Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010
Noclegi w Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 12.01.2010 19:58

Witam wszystkich Cromaniaków!!!
Może się powtórzę, ale ogrom strony Cro.pl nie pozwala przejrzeć wszystkiego. Chcę odwiedzić Chorwację drugi raz. Byłem w Bibinje. Szał, nie dosyć, że tanio i sympatyczni gospodarze (kawa, wino i rakija na powitanie, śniadanie o godz. 7.00! i upominki na pożegnanie), to jeszcze przez 10 dni pogoda o jakiej można pomarzyć. W tym roku interesuje mnie pobyt dalej na południu, okolice Trogiru, Splitu. Znalazłem odpowiadającą mi kwaterę na Ciovo w Slatine za 49 Euro za 4 osoby. Pytanie do starych Cromaniaków: czy to jest dobra lokalizacja? Czy może lepiej Arabinja albo inna miejscowość w pobliżu. Może jakieś namiary na sprawdzone kwatery i gospodarzy? Nie wchodzą w rachubę Marina i Vinisce - znajomi tam byli i nie polecają- plaża w środku miasta. W zasadzie chcę objechać środkową Dalmację - wodospady KRK, Sibenik, Primosten itd do Makarskiej. Proszę o każdą informację z poleceniem noclegów. Pozdrawiam
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 12.01.2010 21:08

bahrij napisał(a):Znalazłem odpowiadającą mi kwaterę na Ciovo w Slatine za 49 Euro za 4 osoby. Pytanie do starych Cromaniaków: czy to jest dobra lokalizacja?

Ciovo ma wielu zwolenników ale również są tacy, co odradzają to miejsce. Ja należę do tych pierwszych:) Mimo, że bardzo lubię te okolice to nie w każdym miejscu tej wyspy chciałbym wypoczywać. Jak dla mnie najpiękniejszą częścią wyspy są okolice zatoki Mavarstica.Może Arbanija albo Slatine mają swój urok ale plaża z widokiem na lotnisko i nieopodal położony Split jak dla mnie nie jest najlepszym miejscem. Wole oglądać oddalone wyspy Solta i Brac. Oczywiście zależy co lubisz i czego oczekujesz:) Ja już mam zaklepany apartament na lato....oczywiście na Ciovo:)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 12.01.2010 21:09

już sama cena za apartament jest na +
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 12.01.2010 21:37

Kacper111 napisał(a):już sama cena za apartament jest na +

Można taniej:)
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 12.01.2010 22:28

waldeq napisał(a):
Kacper111 napisał(a):już sama cena za apartament jest na +

Można taniej:)


Jeżeli można taniej, proszę podaj jakiś namiar. Chcę tanio, ale chciałbym myć się pod prysznicem w kwaterze, a nie na np. plaży. Jechałem do Cro z noclegiem w Bratysławie. Nocleg był w hostelu (akademik wczesny "Gierek", ale sen był "sprawiedliwy" po zwiedzenie Bratysławy. Jechałem przez Węgry ze spokojem , bez pospiechu i na miejscu byłem o określonej godzinie. Wracałem bez noclegu i tez przeżyłem, chociaż nie polecam przez jakieś Svitavy i Kraliky w Czechach. Makabra. Jak jechał traktor to czekaliśmy, kto pierwszy zjedzie z drogi.Jak ktoś lubi miejsca do wypoczynku bez gwaru i tłoku, to podam namiar do Bibinje, byłem tanio i wygodnie (tak myślę). Apartament 2000 Kn za 10 dni. Nie wiem czy to jeszcze tanio. Do plaży kamykowo-betonowej ok. 300 metrów. Właściciele chaty bardzo mili. Nie przeszkadza im gril, vino i rakija.
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 12.01.2010 22:35

bahrij napisał(a):Jeżeli można taniej, proszę podaj jakiś namiar

Mogę napisać, gdzie byłem. Jak jesteś zainteresowany to pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone