Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anna32
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.06.2006
Nin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna32 » 06.06.2006 12:40

Czesc. jedziemy w tym roku po raz pierwszy do CRO, miejscowosc Nin. Czy ktos tam byl? Warto tam jechac? Jedziemy z dwojka dzieci; ponoc znajduje sie tam piaszczysta plaza? :lol:
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 06.06.2006 12:58

http://www.nin.hr

Samo Nin to niomal zapomniana przez turystów miejscowosć. Kiedyś były na forum moje zdjecia ale nie mogę ich znaleźć po remonce.
Nin jest małe stare i zabytkowe, z małą katedra, murami mającymi ok 1500lat. W samej miejscowosci plaze betonowe i deptak ale knajpki można policzyć na palcach jednej ręki jedna knajpka z dyskoteką. Jest piaszczysta plaża, nawet małe wydmy na wielkiej 2km mierzeji usypanej przez wody rzeki. Miejsce spokojne, pod miastem rosnie ryż, łażą czaple, w porcie kormorany. Jedyny minus to to że woda nie jest super przejrzysta z powodu piachu i że nurkowanie nie jest tam ekscytujące.
No i mogą być komary, bo dookoła jest słodka woda. Ładne widoki na wyspy i góry Velebit, blisko do Zadaru, na Pag i do wawozu Paklenica jakby był dzień bardziej pochmurny
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 06.06.2006 13:23

Byłam kiedyś w Ninie we wrześniu- miasteczko przecudnej urody, cisza, spokój, knajpka z pysznym cappuccino.
Byłam również w Ninie w sierpniu- tłok, turystów jak mrówków, parkingi przepełnione. Rozczarowałam się.
piotr.liwoch
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 05.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr.liwoch » 06.06.2006 13:46

Byłem w NINie 2 lata temu. Stara miejscowość o wielkiej przeszłości historycznej. Wiele campingów i ludzi. Na leniuchowanie może być. Dobre miejsce do wypadów do Zadaru i na PAG.
Anna32
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.06.2006
Nin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna32 » 07.06.2006 14:37

:D Dziekuje za info. Czyli mysle, ze na wyjazd z dziecmi moze byc.
Chodzilo nam wlasnie o cos spokojnego.
Jeszcze raz wielkie dzieki! :lol:
AndrewNH
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrewNH » 13.08.2006 09:37

a jakis kemping w tej okolicy,ale nalezacy do tych tanszych moze ktos polecic??
gosia225
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia225 » 27.06.2017 12:01

Witam w sierpniu wybieramy sie do HR tym razem padło na Nin. O samym miasteczku Nin wiele juz się naczytałam teraz pozostaje tylko zobaczyc na żywo:) Ale mam pytanie dotyczące ZATON Holiday Resort. Czy ktos wie czy można tam wejść na baseny? Jaki ewentualnie jest koszt biletów i czy wogole warto:).
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 28.06.2017 08:26

Kir napisał(a):Samo Nin to niomal zapomniana przez turystów miejscowosć.


Jakkolwiek zgadzam się z całą resztą Twojego posta, to z tym akurat fragmentem wdam się w polemikę. Nin wręcz pęka od turystów, zaparkować się jeszcze jakoś da, ale o miejsce bez rezerwacji będzie wieczorem baaaardzo trudno, a na posiłek trzeba będzie cierpliwie poczekać. Oczywiście mówię o starym Ninie, położonym na wyspie.
asieczek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 14.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) asieczek » 15.09.2017 09:58

czy ktoś mógłby mi pomóc i zaznaczyć na mapce w którym miejscu najlepsza plaża w Nin? (dzieci 10 i12 lat)
Załączniki:
NIN mapa.jpg

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone