Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 28.01.2017 23:55

ELIMAR napisał(a):
Abi napisał(a):
yzedef napisał(a):Ciekawi mnie co powiesz więc na inną Polską rodzinę, która była w tym czasie i praktycznie nonstop kręciła filmiki kamerką sportową dookoła, całą plażę i wszystko w około... zapewne załapaliście się na nagrania nie raz nie dwa tak jak my ?.



Michał, czy masz nas na myśli? :wink:


To czekamy na Waszą relację i zobaczymy kto został na fotach złapany :) :) :)


No własnie chodzi o to że padła nam karta po dwóch dniach i Michał ją próbował reanimować ale nic z tego, wiec mielismy slabsza karte i słuzyła nam do nagrań pod wodą i kilka selfie z rocznym dzieckiem :) Nie jestesmy zwolennikami filmów a zdjęc i robimy je aparatem :) Cenimy swoją i czyjąś prywatność i Michał powinien o tym dobrze wiedzieć, ale do pewności spytałem czy o nas chodzi ale chyba nie bo na plazy rzadko bywaliśmy i jeśli juz nagrywalismy cos, to pod wodą i nie nagrywaliśmy innych osób. Mijałem raz ludzi wysiadających z samochodu na Rzeszowskich tablicach, z grzeczności powiedzialem "dzień dobry", popatrzeli jak na idiote i nic nie odpowiedzieli, być może to Ci sami którym dron przeszkadzał.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 29.01.2017 00:04

Czasem tak bywa że komuś coś nie pasuje. Nie ma co narzekać, to już było. Teraz nowy sezon , nowe wyjazdy i nowe lepsze znajomości :)
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 29.01.2017 13:25

ELIMAR napisał(a):Czasem tak bywa że komuś coś nie pasuje. Nie ma co narzekać, to już było. Teraz nowy sezon , nowe wyjazdy i nowe lepsze znajomości :)


Otóz to, wlasnie jestesmy na etapie szukania rejonu w który w tym roku się wybrac :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 29.01.2017 14:46

Abi napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Czasem tak bywa że komuś coś nie pasuje. Nie ma co narzekać, to już było. Teraz nowy sezon , nowe wyjazdy i nowe lepsze znajomości :)


Otóz to, wlasnie jestesmy na etapie szukania rejonu w który w tym roku się wybrac :)


Miłego urlopu życzę :)
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 29.01.2017 14:47

ELIMAR napisał(a):
Abi napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Czasem tak bywa że komuś coś nie pasuje. Nie ma co narzekać, to już było. Teraz nowy sezon , nowe wyjazdy i nowe lepsze znajomości :)


Otóz to, wlasnie jestesmy na etapie szukania rejonu w który w tym roku się wybrac :)


Miłego urlopu życzę :)


Dziekuje i wzajemnie :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 01.02.2017 21:04

Dziękuję :)
Choć nie wiem jeszcze jak to z tym urlopem będzie tego roku .
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 25.02.2017 01:42

Dziękuję za tą relację jak i 3 wcześniejsze :) Tą czytałam już wcześniej ale na szybko a dopiero teraz miałam czas na spokojnie ją( i wcześniejsze ) ogarnąć :lol: Utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że Povlja jest idealnym miejscem dla nas i nie mogę już wytrzymać aż tam będziemy a to prawie poł roku :evil:

PS. Nie byłam nigdy na Brać ale myślę, że jeśli zdecydujecie się na Hvar to tam również znajdziecie cudowne, spokojne miejsca :D
Ja mam nadzieję, że nam Brać spasuje tak samo jak Hvar i nie będziemy żałować, że ten kierunek wybraliśmy, chociaż już wiem ,że tam będzie cudownie :hearts:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 26.02.2017 11:30

wiolek_lp napisał(a):Dziękuję za tą relację jak i 3 wcześniejsze :) Tą czytałam już wcześniej ale na szybko a dopiero teraz miałam czas na spokojnie ją( i wcześniejsze ) ogarnąć :lol: Utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że Povlja jest idealnym miejscem dla nas i nie mogę już wytrzymać aż tam będziemy a to prawie poł roku :evil:

PS. Nie byłam nigdy na Brać ale myślę, że jeśli zdecydujecie się na Hvar to tam również znajdziecie cudowne, spokojne miejsca :D
Ja mam nadzieję, że nam Brać spasuje tak samo jak Hvar i nie będziemy żałować, że ten kierunek wybraliśmy, chociaż już wiem ,że tam będzie cudownie :hearts:


Dziękuję za miłe słowa :)

Brač jest wspaniałą wyspą, pełną fantastycznych miejsc i przyjaznych ludzi, pachnąca ziołami i kamieniem :)
A sama Povlja.... urocze miejsce za którym tęsknię każdego roku :):) :)
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 20:10

Elimar jak przeczytać całą Twoją przypowieść o Povlji???
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.03.2017 20:15

aniablondi napisał(a):Elimar jak przeczytać całą Twoją przypowieść o Povlji???

Rozpocznij czytanie relacji od pierwszej strony.
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 20:17

dzięki
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 30.03.2017 20:41

aniablondi napisał(a):Elimar jak przeczytać całą Twoją przypowieść o Povlji???

To był jakiś żart :?: 8O :lol:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 31.03.2017 06:06

aniablondi napisał(a):Elimar jak przeczytać całą Twoją przypowieść o Povlji???

Zacznij od 1 strony. Jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj. Odpowiem jak tylko będę mogła pomóc. :D
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 31.03.2017 08:38

Dziękuje za wyrozumiałość:-)
Mam pytanie odnośnie noclegu w willi Gracin-czy jest Ok pod względem usytuowania?czy daleko na plaże?jaka jest w pobliżu?blisko "centrum"?czy Ok pod kątem dzieci?
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 31.03.2017 19:29

aniablondi napisał(a):Dziękuje za wyrozumiałość:-)
Mam pytanie odnośnie noclegu w willi Gracin-czy jest Ok pod względem usytuowania?czy daleko na plaże?jaka jest w pobliżu?blisko "centrum"?czy Ok pod kątem dzieci?


Wysłałam Ci wiadomość na PW.
Tam sporo informacji :)
Jeśli potrzeba więcej pytaj śmiało :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
NOINA ARKA I BIJELI DIJAMANTI - Brač- Povlja czerwiec 2016 - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone