Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin i okolice 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 16.01.2013 21:24

Z wielką przyjemnością czytało się Twoją relację, wyjątkowo piękne zdjęcia 8O :D
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 16.01.2013 21:28

Dziękuję, bardzo mi miło :lol:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 17.01.2013 09:04

iwwoj napisał(a):
Marsallah napisał(a):Wrzuciłeś tu parę naprawdę fajnych zdjęć. Zresztą nie tylko zdjęć. Kilka lat temu wakacjowałem w okolicach Ninu (Privlaka) i w Ninie bywałem co drugi dzień, ale nie miałem pojęcia, że jest tam taka plaża z błotkiem, no i solana.

Jeśli to nie tajemnica, napisz coś więcej o apartmanie - powierzchnia, rozkłąd, taras, cena.


Witam!
Oto link do strony z apartmanem :arrow: Magaš Dragica i Niko http://www.nin.hr/hr/smjestaj/privatni-smjestaj/4Magaš Dragica i Niko, Primorska 21

A dla ilu osób Cię interesuje, nasz był na 3 osoby, z tarasem dość dużym, kuchenka z jadalnią i sypialnia. Do tego AC oraz TVSat. Miejsce parkingowe zadaszone. Możliwość grillowania. Dom był na samym końcu Primorskiej. Ulica ta jest bardzo wąska - na jeden samochód, tak więc mijanka niemożliwa, trzeba cofać. Wychodząc z uliczki była możliwość kupienia burków i innych frykasów oraz stragany z owocami i warzywami. Tak jaby się komuś nie chcialo iść 15 minut do centrum Ninu. Ceny nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że mogło to być ok. 50Euro/dzień. A powierzchnia apartmanu trochę ponad 30 m2.



Dzięki za odp. Ceny tak jak przypuszczałem, my zwykle bierzemy ciut większy apartman, z dwoma sypialniami, więc w naszym przypadku byłoby to pewnie € 70 w sezonie. A rejon Ninu nie należy do drogich w porównaniu z np. wyspami, gdzie zwykle jeżdżę. M.in. dlatego jeździmy przed lub po sezonie.

Nie szukam tam akurat apartmana, tylko porównuję.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 17.01.2013 09:10

iwwoj napisał(a):Otóż z perspektywy, powiedzieć można, że wakacje, mimo drobnych minusów, należy uznać za udane. Pierwszy raz odwiedzając CRO mieliśmy 100%-ową pogodę przez cały pobyt - było to w roku 2010. W roku 2012 natomiast przeżyliśmy, opisywany przeze mnie wyżej, czas wiatrodni. Tak więc w tym miejscu powiedziałbym, że byliśmy trochę zawiedzeni, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W czasie wietrznej pogody i nocnych deszczów można było odpocząć od żaru lata chorwackiego.


Macie dobre podejście. O ile dni pogodne przeważają, nie ma co narzekać, tylko oglądać, smakować, spacerować...

iwwoj napisał(a):Sam Nin - miasteczko - jego starówka - bardzo przyjemne. Najmniejsza katedra na świecie, pozostałości rzymskich mozaik, świątynii oraz pamiątki po bp. Grgurze z Ninu i Branimirze (nazwanym przez nas Boromirem), a także lody i pizza - to pokrótce atrakcje historyczno-gastronomiczne.


Aaaach, te lody z nińskiego deptaka - najlepsze, jakie jedliśmy w Chorwacji! Podwójna ciemna czekolada!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.01.2013 09:50

Bez obawy - ktoś czyta ;) i ogląda te cieplutkie fotki.

Pozdrawiam
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 17.01.2013 11:15

iwwoj napisał(a):A tak na marginesie, to nie wiem czy ktoś z Was drodzy Forumowicze to czyta i ogląda. :roll:


A jakże czyta się, czyta i miło ogląda, bo planowanie wakacji trwa :)
a zdjęcia - cud, miód, malina :)
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 17.01.2013 18:32

Dziękuję za bardzo miłe recenzje. Cieszę się, że czytaliście i oglądali. :oczko_usmiech:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 17.01.2013 18:38

Jeśli ktoś z Was miłaby jeszcze jakieś pytania dotyczące naszych pobytów w CRO, służę pomocą.
Przymierzam się bowiem do opisania archiwalengo odpoczynku w 2010 roku w miejscowości Marusici. :lol:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.01.2013 18:54

Robisz niesamowite zdjęcia. Te z Zadaru, to jedne z najładniejszych które widziałam z tego miejsca. Chmury na kilku zdjęciach z Sibenika, to chyba Ci zapozowały :)
Fajnego chłopaka macie, łobuziak ;)

Serdecznie pozdrawiam :papa:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 17.01.2013 18:59

Witaj Roxi!
Dziękuję, miło mi przeczytać było Twój post. Powiem, że czytałem kilka Twoich relacji - podobały mi się. Byłaś jedną z osób, dzięki którym postanowiłem opisać swoją podróż.
Pozdrawiam.
- Wojtek
P.S. :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18262
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 17.01.2013 21:06

Dziękuję 8)
Twoje zdjęcia , to prawdziwa uczta dla oczu . Zgadzam się z Roxi - chmury Ci pozowały :)

Czekam teraz na relację z Marusici


Pozdrawiam
Piotr
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 17.01.2013 21:32

Dziękuję, dziekuję, świetnie się czyta takie komplementy od Forumowiczów.
Zapraszam więc na kolejne opowieści.

"Marusici 2010" :mrgreen: :wink:

Mam nadzieję jutro rozpocząć ten wątek.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.01.2013 09:10

iwwoj napisał(a): Powiem, że czytałem kilka Twoich relacji - podobały mi się. Byłaś jedną z osób, dzięki którym postanowiłem opisać swoją podróż.


Dzięki :lol:

iwwoj napisał(a):Zapraszam więc na kolejne opowieści.


W takim razie czekam z niecierpliwością :)
ewelka1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 18.01.2013 12:13

Super zdjęcia,zwłaszcza te z Pagu :D Byliśmy w Mandre 2010r :papa:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 18.01.2013 18:29

Dziękuję za recenzje, szczególnie zdjęć.

Jestem właśnie na etapie wyboru zdjęć z 2010 roku, więc proszę o trochę cierpliwości.
Pozdrawiam. Strasznie miło mi się to co napisaliście czyta. :oczko_usmiech:

- Wojtek :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nin i okolice 2012 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone