Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg na 1 lub 2 noce. Czy jest możliwy?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010
Nocleg na 1 lub 2 noce. Czy jest możliwy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 03.06.2018 23:05

Ktoś z Was rezerwował taki krótki nocleg? Szukam pomysłu na przedłużenie pobytu o maks 2 dni, ale nie wiem jak się do tego zabrać.
Z tego co już poszukałem, kempingi odpadają - za 2 noce na Istrii od 1100 zł w górę (początek lipca).
Kwatery prywatne - na wysłane emaile do losowo wybranych nastu lokalizacji albo odpowiedź, że brak terminów albo brak odpowiedzi. W tym tygodniu wyślę kolejne kilkadziesiąt zapytań ale nie wróżę sobie sukcesu.
Szukam czegoś na Istrii, lokalizacja nieistotna (duża miejscowość, mała wioska) byleby jeszcze zanurzyć się w Jadranie.
Będę z dwójką dzieci kilkuletnich, więc nora też nie może być.
Jak przyjadę na kemping, na pewno zwiedzę okoliczne miejscowości i będę szukał, ale może macie lepsze pomysły jak szukać?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.06.2018 23:32

Tu sprawdzałeś w last minute?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 03.06.2018 23:37

Dzięki za linka, sprawdzałem.
Z rana wezmę się za podobne portale o Chorwacji, może konsultanci coś znajdą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2018 00:01

Slavko1974 napisał(a):Ktoś z Was rezerwował taki krótki nocleg? Szukam pomysłu na przedłużenie pobytu o maks 2 dni, ale nie wiem jak się do tego zabrać.
Z tego co już poszukałem, kempingi odpadają - za 2 noce na Istrii od 1100 zł w górę (początek lipca).
Kwatery prywatne - na wysłane emaile do losowo wybranych nastu lokalizacji albo odpowiedź, że brak terminów albo brak odpowiedzi.

Jeśli coś znajdziesz na 1-3 dni, licz się z ceną za apartament o ok. 30 % większą niż za dłuższy okres.
Początek lipca to już sezon.
Chyba, że znajdziesz super "okienko".
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1704
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2018 09:27

Ja tak rezerwowałam nocleg parę dni temu.
I jedyna rada to pisać maile do wszystkich :wink:
Korzystałam głównie ze stronki co podała Danka, niekoniecznie nawet opcja lastminute, ale też sprawdzałam apartamenty na mapach google i wysyłałam maile do właścicieli.
Z parudziesięciu maili, wolnych apartamentów w naszym terminie ( 8-10 lipiec ) było dosłownie chyba z 4 czy 5.
Z cenami to różnie, jeden właściciel za 2 noce ( rodzina 2+2 ) za kiepski standard chciał coś koło 140 e, gdzie pojedyńcza noc miała kosztować 45, znowu kolejny za podobny standard i nawet fajny widok na morze napisał, że woli żeby to było na 3 noce, ale cenę dał bardzo dobrą- 100 euro za te 3 noce dla nas :wink:
Wybraliśmy jeszcze inne miejsce w cenie 50 e za noc, tak jak mieli w standardowej ofercie, bez zawyżania za krótki czas pobytu.
Po porostu bardziej odpowiadała nam ta miejscowość.
Także znaleźć się da i to w dobrych cenach ale trzeba dużo się naszukać :)
I trzeba zdawać sobie sprawę z pewnych niedogodności, u nas jest to położenie apartamentu, ale coś za coś, za takie pieniadze i na tak mały okres czasu nie ma co wybrzydzać :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.06.2018 12:48

wiolek_lp napisał(a):Wybraliśmy jeszcze inne miejsce w cenie 50 e za noc, tak jak mieli w standardowej ofercie, bez zawyżania za krótki czas pobytu.
Po porostu bardziej odpowiadała nam ta miejscowość.
I na jaką miejscowość się zdecydowałaś?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1704
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2018 14:05

piekara114 napisał(a): I na jaką miejscowość się zdecydowałaś?


Wygrała Krvavica, ta willa aurora, z której wszędzie daleko :wink:
Igrane odpadło bo cena apartamentu mnie rozwaliła, kusił Gradac, ale zrezygnowałam jak zaczęłam czytać o zatłoczonych plażach i tak z Krvavicy blisko do Omisa jeśli się zdecydujemy wchodzić na twierdzę, warunki fajne, i wydaje mi się, że ok będzie :wink:
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 04.06.2018 14:21

Spróbuj na boking . Nie raz rezerwowalam tam nocleg na 1 lub 2 noce .
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 04.06.2018 14:27

Slavko1974 napisał(a):Ktoś z Was rezerwował taki krótki nocleg? Szukam pomysłu na przedłużenie pobytu o maks 2 dni, ale nie wiem jak się do tego zabrać.


Jeśli twój apartament będzie miał okienko po twoim pobycie, nie powinno być problemu. Zdarzyło nam się dokupywać dzień czy dwa pobytu, zwłaszcza na przełomie sierpnia/września.

Jeśli chcesz znaleźć ten dodatkowy nocleg w zupełnie innym miejscu, w wysokim sezonie może być ciężko, no chyba że będziesz miał szczęście i znajdziesz okienko, bo np. ktoś musiał zrezygnować albo wcześniej wyjechać.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 04.06.2018 14:40

Ja liczę, ze nie będę miał żadnego problemu z przedłużeniem pobytu o 2-3 dni w normalnej cenie, w innym apartamencie, w tej samej miejscowosci. Mógłbym to teraz zrobić przez pośrednika, natomiast będę czekał do przedostatniego dnia pobytu, ponieważ nie wiadomo jak z budżetem.
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 05.06.2018 19:00

Tam, gdzie jeździmy, często jacyś ludzie przyjeżdżają na 1-2 noce. Gospodarz wynajmuje to przez booking. Oczywiście cena jest trochę wyższa niż gdyby wynajmować bezpośrednio u niego. Ja to bym się pewnie asekurowała własnie w ten sposób, żeby mieć pewne a gdybym była na miejscu, patrzyłabym w pobliżu mojego apartmana :)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 05.06.2018 21:52

Zostały dwa wyjścia:
1. Szukam w necie aż do skutku.
2. Po przyjeździe na miejsce odwiedzam pobliskie miejscowości i szukam na miejscu.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1704
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.06.2018 22:27

Ja tam się cieszę, że za wczasu zarezerwowałam nocleg na 2 noce na przedłużenie wakacji :twisted: Mąż ciągle mi mówi "mówiłem żeby nie rezerwować bo nie będzie kasy" ( znowu nie przewidziane wydatki na auto ). I wiem, że gdybym nie zarezerwowała to nie zostalibyśmy dłużej. A teraż nie ma już wyjścia, zaliczka za 1 dzień zapłacona więc już musimy :mrgreen: A kasa to się jakoś wyczaruje :lool:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 05.06.2018 22:42

wiolek_lp napisał(a): Mąż ciągle mi mówi "mówiłem żeby nie rezerwować bo nie będzie kasy" ( znowu nie przewidziane wydatki na auto ). I wiem, że gdybym nie zarezerwowała to nie zostalibyśmy dłużej.

U mnie sytuacja podobna, mechanik 750zl... czyli dodatkowe 2-3 dni się oddalają... A my tylko na 1+7, a odległość 1760...
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1704
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.06.2018 23:01

Trajgul napisał(a):
wiolek_lp napisał(a): Mąż ciągle mi mówi "mówiłem żeby nie rezerwować bo nie będzie kasy" ( znowu nie przewidziane wydatki na auto ). I wiem, że gdybym nie zarezerwowała to nie zostalibyśmy dłużej.

U mnie sytuacja podobna, mechanik 750zl... czyli dodatkowe 2-3 dni się oddalają... A my tylko na 1+7, a odległość 1760...


Zawsze tak jest, że przed wyjazdem wychodzą nieprzewidziane wydatki, u nas już 3 rok :( Trzeba zacząć wliczać to w budżet wakacyjny :lool:
U nas 1500 na raz, ale potem duuużo jeżdżenia po wyspach, myślę, że min 1000 km albo i więcej, noclegów 16, a u mechanika prognozy 1500- 2000 zostanie, masakra :|
No ale jakoś trzeba będzie ogarnąć, jak to się mówi, całe życie na kredycie, ale przynajmniej żyję :wink:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nocleg na 1 lub 2 noce. Czy jest możliwy?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone