Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Norwegia 2012 (powrót po latach)

Norwegia uzyskała niepodległość po rozwiązaniu unii ze Szwecją w dniu 7 czerwca 1905 roku. Norwegia jest jednym z największych na świecie eksporterów ropy naftowej i naturalnego gazu. Kierowca zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu trafia na 30 dni do więzienia, traci prawo jazdy oraz musi zapłacić 10% swoich rocznych dochodów. Wino i likier można kupić jedynie w specjalnych punktach monopolowych zwanych Vinmonopolet.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2013 20:48

:oczko_usmiech: :papa:
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 20.08.2013 10:57

agnieszka-bg i jak? :hut: Oczekuję z niecierpliwością relacji :papa:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 20.08.2013 12:54

kataryniarz napisał(a):agnieszka-bg i jak? :hut: Oczekuję z niecierpliwością relacji :papa:



Podpisuje się pod powyższym.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 30.08.2013 09:57

Morski świetna relacja i nie musisz być pisarzem :wink: ... fotki wystarczą za wszystko :D .
Zresztą zaserwowałeś gotowy poradnik i przewodnik.
Druga połowa czerwca ...
W tym roku zaliczyłem w tym czasie Szwecję ...
Może w przyszłym uda mi się Norwegia.
Pozdrawiam
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 09.10.2013 19:52

Witam :)
Odgrzeję trochę ten chłodny klimat norweski ;)
Tak więc ja też postanowiłem nie marzyć a planować i planuję po mału wyjazd na przyszły rok do tego surowego pięknego kraju. Przeczytałem wątek, piękne zdjęcia ale przede wszystkim bardzo dobre opisy. Będę startował z Poznania i zastanawiam się nad trochę inną trasą niż tu polecane a mianowicie : Poznań-Berlin- Lubeck - i prom do Danii w Puttgarden do Rodby i dalej Kopenhaga - Malmo-Goteborg-Oslo w kierunku Stavanger , chciałbym dojechać na Lofoty ale będę miał jakieś 16 dni urlopu a więc jak czas pozwoli i pieniądz i może szczęście pewnie też (pogoda) to Lofoty są priorytetem :) Planujemy wziąć namiot (kempingi albo na dziko), jedziemy dużym kombi (Vectra C) bierzemy swoje jedzenie czyli opcja oszczędna jak na podróż autem ;) Najważniejsze pytanie, bo nie znalazłem opinii na temat tego promu Puttgarden - Rodby - czy masz Morski albo ktoś inny jakąś wiedzę na ten temat? Tylko błagam nie wyzywajcie, że gdzieś było o tym pisane, bo już oczy mnie bolą od czytania wertowanych stron www :(
Poprzednia strona

Powrót do Norwegia - Norge



cron
Norwegia 2012 (powrót po latach) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone