Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
jacaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 14.08.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacaj » 13.07.2015 18:18

Tak się nam ułożyło, że tydzien mamy na pejlesacu, a potem na tydzień może do Czarnogory?
Poprosze o jakieś sprawdzone apartamenty, w rozsądnej cenie ...
2 + 2 (6/14) więc najlepiej 2 sypialnie, w tym jedna z oddzielnymi łóżkami. Raczej nie nad "jeziorem kotorskim" tylko nad otwartym morzem, może gdzies między Budva a petrovac?
hakuna
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.08.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) hakuna » 19.07.2015 10:00

Witam
Poszukuje noclegu dla 3 osób , początek września na 2 tygodnie, okolice Petrovac, Sutomore,Dobra Voda, Ulcinj.

Pozdrawiam
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 19.07.2015 10:25

kobieta32 napisał(a):Witam,
Ja poszukuje bardzo konkretnie noclegów w miejscowości Utjeha w terminie od 20 do 28 lipca.
Dla dwóch dorosłych osób i syna lat 16.
Sprawa bardzo pilna, ponieważ chcemy dołączyć do grupy która ma już zarezerwowane noclegi w tym terminie i tej miejscowości.

Może w Villa Perla coś znajdziesz...
Byłem tam w 2011r. warunki OK, zgodne ze zdjęciami. Nie wiem tylko jak ceny się kształtują.
Ja byłem z Grouponu... 39zł/doba/3 os. :mrgreen: to była oferta, jak bym miał urlop to i miesiąc bym siedział...
Pozdro... :papa:
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 19.07.2015 14:08

hakuna napisał(a):Witam
Poszukuje noclegu dla 3 osób , początek września na 2 tygodnie, okolice Petrovac, Sutomore,Dobra Voda, Ulcinj.

Pozdrawiam

Walnąłeś 9 wpisów w różnych wątkach .Tylko raz szukasz dla dwu osób raz dla trzech.Kto szuka ten znajdzie
slawekkrak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkrak » 26.07.2015 18:44

Witam.
Jako że wyjazd juz za 6 dni dlatego mam pytanie? Do tych co są obecnie lub nie dawno byli: jak wyglada sytuacja na miejscu? Czy są ludzie stojący przy drogach z ofertami noclegu? Czy widać jakieś puste apartamenty? Jak do tej pory 3 razy byłem w Chorwacji i nigdy nie było problemu przy jeździe w ciemno. A jak to wygląda w Czarnogórze?
Pozdrawiam Slawek.
Użytkownik usunięty
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2015 15:47

slawekkrak napisał(a):Witam.
Jako że wyjazd juz za 6 dni dlatego mam pytanie? Do tych co są obecnie lub nie dawno byli: jak wyglada sytuacja na miejscu? Czy są ludzie stojący przy drogach z ofertami noclegu? Czy widać jakieś puste apartamenty? Jak do tej pory 3 razy byłem w Chorwacji i nigdy nie było problemu przy jeździe w ciemno. A jak to wygląda w Czarnogórze?
Pozdrawiam Slawek.

znajdziesz tylko czasami nie przy drodze a gdzieś z boku jest centrum wynajmu.Do jakiej miejscowości chcesz jechać
slawekkrak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkrak » 27.07.2015 17:01

dabecja napisał(a):
slawekkrak napisał(a):Witam.
Jako że wyjazd juz za 6 dni dlatego mam pytanie? Do tych co są obecnie lub nie dawno byli: jak wyglada sytuacja na miejscu? Czy są ludzie stojący przy drogach z ofertami noclegu? Czy widać jakieś puste apartamenty? Jak do tej pory 3 razy byłem w Chorwacji i nigdy nie było problemu przy jeździe w ciemno. A jak to wygląda w Czarnogórze?
Pozdrawiam Slawek.

znajdziesz tylko czasami nie przy drodze a gdzieś z boku jest centrum wynajmu.Do jakiej miejscowości chcesz jechać

Myślałem jechać na południe od Budwy w stronę Albanii. Miejscowości nie mam sprecyzowanej, każda ma jakieś swoje plusy i minusy, zakotwiczę poprostu tam gdzie mi się spodoba ( aczkolwiek miło by było żeby była jakaś starówka i promenada) W zasadzie bede mobilny wiec ze zwiedzaniem nie będzie problemu.
Użytkownik usunięty
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2015 10:39

Myślałem jechać na południe od Budwy w stronę Albanii. Miejscowości nie mam sprecyzowanej, każda ma jakieś swoje plusy i minusy, zakotwiczę poprostu tam gdzie mi się spodoba ( aczkolwiek miło by było żeby była jakaś starówka i promenada) W zasadzie bede mobilny wiec ze zwiedzaniem nie będzie problemu.[/quote]
miejscowosci nie masz zbyt wiele .
Sutomore-promenada jest starówki nie ma .
Petrovac mini zabytki i promenada.najladniejszy z wymienionych ale tez najdrozszy.Malutki
Bar w polaczeniu ze starym barem bedzie mial .
Ulcini-tez by było ale z niego już daleko pojechac np do Kotoru.
Jak zamierzasz pozwiedzać to obstawialbym cos z okolic sutomore-petrovac.
slawekkrak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkrak » 28.07.2015 12:40

Tak, myśle o tych miejscowościach a dodatkowo jeszcze Dobra Voda i Utjecha, zobaczymy jak będzie. No i nie ukrywam ze aspekt finansowy ma tu duże znaczenie.
A trasa Ulcnij Kotor to tylko 86 km i nie całe 2 godz jazdy wiec do ogarnięcia.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 28.07.2015 14:27

Ja byłem w Dobra Voda... polecam, nocleg w dobrym miejscu może znajdziesz za 10E... no tak, ale tj. szczyt sezonu... życzę powodzenia i odwagi, że jedziesz w ciemno ( ja bym się nie odważył)... w Dobra Voda jest chociaż promenada, najczystsza woda w okolicy, trochę piaszczysta plaża, restauracje, sklepy, możesz pójść gdzieś na imprezę...
slawekkrak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkrak » 28.07.2015 17:41

Jak do tej pory byłem 3 razy w Chorwacji, zawsze w szczycie sezonu i zawsze w ciemno. Nigdy się nie zawiodłem i nigdy nie było większego problemu ze znalezieniem apartamentu. Czytałem natomiast że w Czarnogórze jest ich jeszcze więcej tak że jestem dobrej myśli. Zobaczymy. :D
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 04.08.2015 03:48

Jeśli mam podpowiedzieć to nie ma problemu z kwaterami. Im dalej na południe tym lepiej. W Ulinj stoi dużo naganiaczy nawet gonią auta zagraniczne skuterami. Ceny kwater adekwatne dla kieszeni przeciętnego Polaka.
slawekkrak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkrak » 04.08.2015 11:00

No i jestem od 2 dni. Trafilo na Sutomore. Apartament chyba zbyt szybko znaleziony, cena 35E. Sypialnia osobno salon, dla 4 osób w zupełności wystarczy, całkiem fajne warunki. Natomiast do plaz dośc daleko. Są 3. Główna dziki tłum i troche smieci, druga też mało ciakawa. Natomiast plaża Strbina bajeczna i czyściutko. Parasil + leżaki 6E.
Pozdrawiam
sailor-ro
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 11.01.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) sailor-ro » 29.08.2015 21:15

Witam,

rezerwowaliśmy apartman Arabela w Utjeha przez stronkę czarnogora-apartamenty.pl
Godny polecenia z uwagi na lokalizację nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem
do wody oraz fajnym basenem.
Apartman czysty, skromnie wyposażony, brak czajnika,mało garnków czy talerzy,spadający
wieszak w łazience czy popsute drzwi balkonowe, wpisywały się ten klimat.
Duży problem z WiFi, generalnie trzeba go było szukać i raczej przegrywało się tę walkę.
Mieliśmy apartman dwupoziomowy 5-osobowy, tragedia tego apartmanu polega na tym,
że górny poziom, przy temp. które oscylowały pomiędzy 37-40 w dzień, nie nadaje się
do zamieszkania,nie idzie tam wytrzymać,nie mówiąc o spaniu. Klima która jest umieszczona w sypialni, nie daje rady tego schłodzić.Problem znany, zgłaszany przez poprzedników,zgłaszany przez nas, ale przez właścicieli czy polskiego pośrednika "olewany", a myślę że wystarczyłoby przerzucić klimatyzator do aneksu kuchennego.
No i drugi problem, który dotknął mieszkańców wszystkich apartmanów, bynajmniej 4 polskie rodziny z którymi rozmawialiśmy to woda, ta w kranie pochodzi z beczkowozów, które to codziennie ją dowożą, wiadomo,a właściwie to nie wiadomo, co tam żyje w tych zbiornikach,przekłada się to na sensacje żołądkowo-jelitowe, dosyć dokuczliwe, więc jedyna rada, to woda butelkowana do spożycia
Z takich dodatkowych smaczków to właściciel skasował tax za dziecko, za które tego taxu liczyć nie powinien, bądź powinien on wynosić ryczałtem 1 EUR, 2 razy podkreślałem ile córeczka ma lat, żona właściciela, coś mu próbowała tłumaczyć,ale co tam dodatkowe 5 EUR skrojone z turysty ...
Aha no i dziadek, pewnie ojciec, któregoś z właścicieli, chodzi i krzyczy na dzieciaki, które kąpia się w basenie,jak tylko chlapną nieopatrznie wodą, czyni to w wyjątkowo niemiłym tonie, w skrajnych przypadkach, widziałem jak zerwał rurkę z maską chłopcu będącemu w basenie.Mały, prawdopodobnie potomek towarzyszy ze Wschodu, nie wiedział nawet,że dziad mówi do niego, bo zwyczajnie go nie rozumiał, jak została mu zerwana ta maska, to się lekko zdziwił ...
Podsumowując, w dobrej cenie, do apartmanu z widokiem na morze (jednopoziomowego) można jechać, należy być przygotowanym jeśli chodzi o wodę, no i jakiś kij na dziada, jak będzie wyciągał łapy w kierunku naszego dziecka, jak nie mamy dzieci to możemy być spokojni.

pozdrawiam
M.
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 02.09.2015 22:53

Ural napisał(a):Jeśli mam podpowiedzieć to nie ma problemu z kwaterami. Im dalej na południe tym lepiej. W Ulinj stoi dużo naganiaczy nawet gonią auta zagraniczne skuterami. Ceny kwater adekwatne dla kieszeni przeciętnego Polaka.


mnie tez gonili na dwóch skuterach pod Ulcinij hehe :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone