Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
Josh75
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 24.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josh75 » 18.10.2015 15:10

potwierdzam....byliśmy w tym roku...kwatera z własna plaza, leżaki(bezpłatnie) -35 euro za 4 osoby
Aurel88
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aurel88 » 24.02.2016 14:02

Witam. Szukam noclegu dla moich rodzicow w czarnogorze w okolicach Budvy. W ciemno niechcą jechać bo juz mają swoje lata. Wmiare blisko wody i jakby byl widok na morze to by calkiem super bylo. Prosze niech ktos sie pochwali jakims fajnym apartamentem :). adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. dzieki:)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Pytania o apartament na wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 21.03.2016 11:51

Witam wszystkich Cropelkowców!!! Potrzebuję namiarow na apartament w Czarnogórze. Najchętniej w okolicy Petrovac, ale niekoniecznie. Z klimą i internetem. Dla 3 os.i nie studio. Jak coś macie to poproszę o info. I w Skradinie też się przyda ;-) Wesołych Świąt! :papa:cm
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 21.03.2016 12:35

Ja tez się podepnę pod ostatnie zapytanie...chętnie znalazłabym coś w okolicy Petrovaca dla 2+1
ania2710
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2015
noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania2710 » 19.04.2016 08:57

Witam serdecznie
czy ktoś mógłby mi polecić fajny, niedrogi nocleg w Sutomore dla 6 osób (3 dorosłe +3 dzieci) w terminie 2 połowa lipca 2016.
Użytkownik usunięty
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2016 10:55

ania2710 napisał(a):Witam serdecznie
czy ktoś mógłby mi polecić fajny, niedrogi nocleg w Sutomore dla 6 osób (3 dorosłe +3 dzieci) w terminie 2 połowa lipca 2016.

w sutomore to mogę polecić apartamani Gutic.

http://www.guticapartmani.com/index.php?lang=srp-ME

https://www.youtube.com/channel/UC-5C_p ... rmR59mxNWg


byłem tam dwa lata temu i było fajnie.

klima,aneks kuchenny wyposazony cena za 2+2 była 38 euro.w ubiegłym roku tyle samo ,był brat.
Ostatnio edytowano 28.05.2016 08:22 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
pawel86
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 09.06.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel86 » 17.05.2016 15:09

Przyjemnie i niedrogo:
https://www.booking.com/hotel/me/apartments-bojanovic.html

byłem w zeszłym roku. Super stosunek cena/jakość, ale ja byłem w 2os. studio. Przyjemny właściciel. Blisko na zakupy, ale na plażę jeździłem autem, bo jedyna sensowna w tej miejscowości znajduje się na obrzeżach miasta. Właściciel ma łódkę i twierdził, że jeśli zechcemy to zabierze nas na taką plażę gdzie nie będzie nikogo innego, nie pamiętam już dlaczego nie skorzystałem:)
Genas2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.09.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Genas2 » 28.05.2016 07:17

mervik napisał(a):
mike_ napisał(a): jestem wstanie wynegocjować lepsze ceny niż polskie agencje turystyczne


...hmmmm .... ja za 35 E zarezerwowałem sobie miejscówkę Pokój ful wypas z klimą
,duży basen i taki widok z tarasu :wink:

beznazwy.png

Witam,
Czy możesz podać jakieś namiary na ten nocleg oraz kilka fotek ?
Pozdrawiam
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 06.06.2016 11:23

Siema, jak chcecie coś w Petrovac lub w Buljarica to do mnie na PW moja rodzina ma tu dużo apartamentów, rok mnie nie było na forum ale zbliża się już sezon więc jestem już dostępny na forum i jak by co jestem już jestem na miejscu w Petrovac jakos tak na 2 moze 3 miesiace zostaję tu :) Pozdrowionka
sosu91
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.06.2016
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) sosu91 » 22.06.2016 14:44

Witam serdecznie,
Wybieramy się w 4 osoby 2 młode pary do Czarnogóry, i może na chwilę do Albani
Jaki rejon polecilibyście na pierwszy pobyt? chodzi nam głównie o wylegiwanie sie na plaży, ale troche wieczornych atrakcji również by się przydało :)
W Chorwacji zawsze mieszkaliśmy w domku przy plaży, czy tutaj również łatwo znalezc coś takiego, nie ukrywam że wyjście praktycznie odrazu do morza robi wrażenie?
Lepiej rezerwować wcześniej, (jak tak to na jakich stronach najlepiej szukać?) czy jechać w ciemno?
Wyjazd poczatek lipca

Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.06.2016 19:27

sosu91 napisał(a):Witam serdecznie,
Wybieramy się w 4 osoby 2 młode pary do Czarnogóry, i może na chwilę do Albani
Jaki rejon polecilibyście na pierwszy pobyt? chodzi nam głównie o wylegiwanie sie na plaży, ale troche wieczornych atrakcji również by się przydało :)
W Chorwacji zawsze mieszkaliśmy w domku przy plaży, czy tutaj również łatwo znalezc coś takiego, nie ukrywam że wyjście praktycznie odrazu do morza robi wrażenie?
Lepiej rezerwować wcześniej, (jak tak to na jakich stronach najlepiej szukać?) czy jechać w ciemno?
Wyjazd poczatek lipca

Pozdrawiam

W Czarnogórze to powylegujesz się na plaży jak sobie zasieki postawisz :D ,jeśli jedziesz w sezonie to zapomnij o czymś takim.
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 26.06.2016 12:03

Z napisał(a):
sosu91 napisał(a):Witam serdecznie,
Wybieramy się w 4 osoby 2 młode pary do Czarnogóry, i może na chwilę do Albani
Jaki rejon polecilibyście na pierwszy pobyt? chodzi nam głównie o wylegiwanie sie na plaży, ale troche wieczornych atrakcji również by się przydało :)
W Chorwacji zawsze mieszkaliśmy w domku przy plaży, czy tutaj również łatwo znalezc coś takiego, nie ukrywam że wyjście praktycznie odrazu do morza robi wrażenie?
Lepiej rezerwować wcześniej, (jak tak to na jakich stronach najlepiej szukać?) czy jechać w ciemno?
Wyjazd poczatek lipca

Pozdrawiam

W Czarnogórze to powylegujesz się na plaży jak sobie zasieki postawisz :D ,jeśli jedziesz w sezonie to zapomnij o czymś takim.


Velika plaza - środek sezonu. Niestety z domkiem na plaży raczej problem będzie.
Załączniki:
DSC_0028a.jpg
serciu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 10.05.2009
Czarnogóra lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) serciu » 28.06.2016 22:58

Witam wszystkich cromaniaków
Poszukujemy z grupą przyjaciół 25-28 lat noclegu w Czarnogórze (Petrovac, Sutomore, lub inna w miarę żyjąca ale nie przeludniona miejscowość :wink: ) w terminie 25.07-05.08 dla 8 osób
z góry dzięki :papa:
doduska88
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2016
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) doduska88 » 02.07.2016 14:27

Witam,
Wybieramy się w tym roku na wakacje do Czarnogóry w 6 osób (przełom sierpnia/września). Jaką miejscowość polecacie? Może ktoś ma namiary na jakiś niedrogi nocleg?
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 03.07.2016 11:55

doduska88 napisał(a):Witam,
Wybieramy się w tym roku na wakacje do Czarnogóry w 6 osób (przełom sierpnia/września). Jaką miejscowość polecacie? Może ktoś ma namiary na jakiś niedrogi nocleg?

nawet na tej stonie w watku masz adresy i linki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone