Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 07.10.2017 15:39

Jak jadę do Czarnogóry próbuje mówić po serbsku... ( w sumie z dobrym skutkiem) choć niektórzy Polacy próbują mówić po angielsku lub niemiecku... oczywiście, że w restauracjach kelnerzy rozumieją podstawowe zwroty, ale doceniają i mają wielki szacunek do ludzi, którzy chociaż próbują mówić w ich języku.
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 05.06.2018 14:37

Można jakoś zawsze się dogadać :) byle by pamiętać ze pravo to znaczy prosto, a polako to znaczy powoli haha :) goście którzy odwiedzają nasze apartamenty w Petrovac, często mylą te dwa słowa :)
Yaga23
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2018
Szukamy domu do wynajęcia w Czarnogórze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yaga23 » 15.06.2018 20:41

Hej,

Jak w temacie: szukamy całego domu do wynajęcia dla 8 osób w Czarnogórze w okresie 21-28 sierpnia. Nie mamy wybranego rejonu. Możecie coś polecić ?

Pozdrowienia
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: Szukamy domu do wynajęcia w Czarnogórze

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 20.06.2018 12:13

Yaga23 napisał(a):Hej,

Jak w temacie: szukamy całego domu do wynajęcia dla 8 osób w Czarnogórze w okresie 21-28 sierpnia. Nie mamy wybranego rejonu. Możecie coś polecić ?

Pozdrowienia


spoko wysłałem Ci info na maila :)
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 05.07.2018 13:22

Wybieram się do Czarnogóry w terminie 6-13 sierpnia. Ląduję w Podgoricy.

Szukam noclegu. Najlepiej w miejscowości do której dojadę taksówką.

Nie znam Czarnogóry i nie wiem, jakie miejscowości są warte polecenia.

Wyjazd typowo na odpoczynek, plażowanie, dobra kuchnia może jedna wycieczka na cały dzień.

Czy w sezonie warto kupować przez booking, czy szukać coś na miejscu?

Ceny na booking znam, ale nie wiem, czy odbiegają one znacząco od tego co jest na miejscu.

Jeśli ktoś z was ma jakieś propozycje, chętnie skorzystam.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 06.07.2018 11:24

Jak taksówką z Podgoricy to na bogato:) Jak na bogato, to Budva - ichniejszy kurort. Polecam Dukley Gardens, genialnie położone apartamenty. Kiedyś może będzie nam dane tam pojechać:)

Generalnie, różnic wielkich między bookingiem, a innymi stronami nie zobaczysz. Porównywać trzeba jednak konkretne miejscówki. W zeszłym roku w bezpośrednim kontakcie właścicielka apartmana dała mi parę euro taniej niż na b.com.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 06.07.2018 12:11

Pojawił się problem, znajomi którzy z nami mieli jechać do Milica i Mrvica - Dobra Voda, mają rodzinne problemy i najprawdopodobniej nie pojadą do Czarnogóry w terminie 15.07-28.07, w tym momencie jeden apartament typu studio 2+2 byłby wolny.
(kuchnia, łazienka, balkon z widokiem na morze, parking, wi-fi, klimatyzacja, 10E dzień/osoba)
Dzisiaj wieczorem mają ostatecznie się określić czy jadą, czy nie jadą...
Osoby zainteresowane proszę o kontakt!
Nie przyjmuje żadnych wpłat, wszystko załatwiacie bezpośrednio z właścicielem Peterem Tomicem.
Pozdrawiam.
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 09.07.2018 10:41

Apartament u Millica i Mrvica zarezerwowany. slavko.v wielkie dzięki.

Czy w Dobrej Vodzie jest jakaś komunikacja publiczna? Chciałbym na jeden dzień gdzieś pojechać np. do Baru.

Czy w hotelach można wykupić jakąś wycieczkę jednodniową?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.07.2018 10:58

Hejhej! Jest komunikacja publiczna, można dojechać do Ulcinj i Baru, podejrzewam, że do dalej oddalonych miast również. Ulcinj jest ciekawszy od Baru... Można zamówić również wycieczki jednodniowe. Nie wiem ile może kosztować dojazd z Podgoricy do Dobre Vode, od 15.07 jestem u Petara mogę z nim pogadać czy jest w stanie ewentualnie załatwić transport i za ile... ewentualnie zapytaj go sam... ;-)
pozdrawiam
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 09.07.2018 11:47

Z Lotniska do apartamentu, Peter chce 50 euro.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.07.2018 11:59

110 km tam i z powrotem + 5 E za tunel Sozina. Nie wiem czy za taksówkę zapłacisz mniej... chyba, że transportem publicznym... najprawdopodobniej można dojechać transportem publicznym (autobus, busy).
ciekawy link: https://www.suntransfers.com/pl/podgorica-lotnisko, pewnie w necie można poszukać coś taniej...
Ostatnio edytowano 09.07.2018 12:03 przez slavko.v, łącznie edytowano 1 raz
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 09.07.2018 12:03

Jak przyjadę zdecyduję się na transport Petera, ponieważ późno ląduję i cena jest uczciwa, ale wracając wolałbym skorzystać z tańszej opcji.

Które z większych miast jest dobrze skomunikowane z Podgoricą? Chodzi mi o częste połączenia, tak abym ostatniego dnia mógł coś jeszcze zobaczyć i na spokojnie zdążyć na lotnisko. Z Podgoricy na lotnisko mogę wziąć taksówkę.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.07.2018 12:07

Pewnie Budva, Petrovac są dobrze skomunikowane z Podgorica... (tylko, że najpierw z Dobra Voda trzeba tam dojechać).
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 10.07.2018 09:02

Czy w Dobrej Vodzie jest bankomat?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 10.07.2018 09:06

Jak pojadę to sprawdzę... nie korzystałem nigdy tam z bankomatu. Jeżeli jest to może w hotelu Kalamper.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone