Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

No własnie, jeśli nie CRO to CO?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 22.05.2017 21:12

Jestem już po lekturze tej strony :)
Wynika z tego, że druga połowa września będzie dla mnie idealna ;)

Ale obawę mam o barierę językową. Mam baaaardzo złe doświadczenia z połączeniem Francuz plus angielski... O ile podstaw włoskiego byłbym sie w stanie nauczyć, tak francuski to dla mnie koszmar... Zwłaszcza wymowa...
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 24.05.2017 20:37

Cromaniacy powiecie coś jeszcze o Korsyce?
Mało informacji o tej wyspie...

Jak wygląda kwestia noclegów? Spanie pod namiotem u nas odpada, nie nadajemy sie do tego ;) Oczywiscie hotele też nas nie jarają ;)

No i jak z bezpieczeństwem? Bo spotkałem sie z różnymi opiniami...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2017 20:45

stpman napisał(a):Cromaniacy powiecie coś jeszcze o Korsyce?
Mało informacji o tej wyspie...

Bo to forum o Chorwacji :lol:

Jest klika relacji z Korsyki.
spis-tresci-t25746.html
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 30.05.2017 20:17

Chyba jestem chory... Chory na Dalmację :)

Po przeanalizowaniu wszystkiego znów nas z żoną ciągnie jednak do Chorwacji w znane kąty czyli Peljesac z okolicznymi wyspami tj. Hvar, Mljet i Lastovo.

Cholibka a miała być Toskania albo Korsyka :P
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 30.05.2017 22:15

stpman napisał(a):Budżet tak do 6000zł za dwie osoby(co by mi tu ktoś z Szeszelami czy innymi Malediwami nie wyskoczył ;) ).
Co wy na to?

A może by tak na Seszele :D
... tak, dosyć ciężkie do ogarnięcia w tej cenie dla dwóch osób, więc realniej: Kanary sklecone samemu bez żadnego biura podróży.
17-27.IX samolot Kraków - Teneryfa 362 zł, a niech nawet i będzie 450 zł od osoby = 900 zł
noclegi 300, a niech i nawet 400 EUR za dwójkę = 1700 zł
auto na cały pobyt 130 EUR + paliwa ile wyjeździsz, na oko za max. 70 EUR = 840 zł
... razem wychodzi 3440 zł na dwie osoby, reszta zostaje na przyjemności, knajpy, napoje wyskokowe.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 05.06.2017 22:17

Korsyka / Sardynia
Szwajcaria
Andora i okolice...
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
No własnie, jeśli nie CRO to CO? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone