Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 16.07.2016 14:49

no właśnie :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 21.07.2016 19:08

doduska88 napisał(a):Witam,
Wybieramy się w tym roku na wakacje do Czarnogóry w 6 osób (przełom sierpnia/września). Jaką miejscowość polecacie? Może ktoś ma namiary na jakiś niedrogi nocleg?

owszem, o ile nie zależy Ci na wyskokowej miejscowości ;-)
Adriananna
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.07.2016
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adriananna » 26.07.2016 23:08

Witam
Wybieram się w sierpniu do Czarnogóry w 4 osoby ( dwie pary) marzy nam się plażowanie i odpoczynek dobre knajpki itp oraz trochę zwiedzania jaki rejon polecacie?
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 14.08.2016 20:36

witam serdecznie
czy ma ktoś może jakiś bezpośredni kontakt do willi Arabela w Utjeha
wygląda zachęcająco i myślę ,ze koniec czerwca w przyszłym roku nie będzie bardzo tłoczno
znalazłem kontakt przez firmę Monte Hause ale może ktoś był i ma bezpośredni kontakt
jakiekolwiek opinie tego miejsca mile widziane
darul
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2016
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) darul » 16.08.2016 22:07

ja nocuję pod tym telefonem +382 69280534. Znalazłem kontakt do Dominika w sklepie. Zdjęcia można zobaczyć na niemieckim forum ferienundwohnen.de wyszukując Ulcinj. Dziś są tam tylko 3 oferty.
Jest świetnie, tym bardziej, że zbiłem cenę o połowę w stosunku do niemca. Gospodarz oferuje śniadanie w cenie w postaci warzyw ze swojego ogródka (masakrycznie dobre!!! - i nie dlatego że za darmoszkę - one są nasycone słońcem). Cisza i spokój, do Ulcinj około 5km (zawsze jadę w przeciwną stronę do korków - a korki jak na helu).
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 22.08.2016 10:37

irekz12 napisał(a):witam serdecznie
czy ma ktoś może jakiś bezpośredni kontakt do willi Arabela w Utjeha
wygląda zachęcająco i myślę ,ze koniec czerwca w przyszłym roku nie będzie bardzo tłoczno
znalazłem kontakt przez firmę Monte Hause ale może ktoś był i ma bezpośredni kontakt
jakiekolwiek opinie tego miejsca mile widziane


Pamiętajcie tylko że Utjeha to brak kanalizacji, oczyszczalni ścieków i zatrucia woda z kranu bo nie jest zdatna do picia, jest tam postawionych dużo nowych willi ale miejscowość jest słabo zagospodarowana i poza willami nic innego nie oferuje :)
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 07.09.2016 10:18

mike_ napisał(a):Pamiętajcie tylko że Utjeha to brak kanalizacji, oczyszczalni ścieków i zatrucia woda z kranu bo nie jest zdatna do picia, jest tam postawionych dużo nowych willi ale miejscowość jest słabo zagospodarowana i poza willami nic innego nie oferuje :)


To pewnie dlatego Roman Abramowicz, jeden z najbogatszych ludzi wybrał to miejsce i ma tam swoją villę. :D

http://turystyka.wp.pl/gid,15614965,img,15614971,kat,1036545,page,6,title,10-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o-Czarnogorze,galeria.html
http://naszafotografia.pl/czarnogora-plaza-utjeha/
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 07.09.2016 20:45

Ja właśnie jestem w Utjeha. Plaża bardzo fajna, kameralna. Mamy 100m do plaży. Bardzo dobra baza wypadowa na wycieczki do różnych atrakcji Czarnogóry. Nie wiem jaki macie problem z wodą. My od początku pijemy wodę z kranu po jej zagotowaniu i jakoś nie ma problemu. Wodę piję także nasza 4 letnia córka. Jedyne co robimy jadąc na wakacje za granicę, to to co poleciła nam kiedyś pediatra tj. branie na tydzień przed wyjazdem oraz na miejscu osłonowo flory bakteryjnej na żołądek. Nigdy nie mieliśmy dzięki temu żadnych kłopotów żołądkowych. Jeśli ktoś chce więcej zgiełku niż w Utjeha to można pojechać na plażę do Ulcinj, gdzie jest 15 minut jazdy autem. Nie polecam za to Baru, gdzie jest brzydka plaża w pobliżu portu i brudna woda. Rezerwację apartamentu robiliśmy jak zawsze i wyłącznie przez booking.com. Pozdrawiam.
tata1989tom
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.12.2016
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) tata1989tom » 12.12.2016 21:42

poszukuje fajnych kwater z aneksem kuchennym w miejscowości Ulcinj
Czy możecie coś polecić w rozsądnej cenie? Niestety booking.com ma zbyt duże ceny
Chcemy mieć domek w miare blisko morza
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.12.2016 21:49

tata1989tom napisał(a):poszukuje fajnych kwater z aneksem kuchennym w miejscowości Ulcinj
Czy możecie coś polecić w rozsądnej cenie? Niestety booking.com ma zbyt duże ceny
Chcemy mieć domek w miare blisko morza

Im bliżej morza, cena wyższa.
A w "starym" Ulcinj kwater blisko morza bardzo mało.

Obrazek
tata1989tom
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.12.2016
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) tata1989tom » 12.12.2016 22:51

stare miasto mnie nie interesuje właśnie ze względu małej plaży :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.12.2016 23:26

Przy Wielkiej Plaży w Ulcinj najbliżej morza są hotele, kwatery trochę dalej.
Ja byłem w hotelu, więc nie mam namiarów na domki.
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 14.12.2016 23:54

mogę dać namiary w Donji Stoj na prv
papain
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) papain » 05.01.2017 11:10

Szukam apartamentu, hotelu, domków w Czarnogórze na wakacje. Konkretne namiary: tel, email.
Jest to duża grupa 40-45 osób, rodzin.
Daty pobytu: 10.07-20.07.2017.
Proszę o kontakt email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 09.01.2017 13:12

Którą miejscowość polecacie - Petrovac czy Kotor? Chyba, że Ulcinj lub Budva? Która z nich wytrzyma porównanie do chorwackiej Breli i jej widoków z apartamentu? Wiem, że dosyć ogólne zapytanie, ale tak, jak forum jasno i wyraźnie stwierdziło - "Brela i długo nic...", tak liczę, że podobnie będzie z Czarnogórą:) Chcę pojechać w możliwie najlepsze miejsce pod względem - widoków z apartamentu i bliskości fajnej plaży. Reszta do ogarnięcia na miejscu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone