Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adam_basak
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_basak » 28.07.2016 11:49

beatusia napisał(a):Ciovo-rezerwacja od 21.06 do 3.07 . Cztery osoby apartament 60 metrów od morza-2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka ,taras z widokiem na morze, grill,parking =36 euro dobę. Klimatyzacja dodatkowo płatna (dla Darka 1 bo chyba sam nie potrafi sobie policzyć.....wychodzi 9 euro doba na osobę)

Wiesz to nie o to chodzi do końca, bo niektórzy piszą 4 osoby 2 sypialnie + salon, ale apartament może pomieścić np 6 osób za tę samą cenę, albo analogicznie jest 4 osobowy ale właściciel liczy od ilości mieszkających osób np 3. Wiec trzeba pisać realne stawki. np. za cały apartament (który może pomieścić 6 osób) - 55 Euro
martinoo
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinoo » 07.08.2016 15:22

13-14 lipiec Kastel Stafilić 300m do morza. Pokój trzy osoby ( dwie dorosłe i córka 16lat ) aneks kuchenny, klima całość jakieś 3x4m. Łazienka wifi i duży taras - 40Euro doba

15-17 lipiec Kastel Stari 15m do morza. Pokój z aneksem kuchennym całość jakieś 7x5m. Łazienka i duży taras z widokiem na może, klima wifi - 60Euro doba ( do wyboru był podobny apartament z dwoma pokojami tylko był mniejszy taras - cena ta sama )

17-21 lipiec Kożino ul Primorja 100m do morza. Dwa pokoje z aneksem kuchennym. Jeden 4x4 z aneksem i dużym tarasem z widokiem na może drugi z oknem 3x2,5m, klima, łazienka wifi - 50Euro doba mieliśmy tu problemy z właścicielami ale to w osobnym wątku

22-27 - lipiec Smokvica Krptomska 200m do morza ( kręta ulica ). Dwa pokoje z aneksem kuchennym. Jeden 4x4 z aneksem i dużym tarasem z pięknym widokiem na może, drugi z oknem 3x5 klima, łazienka wifi - 45Euro doba

Według nas ceny w tym roku mocno w górę - właściciele nam to potwierdzili
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 07.08.2016 18:25

2015 3-10 sierpień Baska Voda 2 dorosłych, 2 dzieci, pokój (rozkładana kanapa) z aneksem kuchennym + antresola z łóżkiem, balkon - widok na morze, łazienka, klima, wifi, 60m do plaży 70E / doba

2016 31 lipiec - 13 sierpień Mandre, wyspa Pag 2 dorosłych, 2 dzieci, pokój (rozkładana kanapa) z aneksem kuchennym + sypialnia z dużym łóżkiem, balon, łazienka, klima, wifi, do plaży około 70m 65E / doba
piterek45
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piterek45 » 09.08.2016 00:08

Baśka Voda na dzień dzisiejszy ceny z kosmosu ,jak ktoś przyjedzie i nie ma rezerwacji to ma ciepło.
Kwatera za 70e to lekko odświeżony PRL ,ale to było najtańsze co udało mi się znaleźć,ceny 80,90,100 euro to norma jaka słyszałem krążąc w poszukiwaniu kwatery ( pokój dla 4 osób 2 dorosłych dziecko 8 córka 20)wszystkie kwatery dość daleko od morza
Ceny jak z Hiltona a standard nijak adekwatny do ceny
Jestem tu drugi i ostatni raz
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 09.08.2016 02:16

My na szczęście dzieci już mamy dorosłe , jeździmy do cro 2 razy w roku - czerwiec i wrzesień. Nowoczesne apartamenty (zawsze co najmniej 2 pokoje), blisko morza 30 -35 euro. Zawsze w ciemno - fakt, że wybieramy zadoopia na wyspach (Hvar nr 1 na naszej liście). Ale nawet z dziećmi nie płaciliśmy nigdy więcej niż 50 euro. Podstawa to być na miejscu w poniedziałek rano i nie mieć nerwowości w poszukiwaniu noclegu. To, że ktoś początkowo chce 90 eu za noc wcale nie znaczy, że 30 mu nie wystarczy (oczywiście znamy wyjątki - Orebić- Ivo Antunović) - ma niemiecką emeryturę i woli mieć puste pokoje niż taniej wynająć.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 15.08.2016 20:39

A ja już zarezerwowałam na 2017 przełom lipca i sierpnia- wyspa Korcula, wiocha Prigradica, 100m kwadratowych, 10 m do prywatnej dzikiej plaży, klima, WiFi, olbrzymia kuchnia, salon, 2 sypialnie, łazienka z pralką : 60euro 8O
Nawet podejrzewałam jakąś podpuchę, ale wygooglowałam właścicielkę- nauczycielka w liceum Blato i stwierdzi lam, że belfer nie oszuka :papa:
rochu69
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rochu69 » 15.08.2016 21:36

Bol, Brać od 22.08.16- 60 euro -2 pokoje balkon z widokiem na morze ,aneks kuchenny ,telewizor,wifi,100 metrów od morza
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 21.08.2016 12:39

Zavala na Hvarze, przełom lipca i sierpnia 2016 (14 noclegów), samodzielny domek 60 metrów, 2 sypialnie, kuchnia z maleńką jadalnią (brak części dziennej z sofą), 2 łazienki (ale w jednej nie działała spłuczka), 2 duże tarasy z widokiem na morze (jeden umeblowany z markizą, drugi bez mebli i osłony), brak klimy, bez Wi-Fi, 500 metrów do morza, 200 metrów do sklepu, 300 m. do konoby, 3 osoby (2 dorosłe + 10-latek) - 57 euro za dobę. Jako, że wyjazd za nami dodam, że brak klimy i wiatraka był dotkliwy, droga z powrotem z plaży mocno stroma i bez cienia, za to widok z tarasu oszałamiająco piękny.

Sveti Marko na Pagu, przełom lipca i sierpnia 2017 (7 noclegów), mieszkanie 50 metrów, 2 sypialnie, nieduża część dzienna z sofą i aneksem kuchennym, łazienka, duży umeblowany i zadaszony taras z widokiem na morze, klima, bez Wi-Fi. 50 metrów od morza (ale strome zejście na plażę), w miejscowości brak sklepu i konoby, 3 osoby (2 dorosłe + 11-latek) - 49 euro za dobę.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.09.2016 20:17

Koenig napisał(a):Mam to samo, póki co nie dostałem ani jednej odpowiedzi.


Jeszcze się nie zdecydowali co do cen na 2017. :mrgreen: :wink:


A w temacie:
Povlja, wyspa Brač, 13-21 sierpnia 2016, 3 osoby, studio 2+1, nowe i gustowne 4*, klima, wifi, w pełni wyposażony aneks kuchenny (zmywarka, kuchenka mikrofalowa, płyta grzejna, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy na saszetki, kawa gratis :wink: ), ładna łazienka, balkon z częściowym widokiem na morze, mili gospodarze, do plaży realnie jakieś 200m - cena 40E na dobę ze wszystkim (opcja last minute, z rezerwacją).
Try3ek
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 16.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Try3ek » 19.09.2016 21:41

W primosten na początku Września dużo wolnych miejsc, ceny od 50-80e za 4 osoby, finalnie po niecałej godzince znaleźliśmy za 50E dwie sypialnie, 3 balkony, kuchnia ze wszystkim co potrzeba i przemiła właścicielka która zaprosiła nas na kawę i naleśniki. Szukaliśmy tak długo bo byliśmy przed 9 rano i Chorwaci jeszcze spali i co nie których obudziliśmy.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 19.09.2016 22:02

:D w tym sezonie płaciliśmy 50 euro za apartament, z dwoma sypialniami, łazienką i dużym living roomem, nie wspomnę już o mega klimatycznym tarasie, na którym właściwie cały czas przebywaliśmy...

wg, nas ceny, raczej się nie zmieniły :D
wafel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wafel » 11.01.2017 18:17

Jak ceny w 2017 r.?
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 23.01.2017 10:55

Sądząc z tych ofert, które przeglądałam, niektóre ceny jednak się zmieniły. O Pagu pisałam w tym wątku (49 euro za 3 osoby, 2 pokoje, taras z widokiem na morze, klima, odległość od morza 50 metrów, ale ostry klif) i to jest według mnie bardzo dobra cena.

U Sarki mam zarezerwowane Podobuče na Pelješacu dla 3 osób, 50 metrów od plaży, ale widok na morze tylko z tarasu na dachu. 2 pokoje, 45 metrów, dobrze wyposażona kuchnia, bez wystroju późny Gierek/Tito, grill na dachu, brak wi-fi - 70 euro. I jeszcze dodatkowo 5 euro/doba za klimę. Cena taka sama jak w zeszłym roku. Ale ceny niektórych kwater w Podobuče podskoczyły, np. Mikrut w zeszłym roku 65 euro, teraz już 70.
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 29.01.2017 00:54

Oj mam wrażenie że ceny w tym roku idą w górę. Szukając w tym roku apartamentu przeglądnąłem nasze poprzednie miejscówki i jestem mocno zaskoczony bo albo jest info zapytać albo cena o co najmniej 10 E wyższa. Zwykle poświęcam na szukanie apartamentu sporo czasu i jak na razie a będzie to już 9 wyjazd do Cro wszystkie miejscówki były OK no prawie wszystkie. Dla 2+1 spora oferta to 60 E. 50 to zwykle okazja a 40 to musi być jakiś minus albo standard niski albo mówiąc wprost zadupie.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7943
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.01.2017 23:06

fhuzbych napisał(a): 40 to musi być jakiś minus albo standard niski albo mówiąc wprost zadupie.

Wiesz, znam kilku (sam się do tego grona zaliczam) którzy za "zadupie" są w stanie dopłacić. I to im większe zadupie tym lepiej :oczko_usmiech: :mrgreen:
Ps. W apartamentach do których jeżdżę, cena nie zmieniła się od 2013r (byłem tam wtedy pierwszy raz) i cały czas wynosi 15 euro w sezonie i 12euro poza od osoby :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś. - strona 71
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone