Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 04.05.2017 11:56

andeo napisał(a):No pewnie że mam ,w wolnej chwili chętnie napiszę co mi najbardziej się podobało ,czego miałam niedosyt i chętnie bym wróciła ,a co niekoniecznie :)

Po namyślę stwierdzam że nie ma takich miejsc do których niekoniecznie bym wróciła ;) Wszystko mi się podobało,niedosyt mam Durmitoru ,bardzo bym chciała wrócić i trochę tam pochodzić .
Co udało mi się zobaczyć i co przychodzi mi do głowy jako godne polecenia to :
* Kotor!!! oczywiście jak Kotor to i jego mury,wejść jak najwyżej ,niezapomniane widoki
*Lovćen i mauzoleum -tam też widoki zapierające dech w piersiach ,jak dobra widocznosć to zobaczysz Bokę .
* wspomniany Durmitor i Czarne Jezioro
*Perast i rejs na wysepkę Gospa od Śkrpjela
*Monastyr Ostrog
*Monastyr Reźevici
*Ulcinj i jego Starówka
* Njegusi -zjeść wspaniałą suszoną szynkę ,skosztować sera i popić wspaniałym winem ... dostać się tam można po emocjonującej
drodze agrafkami kotorskimi
to wszystko polecam i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam :))))
ps zapomniałam !!! koniecznie Stari Bar :))) i przy okazji starą maslinkę zobaczyć :)


andeo, wklejam do mojego "pomocnika":) Dzięki, wielkie. Część z nich już od dawna na mojej liście, część z nich za Twoją radą ogarniemy. To Njegusi to absolutny must see i must eat/drink. I jak tu nie czytać cro.pl, jak się jedzie do ...Czarnogóry?:)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 05.05.2017 10:42

Cieszę się :)
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 12.05.2017 16:21

saimon79 napisał(a):Witam,
Ostatnie wakacje spędziliśmy w lipcu w cro w okolicach Zadaru. Było rewelacyjnie. Teraz chcemy wybrać się do Czarnogóry.
Pytanie - znalazłem na bookingu fajną opcję dla dwóch rodzin w okolicy Utjeha tylko.... brak tam klimatyzacji. W cro wytrzymaliśmy bez klimy tydzień. Teraz wybieramy się na dwa i nie wiem czy damy radę :D
Opcja z bookingu ma możliwość rezygnacji z tej rezerwacji w sumie w dniu przybycia i mamy taki plan by znaleźć jakieś apartamenty na miejscu i ewentualnie gdyby się nie udało to mielibyśmy coś zaklepanego.
Jakie są szanse na znalezienie fajnych apartamentów (nie daleko do morza, klima i nie drogo) na miejscu?

Pozdrawiam

hmm to jeszcze w Czarnogórze są apartamenty bez klimatyzacji? :) to już z jest poniżej jakiegokolwiek standardu jeśli gospodarza nawet na klimę nie stać nad morzem. Dawno takich nie widziałem apartamentów. U nas wszystkie apartamenty maja klimę w dodatku działającą bo czasem jest klimatyzacja, ale niestety nie działa, więc warto o to spytać przy rezerwacji i o pitną wodę też :)
Użytkownik usunięty
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2017 17:20

mike_ napisał(a):
saimon79 napisał(a):Witam,
Ostatnie wakacje spędziliśmy w lipcu w cro w okolicach Zadaru. Było rewelacyjnie. Teraz chcemy wybrać się do Czarnogóry.
Pytanie - znalazłem na bookingu fajną opcję dla dwóch rodzin w okolicy Utjeha tylko.... brak tam klimatyzacji. W cro wytrzymaliśmy bez klimy tydzień. Teraz wybieramy się na dwa i nie wiem czy damy radę :D
Opcja z bookingu ma możliwość rezygnacji z tej rezerwacji w sumie w dniu przybycia i mamy taki plan by znaleźć jakieś apartamenty na miejscu i ewentualnie gdyby się nie udało to mielibyśmy coś zaklepanego.
Jakie są szanse na znalezienie fajnych apartamentów (nie daleko do morza, klima i nie drogo) na miejscu?

Pozdrawiam

hmm to jeszcze w Czarnogórze są apartamenty bez klimatyzacji? :) to już z jest poniżej jakiegokolwiek standardu jeśli gospodarza nawet na klimę nie stać nad morzem. Dawno takich nie widziałem apartamentów. U nas wszystkie apartamenty maja klimę w dodatku działającą bo czasem jest klimatyzacja, ale niestety nie działa, więc warto o to spytać przy rezerwacji i o pitną wodę też :)



Od trzech lat czytam Twoje wpisy i mogę je streścić je następująco.
Najlepszym miastem jest Petrovac,najlepszy apartamenty u Twojej rodziny,woda pitna i oczyszczalnia jest tylko w Petrovac,macie basen-chyba jedyni,samochody mają zacienione miejsce itp.
Wszystko jest naj...

Pojawiasz sie zawsze na koło marca -kwietnia aby ponaganiać klientów i pod koniec sierpnia znikniesz.
Twoje wpisy to tylko naganianie ,natrętne jak dla mnie.
Tylko zauważ jedno jakoś od lat nie widze aby ktoś kto był u Was ,odezwał sie na forum,napisął obiektywną opinie.
Może sie mylę ale może znajdziesz mi na forum opinie ,kogoś ,kto był.
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 12.05.2017 19:40

Debecja Debecja jak co roku :) haha się nic nie zmienia u ciebie, widzę od lat że ty masz coś do mnie haha :) ahh hehe :) opinie proszę zobacz na naszym facebooku i w opiniach na google :) i proszę abyś też ty się pochwalił swoimi opiniami jeśli wynajmujesz jakieś apartamenty pewnie masz ich setki :) My mamy w sezonie zawsze obłożenie full :) Pitna woda jest ważna bo w Czarnogórze spotykam wielu turystów którzy byli w innych miejscowościach lub ich rodzina i się zatruli wiec wydaje misie że to ważne aby goście wiedzieli o tym, a często gospodarze dopiero na miejscu i to następnego dnia mówi że wody lepiej nie pic i jest z nią problem, tak samo z oczyszczalniami ścieków i turyści mi pisali że miałem racje np. w Dobra Voda pękła rura którą ścieki przy plaży leciały w morze i jeden z gości mi się na facebooku skarżył (jak chcesz wstawię ci screena z rozmowy) nabawił się przez to zakażenia skóry paciorkowcem czy tez tzw. "róża" i musiał być w szpitalu... tak samo z zacienionym parkingiem (jak ptaszek zrobi kupę na auto to na słońcu taka nagrzana kupa potrafi zostawić trwałe ślady na lakierze, w cieniu już tak nie będzie i się nie nagrzeje plus komfort wsiadania do chłodnego auta) i z basenem i jacuzzi z czyszczeniem tego basenu bo bywają zasyfione baseny lub ze sprzątaniem apartamentu przez pokojówkę te wszystkie rzeczy warto wsiąść pod uwagę są to jak by nie patrzeć auty wpływające często na cenę :) ja się odzywam w różnym czasie, a w zimie mam wakacje od forum i od apartamentów w sezonie dużo pomagam rodzinie bo mówię po polsku a oni nie znają polskiego, ty pewnie swojej rodzinie byś nie pomagał jak by cie prosili o pomoc skoro do mnie masz pretensję? Twoje posty są zawsze zaczepne chyba po prostu masz taki charakter, trudno mnie to mało obchodzi, ja mam pozytywny charakter :) Moja rodzina, kuzyni i kuzyni znajomi których znam od lat bo od dziecka bywam w Czarnogórze maja wiele apartamentów nie tylko w Petrovac ale też i w Buljarica, Sveti Stefan, Budvia, Kotor i Sutomore ale jakoś specjalnie np. Sutomore średnio mi się podoba ze względu że jest tam dobre połączenie pociągiem z Podgorica, a co za tym idzie pełno tam głośnej młodzieży która imprezować przyjeżdża nad morze, hałasują a już do Petrovac to dla nich za daleko i za drogo dojechać wiec o tyle tu jest spokojniej, Pozdrawiam nerwowego Dabacja hehe wyluzuj się chill out man wakacje tuż za rogiem haha :)
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 12.05.2017 22:11

Są jakieś zasady na forum, Mike ich nie przekracza, prawda? Pytam administratora? Bo jeżeli pisze zgodnie z regulaminem, to Debecja niech się nie czepia.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 13.05.2017 00:45

slavko.v napisał(a):Są jakieś zasady na forum, Mike ich nie przekracza, prawda? Pytam administratora? Bo jeżeli pisze zgodnie z regulaminem, to Debecja niech się nie czepia.

Dlaczego uważasz,ze nie przekracza,kazdy post to jest deskredytacja wszystkiego ,co jest z nim nie zwiazane.Przecież te wypowiedzi nic kompletnie nie wnosza.
.Podobnie Twoje .Podbijasz watki aby tylko Twoi znajomi byli w górze,czasami dosłownie nie masz nic do powiedzenia a coś napiszesz aby podbić.
Posłuchaj poza Dobra Voda i Twoja willa istnieje inny swiat,sa inni ludzie i nachalne pisanie osiaga inny efekt.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 13.05.2017 09:54

heh,a ja przeczytałem post Mike-a i dlatego pojadę za miesiąc do Petrovaca,co prawda nie do jego apartamentu lecz to zawsze Petrovac. Zaliczę najlepśiejszą knajpę plażową i odwiedzę Buljaricę,miałem co prawda jechać pociągiem z Serbii lecz mi się auto na wagon nie zmieści :D .
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.05.2017 16:09

Ja pozwolę sobie nie zgodzić się do końca z Mike co do klimatyzacji .Mieszkałam w Petrovac bez klimatyzacji ,dom miał grube mury ,ja mieszkałam na parterze ,nie odczuwaliśmy gorąca ,klimatyzacja wcale nie była potrzebna ,więc jest to znowu sprawa indywidualna .Tak samo auto, był parking ,ale bez zadaszenia ,żaden ptak nam się nie zes..ał i nie wypaliło dziury w lakierze ;))
nie mam nic przeciwko wpisom Mike ,ale rację przyznaję Debecji ,że taki trochę sezonowy użytkownik ten nasz Mike :mrgreen:

Miło by było ,gdyby ktoś się wypowiedział ,kto skorzystał z apartamentów rodziny Mike ,czy zadowolony ,czy wręcz przeciwnie ,z chęcią bym poczytała ,bez zaglądania na fejsa :wink:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 13.05.2017 22:55

[quote="mkbojarczuk"][quote="slavko.v"]Są jakieś zasady na forum, Mike ich nie przekracza, prawda? Pytam administratora? Bo jeżeli pisze zgodnie z regulaminem, to Debecja niech się nie czepia.[/quote]
Dlaczego uważasz,ze nie przekracza,kazdy post to jest deskredytacja wszystkiego ,co jest z nim nie zwiazane.Przecież te wypowiedzi nic kompletnie nie wnoszą.
.Podobnie Twoje .Podbijasz watki aby tylko Twoi znajomi byli w górze,czasami dosłownie nie masz nic do powiedzenia a coś napiszesz aby podbić.
Posłuchaj poza Dobra Voda i Twoja willa istnieje inny swiat,sa inni ludzie i nachalne pisanie osiaga inny efekt.[/quote]
Jesteś Bojarczuk! " nie mogłem się doczekać" i twoje nic nie wnoszące uwagi, ale masz prawo, tak jak prawo ma Mike, tak jak prawo mam ja pisząc o M&M Dobra Voda.
Uważam, że Mike, nie przekracza żadnych norm obowiązujących na forum.
Czy ja coś podbijam na forum? nic nie podbijam, w Dobra Voda u Milicy i Petara byłem w 2015 roku, w tym roku jadę ponownie z grupą przyjaciół (3 auta). a moje informacje i posty innych Polaków, którzy tam byli , które znajdują się w założonym przeze mnie wątku przydały wielu osobom, które pisały do mnie również prywatnie.
Panie Bojarczuk! Gospodarze do których jedziemy w Czarnogórze, cieszą się z tego, że przyjeżdżają do nich goście... nie uwierzysz, dla nich nie liczy się zysk, tylko zadowolenie ich gości...
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 13.05.2017 23:34

slavko.v napisał(a):
mkbojarczuk napisał(a):
slavko.v napisał(a):Są jakieś zasady na forum, Mike ich nie przekracza, prawda? Pytam administratora? Bo jeżeli pisze zgodnie z regulaminem, to Debecja niech się nie czepia.

Dlaczego uważasz,ze nie przekracza,kazdy post to jest deskredytacja wszystkiego ,co jest z nim nie zwiazane.Przecież te wypowiedzi nic kompletnie nie wnoszą.
.Podobnie Twoje .Podbijasz watki aby tylko Twoi znajomi byli w górze,czasami dosłownie nie masz nic do powiedzenia a coś napiszesz aby podbić.
Posłuchaj poza Dobra Voda i Twoja willa istnieje inny swiat,sa inni ludzie i nachalne pisanie osiaga inny efekt.

Jesteś Bojarczuk! " nie mogłem się doczekać" i twoje nic nie wnoszące uwagi, ale masz prawo, tak jak prawo ma Mike, tak jak prawo mam ja pisząc o M&M Dobra Voda.
Uważam, że Mike, nie przekracza żadnych norm obowiązujących na forum.
Czy ja coś podbijam na forum? nic nie podbijam, w Dobra Voda u Milicy i Petara byłem w 2015 roku, w tym roku jadę ponownie z grupą przyjaciół (3 auta). a moje informacje i posty innych Polaków, którzy tam byli , które znajdują się w założonym przeze mnie wątku przydały wielu osobom, które pisały do mnie również prywatnie.
Panie Bojarczuk! Gospodarze do których jedziemy w Czarnogórze, cieszą się z tego, że przyjeżdżają do nich goście... nie uwierzysz, dla nich nie liczy się zysk, tylko zadowolenie ich gości...



Mistrzu zażyj coś na uspokojenie.

Twoje watki w pierwszym wniosłeś dużo tresci.
Piszesz w styczniu ,nie wiem po co to komu,ze jedziesz wtedy i jak nikt nic nie komentuje to nastepny.Masz takich więcej.
Przeciez to jest reklama z cena.

W Czarnogórze jest pewnie duzo wiecej wartych uwagi apartamentów,ale nikt nie zaklada watków.
Ty zanim pojechałeś ,juz pisałeś peany .
Prześledż swoje wypowiedzi ,bo moze nie pamietasz.


» 17.01.2017 00:15

Hejhej! Jedziemy do Dobra Voda, Milica i Mrvica. Właśnie dokonałem rezerwacji 16.07-29.07.2017. będziemy mieszkać w Milicy-AP2, a nasi przyjaciele w Mrvicy(górny AP). pozdrawiam

Postnapisał(a) slavko.v » 25.04.2017 22:42

Wyjazd sobota 15.07. ok. 7.00 Gniezno - Łódź - Częstochowa - Bielsko-Biała - Żywiec - Zwardoń - Skalite - Żylina - Trencin - Komarno lub Bratislava - Mohacs - Udvar, nocleg w Bilje k/Osijek, II dzień - przejazd przez BIH (Sarajevo, Scepan Polje, Podgorica), albo przez Serbię (Sid, Valjevo, Uzice), przez Serbię może trwać trochę dłużej. Jedziemy w trzy auta. Powrót w sobotę 29.07 - przez Serbię, nocleg w Bilje...
Nocleg w Milica i Mrvica - DOBRA VODA (pomiędzy BAR a ULCINJ) w szczycie sezonu 10E/osoba


A to są wpisy mike bezinteresowne
fajnie odzywaj się wtedy u nas z basenem po 20 euro doba za 2 osoby i miejsca jest pełno na plaży bo turystów już malutko :)

Także wybacz ale dla mnie obecność ma jeden cel
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 14.05.2017 08:42

nie od dziś wiadomo ze fora to najlepsze i najtańsze/bezpłatne/ miejsce reklamowe i to nie tylko wczasów się tyczy ale motoryzacji, zdrowia itd.; reklama dźwignia handlu
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1975
Dołączył(a): 06.03.2010
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 14.05.2017 15:46

ale, zdaje się, to ma być forum bez reklam, a przynajmniej tak pisze na stronie głównej :P
vitooo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) vitooo » 18.05.2017 09:10

Cześć, szukamy ze znajomymi jakiegoś noclegu w Czarnogórze w terminie 19-26 sierpnia. Dwie sypialnie i właściwie dowolna lokalizacja nad morzem. Czy ktoś ma konkretnie coś do polecenia lub podpowie gdzie najlepiej szukać? :)
kawior.s
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.05.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawior.s » 21.05.2017 21:23

Witam,

Poszukuję noclegu dla 4 osób (2Xpokój dwuosobowy) W Czarnogórze.
Termin 30.07.2017 - 10 nocy
Czy ktoś może coś polecić?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора

cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone