Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
mwxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwxx » 22.07.2011 19:56

witam, :D
własnie wróciłem z Czarnogóry... ogólnie zasada jest taka im bliżej Albanii tym taniej, nie ma problemu z noclegiem, jest masę łapaczy na wjazdach, można przebierać
najdłużej zatrzymałem się w Ulcinij - miasteczko ma inny klimat niz reszta wybrzeża, bardziej wschodni, gwarny i spontaniczny, z okoloicznych meczetów słychać spiew muzina, piękna starówka,w okolicy słynna " wielka plaża " i miejska, mniejsza,
do granicy z Albanią tylko 20 km, skorzystałem z tego i zwiedziłem Kruję koło Tirany
a ceny.....
apartament z łazienką miałem za 20 Euro, 2+1, jadalismy tylko na miescie
kawa expresso 0,5 euro
duży smaczny kebab 2,5-3,5 euro
pivko 1 euro
duża pizza 3 -4 euro

kempingi są , ale ich nie sprawdzałem bo ceny kwater są niskie,
aha i jeszcze jedno miejscowi są bardzo przychylnie nastawieni do Polaków, warto odwiedzić ten kraj bo widać wokół jak zaczynają budować się luksusowe hotele i za kilka lat będzie już inaczej
pozdrawiam
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 22.07.2011 20:17

mwxx napisał(a):witam, :D
własnie wróciłem z Czarnogóry... ogólnie zasada jest taka im bliżej Albanii tym taniej, nie ma problemu z noclegiem, jest masę łapaczy na wjazdach, można przebierać
najdłużej zatrzymałem się w Ulcinij - miasteczko ma inny klimat niz reszta wybrzeża, bardziej wschodni, gwarny i spontaniczny, z okoloicznych meczetów słychać spiew muzina, piękna starówka,w okolicy słynna " wielka plaża " i miejska, mniejsza,
do granicy z Albanią tylko 20 km, skorzystałem z tego i zwiedziłem Kruję koło Tirany
a ceny.....
apartament z łazienką miałem za 20 Euro, 2+1, jadalismy tylko na miescie
kawa expresso 0,5 euro
duży smaczny kebab 2,5-3,5 euro
pivko 1 euro
duża pizza 3 -4 euro

kempingi są , ale ich nie sprawdzałem bo ceny kwater są niskie,
aha i jeszcze jedno miejscowi są bardzo przychylnie nastawieni do Polaków, warto odwiedzić ten kraj bo widać wokół jak zaczynają budować się luksusowe hotele i za kilka lat będzie już inaczej
pozdrawiam



Zgodzę się z przedmówcą w Ulcinj jest naprawdę tanio
Spędziłem tam wakacje w 2009 i 2010 roku.
Jeżeli chodzi o kempingi to... nie polecam. Byliśmy pod namiotem ale na ogródku pensjonatu i tam było super a szczególnie cena - 10 euro za 2+2, auto, namiot, prąd, czyste sanitariaty i kuchnia w pensjonacie :D
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 22.07.2011 22:14

to mnie uspokoiliscie z tymi noclegami :D jade w sierpniu i tak sie zastanawialem jak to bedzie w srodku sezonu :?: ale teraz to spoko :D
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 23.07.2011 09:20

adikos napisał(a):to mnie uspokoiliscie z tymi noclegami :D jade w sierpniu i tak sie zastanawialem jak to bedzie w srodku sezonu :?: ale teraz to spoko :D


Bez obaw, bez problemu znajdziesz nocleg.
Mogę Tobie przesłać namiary na nocleg przy Wielkiej Plazy jak by co :D
lidkru
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidkru » 23.07.2011 11:58

pelkin1971 napisał(a):
mwxx napisał(a):witam, :D



. Byliśmy pod namiotem ale na ogródku pensjonatu i tam było super a szczególnie cena - 10 euro za 2+2, auto, namiot, prąd, czyste sanitariaty i kuchnia w pensjonacie :D


można prosić o nazwę i lokalizację tego pensjonatu>? tak bez problemu Was przyjęli?
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 23.07.2011 17:43

pelkin1971 napisał(a):
adikos napisał(a):to mnie uspokoiliscie z tymi noclegami :D jade w sierpniu i tak sie zastanawialem jak to bedzie w srodku sezonu :?: ale teraz to spoko :D


Bez obaw, bez problemu znajdziesz nocleg.
Mogę Tobie przesłać namiary na nocleg przy Wielkiej Plazy jak by co :D


jezeli to mozliwe to bylbym wdzieczny :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 25.07.2011 07:55

lidkru napisał(a):
pelkin1971 napisał(a):
mwxx napisał(a):witam, :D



. Byliśmy pod namiotem ale na ogródku pensjonatu i tam było super a szczególnie cena - 10 euro za 2+2, auto, namiot, prąd, czyste sanitariaty i kuchnia w pensjonacie :D


można prosić o nazwę i lokalizację tego pensjonatu>? tak bez problemu Was przyjęli?


Nie było problemu z miejscem
Lokalizacja: jak jedziesz z Ulcinij na Wielką Plaze to przed mostem musisz skręcić w lewo, dalej jakieś 300 m i jest Blue Star
sopel87
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 01.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopel87 » 26.07.2011 22:22

Hehe, jaki ten świat mały, rok temu we wrześniu, jak wracaliśmy z Chorwacji (objazdowo przez MNE i ALB) już mieliśmy kimać w samochodzie na parkingu, dopóki nie zjawił się właściciel na skuterku i powiedział, że tu może policja pojechać i inne szmery bajery. Zaoferował nam na jedną noc, 2-osobowy pokój za 12 euro, tylko powiedział, żeby przypadkiem nie mówić innym, bo inni płacą 15 euro ;) Ile w tym było prawdy, nie wiem, ale ważne że wyspaliśmy się za śmieszną cenę.

Fotka pokoju i z zewnątrz:
Obrazek
Obrazek
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 27.07.2011 08:21

sopel87 napisał(a):Hehe, jaki ten świat mały, rok temu we wrześniu, jak wracaliśmy z Chorwacji (objazdowo przez MNE i ALB) już mieliśmy kimać w samochodzie na parkingu, dopóki nie zjawił się właściciel na skuterku i powiedział, że tu może policja pojechać i inne szmery bajery. Zaoferował nam na jedną noc, 2-osobowy pokój za 12 euro, tylko powiedział, żeby przypadkiem nie mówić innym, bo inni płacą 15 euro ;) Ile w tym było prawdy, nie wiem, ale ważne że wyspaliśmy się za śmieszną cenę.

Fotka pokoju i z zewnątrz:
Obrazek
Obrazek


Hehe mały ten świat, mały
Ja tam nocowałem w 2009 i 2010
W tym roku we wrześniu też tam zawitam w drodze do Albanii i Grecji.
W 2009 Ardian(właściciel) też mnie złapał na ulicy i konwojował nas skuterkiem do siebie :-)
Sympatyczni Gospodarze, no i cena przystępna

Widok od ogródka

Obrazek
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 27.07.2011 20:52

Dzieki Pelkin zapewne pierwsze moje kroki beda wlasnie do tego pensjonatu :D a jak jest a sea view :?: z pokoju pzdr
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 28.07.2011 07:35

adikos napisał(a):Dzieki Pelkin zapewne pierwsze moje kroki beda wlasnie do tego pensjonatu :D a jak jest a sea view :?: z pokoju pzdr


Niestety do morza jest kawałek drogi, spacerkiem jakieś 20-30 minut.
Jeżeli nie będzie Tobie odpowiadać Blue Star to jest tam wiele apartamentowców z pokojami.
Motovun
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 14.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motovun » 28.07.2011 20:13

My właśnie wróciliśmy z Lusticy. Z każdym rokiem niestety robi się drożej i trzeba się nieźle trzymać za kieszeń. Zakupy w marketach na podobnym poziomie jak w Polsce ale w knajpach to już inna bajka.
knajpa:
Piwo - od 1,2 do 2,5 euro
zupa rybna 3,5 euro
pljeskavica od 3 euro
muszle na buzaru 6 euro
ryba od 30 euro za 1kg
frytki od 1,5 euro
cola od 1,2 euro
woda od 1,2 euro

Paliwo
Diesel 1,24

Wycieczki statkiem po Zatoce Kotorskiej 12 euro osoba, a dzieci gratis

Leżak na plaży od 6 euro za dobę
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 28.07.2011 21:58

Motovun napisał(a):My właśnie wróciliśmy z Lusticy. Z każdym rokiem niestety robi się drożej i trzeba się nieźle trzymać za kieszeń. Zakupy w marketach na podobnym poziomie jak w Polsce ale w knajpach to już inna bajka.
knajpa:
Piwo - od 1,2 do 2,5 euro
zupa rybna 3,5 euro
pljeskavica od 3 euro
muszle na buzaru 6 euro
ryba od 30 euro za 1kg
frytki od 1,5 euro
cola od 1,2 euro
woda od 1,2 euro

Paliwo
Diesel 1,24

Wycieczki statkiem po Zatoce Kotorskiej 12 euro osoba, a dzieci gratis

Leżak na plaży od 6 euro za dobę




hmmm znakiem tego ze moze lepiej do Albani zjechac :?:
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 29.07.2011 08:15

adikos napisał(a):
Motovun napisał(a):My właśnie wróciliśmy z Lusticy. Z każdym rokiem niestety robi się drożej i trzeba się nieźle trzymać za kieszeń. Zakupy w marketach na podobnym poziomie jak w Polsce ale w knajpach to już inna bajka.
knajpa:
Piwo - od 1,2 do 2,5 euro
zupa rybna 3,5 euro
pljeskavica od 3 euro
muszle na buzaru 6 euro
ryba od 30 euro za 1kg
frytki od 1,5 euro
cola od 1,2 euro
woda od 1,2 euro

Paliwo
Diesel 1,24

Wycieczki statkiem po Zatoce Kotorskiej 12 euro osoba, a dzieci gratis

Leżak na plaży od 6 euro za dobę




hmmm znakiem tego ze moze lepiej do Albani zjechac :?:


W Ulcinj są niższe ceny niż na północnym wybrzeżu. Dlatego nocuje w okolicach Wielkiej Plazy.
Adikos ja w tym roku może 3 dni w CG i ruszam na Albanię a później do Grecji
ewwwa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 29.07.2011 14:34

witam wszystkich
proszę o wskazówki dojazdu na południowe wybrzeże CG. Sprawdzałam na mapie google ale nie chce wytyczać trasy przez Bosnię, dlaczego? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone