Dopoki bedzie owiec do strzyzenia, beda mogli robic co im sie podoba :)


"10.1 Zmiany w rozkładzie lotów


Przewoźnik dołoży wszelkich starań, aby w należyty sposób dokonać przewozu Pasażera i jego Bagażu tj. aby przewóz nastąpił zgodnie z opublikowanym na dany dzień rozkładem lotów. "
merunka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.06.2010
zamiast norwegianem można lotem

Nieprzeczytany postnapisał(a) merunka » 21.06.2010 22:30

z warszawy i gdańska. Jest wprawdzie drozej, ale jest!
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.07.2010 23:39

Nives napisał(a):Jesli ty interpretujesz zacytowane ogolne warunki w ten sposob i uwazasz ze Norwegian dolozyl wszelkich staran, to zycze przyjemnych lotow.

Dopoki bedzie owiec do strzyzenia, beda mogli robic co im sie podoba :)


"10.1 Zmiany w rozkładzie lotów


Przewoźnik dołoży wszelkich starań, aby w należyty sposób dokonać przewozu Pasażera i jego Bagażu tj. aby przewóz nastąpił zgodnie z opublikowanym na dany dzień rozkładem lotów. "


Podstawowe ptnie: godzisz się na warunki, czy nie? Jeśli sie godzisz na enigmatyczny zapis "dołoży wszelkich starań" - to czemu masz pretensje?
gigant
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gigant » 03.07.2010 14:38

Trochę mi to przypomina historię pewnego Pana, który leciał ekonomiczną ale płaszcz czy kapelusz chciał wieszać w biznesowej ...
mikibdg
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikibdg » 14.08.2010 13:16

Witam
Tydzień temu wróciliśmy z CRO ... lecieliśmy do Splitu Norwegianem.
Uwagi co do przewoźnika :

* Nikt się nie czepia/nie sprawdza bagażu podręcznego, ani jego gabarytów ani ciężaru

*Załoga Polska

*można latać na dowód ale nie wszyscy są w temacie ... jedna pewna siebie stewardesa, dałaby sobie rękę uciąć, że to niemożliwe :lol:

* Na lotnisku w Splicie Norwegian jako jedyna linia (a lata tam mnóstwo z całego świata) miał swoją oznakowaną bramkę do odprawy co bardzo przyśpiesza ten proces

*Na lotnisku w Splicie w soboty straszny tłok, mnóstwo lotów

Ogólnie polecam ;)
iltor
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iltor » 15.08.2010 15:15

super :) my lecimy we wtorek :D juz się nie mogę doczekać :) na wszelki wypadek mamy paszporty :)
szulczyk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szulczyk » 21.08.2010 11:14

tez lecialem 3 sierpnia Norwegianem wprawdzie wylecielismy okolo 20minut pozniej ale to nie z winy organizacyjnej tylko niektorych pasazerow, polecam naprawde przyjemny lot
ritititi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ritititi » 10.09.2010 12:22

LOT ma czartery z Warszawy i Gdańska do Dubrownika.
Z tego co widziałam, na najbliższy czwartek bilety po ok. 400-500zł. Pzdr
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.09.2010 12:32

ritititi napisał(a):LOT ma czartery z Warszawy i Gdańska do Dubrownika.
Z tego co widziałam, na najbliższy czwartek bilety po ok. 400-500zł. Pzdr


Potwierdzam - z GDN

Obrazek
gigant
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gigant » 09.02.2011 08:17

Do Dubrownika Nasze żonki i dzieci doleciały tanimi liniami bez problemu, a z powrotem rejsowy LOT miał taki obsuw, że w środku nocy wywieźli pasażerów do BIH na 3 godzinny nocleg. Do Polski dojechaliśmy prawie równocześnie z tym, że my samochodem. Na dodatek dziewczyny odprawiliśmy z 3 walizkami prania :(
matrix02
Croentuzjasta
Posty: 198
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrix02 » 14.02.2012 11:47

A ja wtopiłem kase na bilety w styczniu nabyłem bilety do Splitu z Warszawy .
Linia lotnicza upadła MALEV czekam na zwrot kasy 2600PLN nadzieje małe.
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 28.02.2012 15:41

witajcie,
może się komuś przyda, ciekawa oferta na tanie loty z Poznania do Zadaru, poza sezonem nawet za 200 zł w dwie strony.
pozdrav
R
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 28.02.2012 16:34

Ja tez wykupiłam TANI bilet Budapest-Split, na maj.MALEV. I co i też nic. Trzeba czekac do 23 marca, czyli do dnia oficjalnego ogłoszenia bankructwa . Tuz po 3 marca pojawił sie taki komunikat prasowy: http://www.pb.pl/2553719,71474,ryanair- ... a-wegrzech. Niestety, po rozmowie bezpośrednio z przewoźnikami okazało sie , że to spekulacje prasowe.
Poszukiwanie innych rozwiązań SZYBKIEGO dostania sie z Budapestu do Splitu, to katastrofa. Nie zanalazlam żadnego bezpośredniego połaczenia ani z Budapesztu ani z Bratysławy.
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 28.02.2012 16:38

Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Norwegian już sprzedaje bileciki na sezon 2010 :) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone