Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

noclegi tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008
noclegi tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 22.06.2009 05:59

witam.wybieram sie pierwszy raz do chorwacju samochodem.potrzebuje noclegu w tucepi,brela,lub baska voda.moze ktos ma jakies sprawdzone apartamenty?bedzie nas 3 lub 7 osob,jeszcze nie wiem czy znajomi sie wybiora.jesli macie jakies namiary to prosze mi je dac.pozdrawiam
grigor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) grigor » 22.06.2009 10:53

Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wróciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 22.06.2009 14:52 przez grigor, łącznie edytowano 1 raz
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 22.06.2009 10:54

dziekuje ci kolego.na pewno zadzwonie,a ceny za noclegi jakie sa orientacyjnie?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 22.06.2009 12:04

grigor napisał(a):Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wruciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam

W takim razie to ja jeśli mogę :D to też poproszę o namiary i fotki :lol: :lol:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 22.06.2009 12:18

to ja poprosze te zdjecia na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzwonilem przed chwila,ale nie miala grafika pod reka,zadzwonie pozniej,ale juz dziekuje
filus1974
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) filus1974 » 22.06.2009 12:23

grigor napisał(a):Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wruciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam


Witam,
Jeśli można poproszę oo namiary i zdjęcia. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 22.06.2009 15:16

wlasnie sie z babeczka umowilem,mam miejsce w tucepi.dzieki bardzo.czy moglbys mi przeslac zdjecia tego miejsca?z tego co ona mowila to jest 200 metrow do morza no i najwazniejsze garaz pod domem
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 22.06.2009 15:34

seniormartinez napisał(a):wlasnie sie z babeczka umowilem,mam miejsce w tucepi.dzieki bardzo.czy moglbys mi przeslac zdjecia tego miejsca?z tego co ona mowila to jest 200 metrow do morza no i najwazniejsze garaz pod domem

Napisz...czy dowiedziałś się czegoś na temat ceny lub lokalizacji np.nazwa apartamentu lub ulicy?
My mamy już rezerwacje w Tucepi ale chciałam porównać .
Pozdrav.
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 22.06.2009 15:42

z tego co na mowila to dala mi do wyboru albo pokoj dwuosobowy i dodatkowe lozko dla dziecka cena 50 ojro,albo pokoj czteroosobowy za 60 ojro,oba z klima
eve_malutka
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) eve_malutka » 22.06.2009 15:47

poprosze zdjecia tego miejsca jak ktoś ma :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 22.06.2009 15:49

seniormartinez napisał(a):z tego co na mowila to dala mi do wyboru albo pokoj dwuosobowy i dodatkowe lozko dla dziecka cena 50 ojro,albo pokoj czteroosobowy za 60 ojro,oba z klima

Próbuje poszukać w necie ...ale chyba nie maja swojej strony :(
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 22.06.2009 15:54

kolego a moze istnieje taka mozliwosc zebys mi podal swoj numer telefonu,zadzwonilbym wtedy i wszystko wypytal,bo jade pierwszy raz,wiec sto pytan do.dzieki i pozdrawiam
grigor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) grigor » 23.06.2009 07:13

Pani Małgorzata nie ma strony i w internecie nic na temat nie znajdzie się na forum przewijają się wątki tej kwatery i jest ona polecana sam znalazłem kontakt z tego forum :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

lokalizacja to na tej mapie to pomiedzy nr 50 a 15 na tym ostrym zakręcie :) po stronie nr 50 :D
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 23.06.2009 13:46

Czyli z tej mapki wynika że to okolice Blato. :D :D
Szkoda że maja swojej strony.
msgkam
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) msgkam » 19.11.2009 16:59

grigor napisał(a):Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wróciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam


Witam,

Szukam apartamentu w Tucepi. Czy mogę poprosić o fotki apartamentu Pani Małgorzaty na email [url]msgkam@gmail.com[/url]
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone