Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gina
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gina » 22.05.2008 20:05

chmurka77 napisał(a):Region: Makarska Riwiera
Miejscowość: Igrane
55 E za Apartament 2+2 (z taksą klimatyczną - 2 dorosłe osoby + 2 dzieci), 40 metrów od morza, pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, dwie łazienki, z widokiem na morze, dwa balkony. Zaliczka: 140 E
Będziemy w terminie 7 - 24 sierpnia


Chmurka, a może jakieś zdjęcia :?:
chmurka77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) chmurka77 » 22.05.2008 20:13

Niestety nie wiem, jak wklejać zdjęcia :oops: Można sprawdzić na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
[url][/url]
gina
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gina » 22.05.2008 20:16

chmurka77 napisał(a):Niestety nie wiem, jak wklejać zdjęcia :oops: Można sprawdzić na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
[url][/url]

To wystarczy. Dzięki :P
balbie
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 14.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) balbie » 23.05.2008 00:55

Ciovo, Okrug Gornij. rezerwacja 15-28 września, apartament 4 osoby, 2 sypialnie, salon z aneksem, klima, taras z widokiem na morze, 50 m od plaży 35 euro. ok. 9 za łepka. Ale pewna nie jestem, bo już późna godzina. ;-)

PS. Witam wszystkich cromaniaków, bo to mój pierwszy post. :D
jacusd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 23.05.2008 10:11

Ciovo Okrug Gornji dom, dwie sypialnie, duży salon połączony z kuchnią, łazienka z ubikacją + oddzielna ubikacja, wielki taras z widokiem na morze, własny ogródek z limonkami i oliwkami + grill, około 50m od morza. 60 euro, 7 osób, 8-21.08
ania_34
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 23.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania_34 » 24.05.2008 15:29

Ja jeszcze nie wiem, jakie apartamenty w Tucepi wybiorę, bo popisałam trochę maili i jeszcze nadchodzą odpowiedzi.
Jestem dość wybredna, bo jedziemy z 2 maluchów (2 i 5 lat), więc albo blisko plaży, albo jak dalej to ogród przy domu :) No i przy tej głownej ulicy bez ogrodzenia odpada. Jedziemy 5-19 lipca.
Mam 3 oferty:
1. Ekonomija, apartament fajny, 200 m do morza, z tarasem, ale ogródek zerowy i bez ogrodzenia posesja, odpada :( szkoda, bo 55 euro.
2. Zaraz za wejściem do portu (Kraj 117), 15 m od morza, ogródek, wyposażenie atrakcyjne, taras na morze - 85 euro - wczoraj wstępnie zarezerwowaliśmy.
3 Z dzisiaj oferta - trochę nam zaburzyło wczorajszą decyzję, bo cena podobna - 90 euro, 30 m do morza, wielka wyposażona kuchnia, a jeden nocleg mniej, więc wychodzi jak opcja 2 (bardziej nam pasuje nawet) Tylko nie wiem, czy jest widok na morze?
No i teraz nas głowa boli, bo 3 dalej od centrum, wydaje się lepsza.
Acha, była jeszcze jedna oferta za 60 euro, tuż przy tym najwiekszym obiekcie przy plaży (Alga chyba), ale zero szafek i lodówki brak.
Wszystkie powyższe ofery to były apartamenty 2+2 - pokój dzienny, kuchnio-jadalnia i łazienka.
Pozdrowienia
Anka
sławek78
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 18.07.2007
Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) sławek78 » 25.05.2008 20:40

21,06-28,06 Brela , Stomarica -100 metrów do morza, dwie sypalnie , na 2 pietrach , kuchnia ,łazienka, 4 osoby dorosłe+ dwójka dzieci = 64 Euro
jadrankika
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jadrankika » 25.05.2008 22:00

darek1 napisał(a):
FUX napisał(a):45 euro za dwa pokoje + aneks kuchenny z łazienką, balkonem i tarasem. Jest także klimatyzacja. Cena za drugą polowę czerwca. W lipcu o 10 euro więcej.
Pakostane miedzy Zadarem a Sibenikiem.
Rezerwacja sprzed miesiąca, po raz 4-ty ta sama kwatera. 100m do plaży.



Dobrze, że piszecie ile kosztują apartamenty. Tylko proszę o podawanie dodatkowo ceny w przeliczeniu na 1 osobę. Chyba jest to bardziej istotne niż cena całego apartamentu, gdyż nie wiadomo ile osób może tam kwaterować. Dziękuję za uwagę. Sam pomysł podawania cen jest jak najbardziej oczekiwany na forum.


FUX napisał 45 euro ( 4 O S O B Y !!) . Wymazałeś to , a potem masz wąty . :?
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 28.05.2008 14:09

Cenowo chyba pobiję wszystkich! :lol:

65 ojro za dobę 2 osoby plus 2,5 letnie dziecko.
Baska - Krk,
pobyt - przełom lipca i sierpnia
pokój sypialny, wyposażona kuchnia, taras, klima, tv, parking,
50 metrów morze
50 metrów centrum

:roll:
Pałasz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pałasz » 29.05.2008 10:51

Marina początek sierpnia - pobyt 13 nocy

85 EUR/dzień za apartamet dla 8 osób (jedzie 4 + 2 dzieci) . 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + duży balkon + wielki taras z parasolem meblami ogrodowymi i grilem + klimatyzacja. 10 m od morza. I co najważniejsze bardzo mili i serdeczni gospodarze.
alexsia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 29.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) alexsia » 30.05.2008 13:43

I to mnie trochę przeraża. Bardzo super ze przeważnie ceny oscylują ok 10E od osoby ale tak jest w przypadku gdy jadą co najmniej 4 osoby bo takie przeważnie są apartamenty w CRO - 4-ro i więcej osobowe. A my z mężem jedziemy we dwójkę - czy jest szansa że znajdziemy mały apartamencik z zapleczem kuchannym i łazienką - w cenie nie większej niż no powiedzmy 15E od osoby? Jedziemy do Orebic pod koniec czerwca
wierad
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 06.08.2006
Re: Noclegi - ceny - 2008 r.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierad » 30.05.2008 14:23

krakuscity napisał(a):Wzorem lat ubiegłych wpisujcie proszę ceny noclegów w Euro wraz z następującymi informacjami:

region, miejscowość, rodzaj noclegu (apartament, pokój z łazienką , bez,

pokój w hotelu, miejsce pod namiotem, ) okres pobytu, orientacyjna

odległość od morza, wcześniejsza rezerwacja czy " w ciemno".
:D



Dzięki :wink:
Dla tych co jadą między innymi " w ciemno" to na pewno będzie cenna informacja.


Marusici - Riviera Omis - termin 28.06-12.07
Apartament - całe piętro z widokiem na morze i góry - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, klimatyzacja, balkon (4 dorosłych plus 3 dzieci)
odległość od morza - ok. 250 stopni po schodach - rezerwacja
Cena - 71.5 euro za dobę
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 30.05.2008 23:02

alexsia napisał(a):I to mnie trochę przeraża. Bardzo super ze przeważnie ceny oscylują ok 10E od osoby ale tak jest w przypadku gdy jadą co najmniej 4 osoby bo takie przeważnie są apartamenty w CRO - 4-ro i więcej osobowe. A my z mężem jedziemy we dwójkę - czy jest szansa że znajdziemy mały apartamencik z zapleczem kuchannym i łazienką - w cenie nie większej niż no powiedzmy 15E od osoby? Jedziemy do Orebic pod koniec czerwca


Znajdziecie! Ja miałem w Breli pokój za 16E na 5 dni a kolejne 4 dni w tym samym budynku za 22 E - a Brela do tanich nie należy. Piszę to z pełną odpowiedzialnościa bo jedziecie końcówka czerwca ,za lipiec i sierpień już bym tej gwarancji nie dał.
A zwiększymi ap.(4-6os. ) to prawda ,na osobę są tańsze bo najbardziej popularne.
walczy
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walczy » 01.06.2008 14:21

Komarna - południowa Dalmacja, około 15 km od Neum, okolice początku półwyspu Peljesac. Apartament dwupokojowy 2+2 (jedzie 3 dorosłych i dziecko), 20metrowy taras z widokiem na morze, parking dla gości, plaża dla gości, klima, TV sat, 10m od morza, aneks kuchenny w pokoju, oczywiście łazienka.
Pobyt 12 dniowy w sierpniu.
Przedpłata 50% przelewem.
Cena 65 EUR/doba.
gege64
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.06.2008
Ciovo-apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) gege64 » 01.06.2008 17:51

Szukam apartamentu dla 2 dorosłych i dziecka -10 lat od 4 lub 5 lipca w okolicach Trogiru , Splitu. Czy ktos ma namiary na cos w niskich cenach max 40 euro. Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone