Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Dubrowniku

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
crausus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2009
Noclegi w Dubrowniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) crausus » 13.07.2009 00:11

Hej, mam zamiar wybrać się w połowie sierpnia na kilka dni do Dubrownika przejrzałam wiele stron z hostelami/kwaterami prywatnymi/pensjonatami itd. Wybrałam z tej długiej listy kilka ciekawych miejscówek jednak jest mały problem. Aby zarezerwować pokój z serwisów typu hostelclub czy wordhostel wymagana jest karta kredytowa, ja jej niestety nie posiadam. Wpisując na goglach nazwy tych noclegowni wyświetlają się jedynie podobne strony na podobnych zasadach rezerwacji, nigdzie niestety nie można znaleźć prywatnych maili, żeby skontaktować się bezpośrednio z właścicielami czy np. recepcją.

W związku z tym mam do was pytanie. Znacie jakieś miejscówki w Dubrowniku? Zależy mi na dwuosobowym pokoju w granicy powiedzmy do 25 euro. Taniej oczywiście nie zaszkodzi :)
Chodzi mi głównie o jakieś konkretne namiary na właścicieli lub nie wiem prywatne strony w necie, aby ominąć rezerwacje z karta a zastąpić ją ewentualnym przelewem. Ja się już tego sporo naszukałam i niestety z marnym skutkiem. Nie chodzi mi o to, abyście Wy za mnie szukali, jedynie podzielili się doświadczeniem lub namiarami.

Proszę was o pomoc i pozdrawiam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.07.2009 05:30

crausus napisał(a):....Aby zarezerwować pokój z serwisów typu hostelclub czy wordhostel wymagana jest karta kredytowa, ....

nieprawda, czasami wystarczy zwykły przelew i to nie zagraniczny a krajowy.
Wiecej szczegółów znajdziesz tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
crausus napisał(a):....Zależy mi na dwuosobowym pokoju w granicy powiedzmy do 25 euro. Taniej oczywiście nie zaszkodzi :) ...

Czarno to widzę w tej kwocie ale próbuj :wink:
Może tu coś trarfisz: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 05.08.2009 09:18

Ja natomiast chciałam zapytać o mieścinę Lozica koło Dubrovnika, potrzebuję noclegu na jedną noc i wydaje mi się że tam można by było znaleźć szybciej niz w samym Dubrovniku, niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę, był ktoś na dwudniowej wycieczce w Dubrovniku i nocował gdzieś w okolicach? Bardzo proszę o kontakt tutaj lub na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Maciek NTV
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 15.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek NTV » 31.05.2010 13:30

Alita napisał(a):Ja natomiast chciałam zapytać o mieścinę Lozica koło Dubrovnika, potrzebuję noclegu na jedną noc i wydaje mi się że tam można by było znaleźć szybciej niz w samym Dubrovniku, niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę, był ktoś na dwudniowej wycieczce w Dubrovniku i nocował gdzieś w okolicach? Bardzo proszę o kontakt tutaj lub na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witam! Wyjeżdżam do Cro w sierpniu i podobnie planuję 2 dniową wycieczkę do Dubrovnika. Dołączam się więc do prośby o jakieś info na temat noclegów w tamtym rejonie, Lozica albo sam Dubro. Pozdr
muv168
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) muv168 » 22.06.2010 21:41

Podbijam, jak ktoś wie gdzie blisko Dubrovnika na 1 noc znaleźć tani nocleg, to dajcie znać.
HipoDrom
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HipoDrom » 23.06.2010 11:28

Sprawdzona kwatera pod Dubrownikiem:

Vila Jelka

Zaton, Stikovica 47, Dubrownik

Tel: +385 20 891 349
Mob: +385 98 526 735

e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Kwatera około ~6-8km od centrum Dubrownika nad samym morzem (w zasadzie nad zatoką wcinającą się wgłąb lądu) lecz również tuż przy głównej ruchliwej drodze która wiedzie dosłownie 10m od zatoki. Nieduże pokoje z klimatyzacją, tv oraz z kilkoma wspólnymi łazienkami na korytarzu. Do dyspozycji piękna duża kuchnia z jednej strony z przeszklonymi ścianami z widokiem na morze a z drugiej strony połączona z ogrodem.

Przy ośmiu osobach policzono nam koło 12 euro za dobę od osoby.

Kwatera fajna jako punkt wypadowy do Dubrownika. Jako miejsce wypoczynku nie polecam ze względu na ruchliwą drogę i wąską plażę.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone