Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg z psem - na trasie

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
_ZeT
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.07.2008
Nocleg z psem - na trasie

Nieprzeczytany postnapisał(a) _ZeT » 19.07.2008 11:49

Witam, przeglądałem posty ale nie znalazłem odpowiedzi.

Wybieramy się na Ciovo. Po drodze chcielibyśmy się zatrzymać na nocleg. W zeszłym roku był oekotel w Graz ale tym razem jedziemy z psem a w oekotel psów nie lubią.
Nocleg gdzieś w okolicy Słoweni - może być również trasa przez Węgry.

Czy możecie coś polecić?

Hvala
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 19.07.2008 11:52

na wegrzech w polowie drogi 86 jest motel ,taki w stylu "amerykanskim" z podjazdami pod drzwi. nocuja tam dosc czesto mysliwi wiec mysle ,ze z psem tez nie bedzie klopotu. Na miejscu jest tez swietna knajpka:)))
_ZeT
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) _ZeT » 19.07.2008 11:55

dzięki za szybka odpowiedź,

muszę przyznać, ze bardzo nas ubawili ci myśliwi :lol:
czy możesz podać namiary.

hvala
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 19.07.2008 12:07

miejscowosci nie pamietam za to na fotce (ktora nie potrafie tu wstawic) jest miedzy innymi ich reklama ..."MOTEL MISSOURI" i nr telefonu
06-94-350-093

Z mysliwych bym sie nie smial rankiem zjezdzaja Jeepami z ustrzelona zwierzyna...;) a wieczorem w knajpce.....:)))
_ZeT
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) _ZeT » 19.07.2008 12:23

mam nadzieję, że psa nie ustrzelą :) (po kilku głębszych różnie bywa)

dzięki.

A może ktoś zna inne miejsca?
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 19.07.2008 12:33

Jadac w kierunku Chorwacji jest po prawej stronie tuz przy drodze 86 ,pamietam jak powstawal przed 5 laty wiec jest to dosc nowy obiekt. noclegi o ile pamietam 15E od osoby . Gdy wracajac z Chorwacji wstapilismy do knajpki w motelu i gdy dowiedzieli sie zesmy polacy musielismy wypic "karniaka" Wegierskiej Sliwowicy oczywiscie na koszt zakladu...;)
ale moze rzeczywiscie ktos zna inne miejsce....
pozdrawiam
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 19.07.2008 13:38

mab napisał(a):Jadac w kierunku Chorwacji jest po prawej stronie tuz przy drodze 86 ,pamietam jak powstawal przed 5 laty wiec jest to dosc nowy obiekt. noclegi o ile pamietam 15E od osoby . Gdy wracajac z Chorwacji wstapilismy do knajpki w motelu i gdy dowiedzieli sie zesmy polacy musielismy wypic "karniaka" Wegierskiej Sliwowicy oczywiscie na koszt zakladu...;)
ale moze rzeczywiscie ktos zna inne miejsce....
pozdrawiam


Jeżeli mogę to podam aktualną cenę, pytałem kilka dni temu i wynosiła 20 euro od osoby. Było to popołudnie, zarówno motel jak i restauracja była pusta. Sprawdziłem w kilku innych motelach i pensjonatach przy drodze nr 86 . Ceny wynosiły od 17 do 20 euro od osoby ze śniadaniem. Wszędzie było pustawo. Sam w końcu zanocowałem na pięknie położonym campie w mjsc. ZALAYOVO, około 25 km przed granicą Wegry-Słowenia. ( 2 osoby, namiot, auto - 11 euro )
Na tym campie można wynająć bungalowy, bądź przyczepę campingową. ( były tam osoby z psami )
Wracając do motelu MISSURI to podobało mi się że auto można było zaparkować tuz przy wejściu do pokoji.
Gajus
_ZeT
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) _ZeT » 19.07.2008 22:03

no to nieźle sobie bratanki liczą 8O, zresztą mam wrażenie, że w cro też więcej euro sobie życzą za noclegi niz w zeszłym roku.

Sam w końcu zanocowałem na pięknie położonym campie w mjsc. ZALAYOVO, około 25 km przed granicą Wegry-Słowenia. ( 2 osoby, namiot, auto - 11 euro )


próbowałem szukać w goglach, ale nic nie znalazłem, czy możesz podać dokładniejsze namiary lub www?
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp Borostyan Zalalovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 19.07.2008 22:42

http://www.borostyan-lodge.hu/
Camp jest bardzo przyjemny i zadbany, położony nad uroczym jeziorkiem. Jest dobrze wyposażony ( lodówki, kuchenka, itp) i bardzo czysty.
Jeśli chodzi o domki campingowe to są trochę nieszczegolne ( poza tymi dużymi i wypasionymi ) 3 lata wstecz spałem w jednym z nich, jest czterosobowy ( cena 15-20 euro za całość) ale w zasadzie to ma tylko podłogę i materace. Mnie tam sie dobrze spało, ale żonie nieszczególnie, teraz od kilku lat jadąc w obydwie strony nocuje na tym campie pod małym namiotem. Sa jeszcze przyczepy do wynajęcia. Bardzo lubię to miejsce.
Gajus
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009
Re: camp Borostyan Zalalovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 09.02.2013 23:29

Gajus.ems napisał(a):http://www.borostyan-lodge.hu/
Camp jest bardzo przyjemny i zadbany, położony nad uroczym jeziorkiem. Jest dobrze wyposażony ( lodówki, kuchenka, itp) i bardzo czysty.
Jeśli chodzi o domki campingowe to są trochę nieszczegolne ( poza tymi dużymi i wypasionymi ) 3 lata wstecz spałem w jednym z nich, jest czterosobowy ( cena 15-20 euro za całość) ale w zasadzie to ma tylko podłogę i materace. Mnie tam sie dobrze spało, ale żonie nieszczególnie, teraz od kilku lat jadąc w obydwie strony nocuje na tym campie pod małym namiotem. Sa jeszcze przyczepy do wynajęcia. Bardzo lubię to miejsce.
Gajus


Witam
Czy orientujesz się może jakie są tam ceny na 2013? Domek na jedna noc dla 4 dorosłych osób i 3 dzieci. Może być przyczepa, namiot... Ile wcześniej rezerwowałeś taki domek? Ten Camp jest czynny całą dobę? Chodzi mi o meldunek i klucze... Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki...

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone