Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg w okolicach Bratysławy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004
Nocleg w okolicach Bratysławy

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 21.04.2006 12:43

Zna ktoś jakiś sensowny nocleg w Bratysławie lub okolicy?
Jadę za tydzień do Rzymu (przez Graz) i pasuje mi po drodze nocleg w Bratysławie/okolicy a że trasa jest "chorwacka" to może ktoś z cro-maniaków już tam nocował i coś wie?
Interesuje mnie jakiś spawdzony hotel, pensjonat etc. bo jadę z rodziną. Z własnych obserwacji wiem że jest tam sporo hoteli ale nigdy z nich nie korzystałem a nie ma to jak coś sprwadzonego...
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 21.04.2006 12:51

Slynne ZLOTE PIASKI,hotel wczesny Gierek,ale OK i tanio.
Nocowalem tam dwa lata temu,warunki dobre,mozna tam cos na ruszt wrzucic...
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 21.04.2006 13:07

Haweł napisał(a):Slynne ZLOTE PIASKI,hotel wczesny Gierek,ale OK i tanio.
Nocowalem tam dwa lata temu,warunki dobre,mozna tam cos na ruszt wrzucic...


Słynne jak słynne - ja pierwszy raz o tym słyszę :lol:
Zapodaj jeśli mozesz jakieś bliższe info - jak tego poszukać w necie, czyli np. nazwa. Mogą być i złote piaski... :wink:
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 21.04.2006 13:39

Złote piaski może i słynne. Byłem raz i drugi już nie będę. To taka buda nad zalewem. Dyskoteka od wieczora do rana na kempingu, na dole knajpa też do cichych nie należy.

Proponuję Hotel Astra - centrum Bratysławy ( ok.100 m od głównej drogi ), warunki super , po drugiej stronie ulicy Supersam, knajpka , warzywniak, dobry dojazd na stare miast.

sprawdź.
www.hotelastra.sk

pozdr. :wink:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 21.04.2006 13:43

Użytkownik usunięty
Re: Bratysława - nocleg po drodze do HR

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.04.2006 14:39

20 km przed Bratysławą jest zjazd z autostrady do Senec. Jest to mała mieścina nad jeziorkiem jest tam trochę hoteli w przedziale cenowym od 300 Sk do 1000 Sk od osoby. Nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem czegokolwiek, nawet w szczycie sezonu. Poszukaj czegoś na tym linku dotyczącym Senec: http://www.travelguide.sk/default.asp?p ... 6&Send.y=6 lub generalnie na całej słowacji: http://www.travelguide.sk Pozdrawiam - Piotrek
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 23.04.2006 15:27

Dzięki za wszystkie podpowiedzi - myślę że ten hotel w centrum to może być niezły pomysł. Przetestuję.
Jakby ktoś coś jeszcze wiedział to do piątku niech melduje :wink:
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 23.04.2006 20:58

niezawodny napisał(a):Dzięki za wszystkie podpowiedzi - myślę że ten hotel w centrum to może być niezły pomysł. Przetestuję.
Jakby ktoś coś jeszcze wiedział to do piątku niech melduje :wink:

testowałem ote Piaski w yesyzm roku i :
za blisko , za głośno
spalem bo sie bałem jechać na raz - i nigdy więcej
szum jak diabli bo obok trasa , warunki adekwatne do ceny -słowem żadna atrakcja polecić można ludziom z morskich rejonów -południowcy raczej niech jadą dalej.
Zaleta -tuż obok Tesco można uzupełnić zapasy
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005
Złote Piaski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 24.04.2006 13:34

Byłem kilka razy na kempingu Zlate pesky, zwykle z przyczepą kempingową, w drodze do Włoch. Jest również hotel, bungalowy oraz apartamenty- niedrogo. Osobiście polecam, czyba dlatego że jest łatwy wjazd, przy trasie, na komfort nie licz, ale to tylko jedna noc. Obecnie zarezerwowalem apartament. Duża restauracja na zewnatrz, tania, wracając ze slonecznej italii zwykle najadałem się słowackimi potrawami, no i piwko. Jest również bardziej elegancka restauracja, również za tanie pieniążki. Szczegóły możesz odszukać tutaj: http://www.intercamp.sk/
Grzegorz
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Kto spał w okolicy Bratysławy ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 25.02.2007 09:44

Dzień dobry ! Bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy nocowali gdzieś w okolicach Bratysławy przy autostradzie Brno - Bratysława. Z moich wyliczeń to optymalne miejsce na odpoczynek w drodze na Rab.
Dziękuję z góry ! Artur
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 25.02.2007 13:51

Cześć ,w ubiegłym roku nocowaliśmy tutaj , lecz jest to po drodze z kierunku Zlina-Bratysława http://www.pension.sk/./objekt_detail.p ... jektu=2188
rezerwacja przez net,zaliczka na konto,warunki bardzo przyzwoite
pozdrawiam
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.02.2007 13:59

Potwierdzam propozycję pietro :D
Horsky Hotel Eva - Sv. Jur k.Pezinoka (wcześniej rezerwowany przez internet)

Poprzedni wyjazd:
Hotel "Luc" - Senec (w ciemno)
Mało z niego pamiętam. Dotarlismy tam wieczorem.
A że mieliśmy wyjeżdżać następnego dnia wcześnie rano to bez problemu ... śniadanie zamieniliśmy na ... kolację :)

Innych miejsc nie testowałam :wink:
Pozdrav
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 25.02.2007 17:12

dziękuję, tę trasę też biore pod uwagę :)
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 25.02.2007 19:51

Właśnie w ubiegłym roku jadąc na Rab tam nocowaliśmy.
Tanio i dobre warunki. Akurat wypadało nam w środku trasy.
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 26.02.2007 09:52

Do tej pory korzystałem z noclegów w Bratysławie przy jeziorku w kompleksie Zlate Peski (jest stroma internetowa). Położenie praktycznie przy trasie. A nasza miłość do tego miejsca trwa jeszcze od czasu gdy nocowaliśmy tam na kempingu jadąc z przyczepami w kierunku do Italii.
Można też zamowić tam bungalowy, i to jest chyba rodzinne rozwiązanie, a nawet dobrze wyposażony apartament.
Niestety recepcja tylko do godziny 22, o czym przekonaliśmy sie poprzedniego roku wracając z Cro. Utknęliśmy w korkach słoweńskich i przyjechaliśmy około północy. Całe szczęście, że przy kempingu był hotel, co prawda marny, ale dało się przespać.

Pozdrawiam. :wink:
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone