Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi na Pag-u

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 14.05.2012 09:39

Z fotek wygląda na to, że osła transportowego chyba dodają gratis do apartmana :D
matej.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) matej. » 14.05.2012 14:43

My zrobilismy rezerwacje za posrednictwem biure Perła p. Beaty. Jak na razie to chwale owe biuro , ale zobaczymy jak dojedziemy w lipcu czy kwatera zgodna ze zdjeciami :D
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 14.05.2012 14:52

slaweek napisał(a):Pisałem. Oni niestety mają apartamenty jedynie w PAG oraz w małych miejscowościach. Ja z rodzinką potrzebuję również rozrywki.

Sławek zobacz ta stronę. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Jeśli cię to zainteresuje to napisz. Dam ci więcej informacji.
BartekRally
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartekRally » 14.05.2012 20:06

Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie spania w Pagu, poszukujemy z kolegami hotelu albo czegoś w ten deseń z AI, chcielibyśmy jechać na Pag bo opinie krążą pochlebne a i można się dobrze zabawić jednak zależy nam na AI z prostego powodu, chcemy odpocząć a nie bawić się w gotowanie :)

Ewentualnie może ktoś zna coś z śniadaniem, chyba że ceny w chorwackich knajpach zabijają to wtedy odpada. Mamy przeznaczone na hotel w granicach od 1 do 1,5 tysiąca, przyznam szczerze że wybieram się na Chorwację pierwszy raz i nie wiem czy to wystarczy czy nie, wiadomo że jeszcze droga plus dochodzą inne koszta ale może ktoś coś zna może polecić. Zależy nam żeby było blisko do plaży i miejscowych klubów :)

Pozdrawiam Bartek

PS. Ewentualnie może przekroczyć tą kwotę, wtedy będziemy się zastanawiać nad tym co będzie, Dzięki z góry!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.05.2012 08:14

BartekRally napisał(a):Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie spania w Pagu, poszukujemy z kolegami hotelu albo czegoś w ten deseń z AI, chcielibyśmy jechać na Pag bo opinie krążą pochlebne a i można się dobrze zabawić jednak zależy nam na AI z prostego powodu, chcemy odpocząć a nie bawić się w gotowanie :)

Ewentualnie może ktoś zna coś z śniadaniem, chyba że ceny w chorwackich knajpach zabijają to wtedy odpada. Mamy przeznaczone na hotel w granicach od 1 do 1,5 tysiąca, przyznam szczerze że wybieram się na Chorwację pierwszy raz i nie wiem czy to wystarczy czy nie, wiadomo że jeszcze droga plus dochodzą inne koszta ale może ktoś coś zna może polecić. Zależy nam żeby było blisko do plaży i miejscowych klubów :)


Doprecyzuj proszę :
Al tzn All :?:
1tyś-1,5tyś : dzień , tydzień , 2 tygodnie , złotych , euro , kun , dolarów , funtów , rupii :?:




a jeśli chodzi Ci o złotówki i tydzień, to będziesz musiał polubić gotowanie albo np. Tunezję
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 18.06.2012 10:42

czy na Pagu - macie namiary na kogoś kto za 4 os. (2+2) bierze mniej niż 60Eur??
i ma jeszcze wolne terminy 16-31.07.2012??

bo ja tylko takich znajduje?? ;(
może mam pecha..... i same agencje.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.06.2012 10:45

wakacje2010 napisał(a):czy na Pagu - macie namiary na kogoś kto za 4 os. (2+2) bierze mniej niż 60Eur??
i ma jeszcze wolne terminy 16-31.07.2012??

bo ja tylko takich znajduje?? ;(
może mam pecha..... i same agencje.


Nie wszystko jest wystawione w necie.
A jeśli jest - to ceny ma wyższe niż w rzeczywistości
Ja bym pojechala w ciemno i znalazła w miejscu, które mi się podoba.
Da się. Uwierz :)
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 18.06.2012 10:51

kurcze.... nigdy nie jeździlismy w ciemno.
i troche sie boję, ze nie znajdziemy nic, albo,że znajdziemy ale nie na cały pobyt tylko mniej dni ;)
a przenosic sie z dobytkiem po tygodniu to nie bardzo mi sie chce.

moje chłopaki wezma pól auta ;) zabawek, resoraków ;))) itd.

jak nie znajde nic..... cóz... pozostanie jazda w ciemno.

szukam czegos ale u góry Chorwacji, byle blisko plazy, moze być wyspa, lad - wszystko jedno. byle spokojnie, bez tłumów ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.06.2012 11:18

Pamiętaj, że nie zawsze to co w necie jest naprawdę.
Droga do plazy może się znacznie ...wydłużyć
2+2 to przewaznie sypialnia z dodatkowym spaniem w salonie na rozkładanym czyms, sztuki się zgadzają, ale .... komfort już nie koniecznie.
Dotychczas zawsze jeździlismy na dwa tygodnie ze zmianą miejsca po tygodniu.
Przy trójce dzieci - to wyzwanie, ale ... też się da :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.06.2012 12:53

W ubiegłym roku w Metajnie pytałem czy dużo Polaków gości u siebie. Odpowiedziała, że jesteśmy pierwszymi jej gośćmi z Polski. Na moje pytanie dlaczego tak jest odpowiedziała, że Polacy o noclegi się pytają na wiosnę a Słoweńcy na jesień. Polacy dostają odpowiedź że wolnych miejsc już brak. Ja od kilku już lat poszukiwania zaczynam w okolicach października, listopada. Przed końcem roku mam już apartamenty zaliczkowane 8) Od tego czasu mogę już tylko odliczać dni do wakacji. Zastanawiam się dlaczego tak jest że szukamy często na ostatni moment :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.06.2012 12:58

Rysio napisał(a): Zastanawiam się dlaczego tak jest że szukamy często na ostatni moment :)


taka natura niektórych :roll:
tak jak szalone sprzątanie przed świętami ...;)
ja to nazywam - logistyka
lub jej brak :)
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 18.06.2012 15:21

ja w czerwcu juz odpoczywałam na Pagu-rezerwacje zrobiłam przez agencje Perla z Pagu-(p.Beata)-bylismy bardzo zadowoleni-wszystko sie zgadzało z opisem w necie!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.06.2012 17:01

edit
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.06.2012 10:16

Rysio napisał(a):Ja od kilku już lat poszukiwania zaczynam w okolicach października, listopada. Przed końcem roku mam już apartamenty zaliczkowane icon_cool.gif Od tego czasu mogę już tylko odliczać dni do wakacji. Zastanawiam się dlaczego tak jest że szukamy często na ostatni moment


Rysiu szczęściarzu nie pomyślałeś o tych co o terminie urlopu dowiadują się w maju . :?
ja jestem wolnym strzelcem i nie mam problemu , ale żona już tak , właśnie plany wakacyjne sie zawaliły bo kazali jej przesunąć urlop na teraz z sierpnia mimo ze miała to "zabukowane" w lutym jeszcze . :twisted:

takie życie ......
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 19.06.2012 14:52

armar napisał(a):
Rysio napisał(a):Ja od kilku już lat poszukiwania zaczynam w okolicach października, listopada. Przed końcem roku mam już apartamenty zaliczkowane icon_cool.gif Od tego czasu mogę już tylko odliczać dni do wakacji. Zastanawiam się dlaczego tak jest że szukamy często na ostatni moment


Rysiu szczęściarzu nie pomyślałeś o tych co o terminie urlopu dowiadują się w maju . :?
ja jestem wolnym strzelcem i nie mam problemu , ale żona już tak , właśnie plany wakacyjne sie zawaliły bo kazali jej przesunąć urlop na teraz z sierpnia mimo ze miała to "zabukowane" w lutym jeszcze . :twisted:


Zaplanowanie urlopu w pazdzierniku to "mission impossible" :)
Z reguły ostateczny termin mam ok 2 miesiace przed urlopem, a bywa i tak że trzeba na kilka dni przed wyjazdem przełożyć, bo nagle jakis audyt wypadnie albo inna konieczność...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi na Pag-u - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone