Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

noclegi na wyspie Rab

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ettore
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.10.2010
noclegi na wyspie Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) ettore » 27.02.2011 13:59

witam poszukujemy noclegu na wyspie Rab dla 2 osób jakaś zaciszna lokalizacja. pozdrawiamy
ettore
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.10.2010
cd. noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ettore » 02.03.2011 13:51

jakiekolwiek podpowiedzi może jak pojade w ciemno w drugiej połowie sierpnia to na miejscu coś znajde bo nie wiem czy wyspa jest bardzo oblegana przez turystów? pozdrawiam
mkmb
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 09.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkmb » 07.03.2011 09:58

W zeszłym roku byłem w Banjol ze 2 km od miasta Rab. Nie wiem jakich warunków oczekujesz, bo tam jakiś luksusów nie było, ale za to czysto, luźno i wszystko co potrzebne na wyposażeniu.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ettore
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ettore » 07.03.2011 17:19

nie nie szukam luksusów, zalezy mi jedynie zeby w niedalekiej odległosci można było znaleźć zaciszne miejsce do plazowania:) a wydaje mi sie ze tam jest sporo domostw i trudno o wolny kawałek paży jeśli jest inaczej to napisz jak daleko do jakiegoś spokojnego zakątka pozdrawiam.
mkmb
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 09.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkmb » 10.03.2011 13:33

Domów jest tam faktycznie dużo, ale mimo to na najbliższej plaży nie było problemu z miejscem. Do plaży było około 100 metrów. Plaża niewielka piaszczysto żwirowa. Zaraz obok jest konoba. Większość ludzi rozkładała się w cieniu pod drzewami. My siedzieliśmy na słońcu na tym piachu, ale z powodu małych dzieci koło 12 szliśmy do domu i wracaliśmy po 15. Tak że największy skwar spędzaliśmy w domu. W sobotę i niedzielę pojawiało się więcej ludzi przyjezdnych, ale też nie było problemu z miejscem. Z tym, że plaża ta do kameralnych nie należy. Jeśli zależy Wam na samotności to trzeba by poszukać innej mniej zaludnionej. Są takie po drodze z promu, ale nam tamta wystarczyła i innej nie szukaliśmy.
ettore
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ettore » 10.03.2011 15:53

to już wiem co i jak, nam właśnie zależy na kameralnej laży:) chcielibyśmy znaleźć domek przy ktorym nie ma głównej plaży tylko powiedzmy zejcia na dziko do wody. Zastanowie sie i kto wie moze skorzystam z namiaru bo trudno znaleźć domek marzeń:) dziękuje, oczywiście nie zamykam tematu bo może sie ktoś znajdzie kto ma namiar na taki domek :) Pozdrawiam.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 16.12.2017 20:18

Szukam apartamentu w Banjol dla 2 +2 (dzieciaki 7 i 4 lata) Może ktoś ma jakies namiary na cos ciekawego? Dzięki z góry za wszelką pomoc.
Travolta
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Travolta » 11.06.2019 09:32

Jakieś namiary na apartamenty w miejscowości Lopar???

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
noclegi na wyspie Rab
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone