Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nikola Santic www.bookers.hr.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirmur
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.02.2012
Nikola Santic www.bookers.hr.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirmur » 23.07.2012 12:41

dzień dobry.
mamy mały problem, zarezerwowaliśmy z tej stronki pobyt i strona nagle zniknęła telefonu nikt nie odbiera, a meil nie odpowiada...dostałem taką wiadomość;

This is the mail system at host moh1-ve3.go2.pl.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

obawiamy się że będzie lipa :cry:
ktoś coś wie na ten temat :?:
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 24.07.2012 14:51

Stronka działa już od wczoraj
ja też mam przez tego gostka zarezerwowany apartament.
Na necie czytałem opinie i nikt się nie skarży.
narazie wpłaciłem zaliczkę w piątek i czekam na potwierdzenie przelewu z banku z cro.
Jak rezerwowałem miejsce to prawie przez tydzień nikt nie odpisywał, ale później kontakt mailowy był kilka razy dziennie co do szczegółów.

Jeszcze małe pytanko, na jaki nr telefonu dzwoniłeś? - na stronie nie ma podane żadnego
mirmur
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirmur » 24.07.2012 22:59

chyba za bardzo nerwowy jestem :oops:
fakt stronka już działa i potwierdziłem rezerwację u właściciela obiektu :D
czyli wszystko gra (jak na razie), a telefon dostałem z voucherem.
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012
OstrzeŻenie

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 28.07.2012 08:25

ZOSTAŁAM OSZUKANA, JESTEM OBECNIE NA MIEJSCU W CHORWACJI, DOKONAŁAM REZERWACJI PRZEZ INTERNET I TO CO ZSATAŁAM JEST PRZERAŻAJĄCE. nIC NIE ZGADZA SIE Z ZAMÓWIENIEM , NIKT NIIE WIE KTO TO JEST NICOLA, GDZIE JEST , GDZIE GO SZUKAĆ .JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grzekrak
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzekrak » 28.07.2012 17:31

A możesz jakieś szczegóły (jaka rezerwacja, czy wpłacałeś zaliczkę dlaczego brak kontaktu ) ? Dwa razy korzystaliśmy z usług Nicoli i nie było ŻADNYCH problemów. Za pierwszym razem dane z maila od Nicoli doprowadziły nas pod samo biuro w Ruskamen :D . W tym roku były problemy techniczne ale krótkotrwałe i poza nimi brak uwag - dla mnie osoba wiarygodna i polecam każdemu - no chyba że od teraz coś sfiksowało - Dajcie odpowiedź jak poszło !!!
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 29.07.2012 08:48

Wpłaciłam zaliczkę 300 euro i dostałam vaucher mailem, uważałam ,że jest wszystko ok, przyjechałam dwa dni temu do Chorwacji znalazłam kwaterę i tu szok....jest nas 6 osób ,,apartament ,, na 4 osoby , dwie osoby śpią teraz na podłodze na której rozłożona jest gąbka, nie dostaliśmy wystarczającej ilości pościeli, nie ma gdzie zaparkować samochodów, przeganiają nas z miejsca na miejsce, właścicielka kwatery nie wiedziała gdzie i kto to jest Nicola. Apartament jest zdewastowany, ciasny . Chcieliśmy odebrać zaliczkę i poszukać innego miejsca, nikt nam nie chciał oddać pieniędzy....jestem osobą, która była już tu i tam , nie mam wielkich wymagań , jednak to co zastałam tu na miejscu przeraziło mnie, naprawdę nie polecam, a wybór należy do każdego.
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 29.07.2012 10:07

Jaki Apartament wybraliście?
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 29.07.2012 15:53

apartament A1 neve w Stanici,
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 29.07.2012 16:28

Wpłaciłam zaliczkę 300 euro


300 euro zaliczki w 6 osób? - to ile mieliście płacić za ap. dla 6 osób za noc?
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 29.07.2012 17:56

1000 euro , 4 dorosłych i 2 dzieci , 300 euro zaliczki i 700 euro na miejscu, pobyt od 28.07 do 10.08
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 29.07.2012 19:21

aha - to ok

Teraz przeglądam ofertę i nie zdziwiło Ciebie to, że na zdjęciach tego apartamentu są tylko 2 łóżka - czyli miejsce tylko dla 4 osób?
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 29.07.2012 22:36

w ofercie było napisane apartament A1 4+2. Pisałam do Nicoli,że jadą dwie rodziny 2 osoby dorosłe + 1 dziecko i 2 dorosłe + 1 dziecko, odpisał mi ,ze ten apartament jest właśnie na tyle osób, oglądałam zdjęcia, myślałam ,że są tzw.łóżka małżeńskie i dostawki a tu guzik dostawek nie ma i nawet nie ma miejsca aby coś wstawić. Zdjęcia zrobione tendencyjnie w rzeczywistości to klitki nie ma gdzie nogi postawić. Najlepsze jeszcze to ,że mieli pretensje ,że przyjechaliśmy dwoma autami, miejsce parkingowe jest na jedno auto a drugie mamy sobie chyba wsadzić w dup.....Miejsce parikgowe ;-) rany nie pytaj jak wygląda , bo auto już obite....
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 30.07.2012 10:42

Witam
ja też mam mieć apartament A1 Neve.... Jadę tam 15.08 Czy mogła byś wysłać więcej zdjęć na maila (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) i opisac mniej-więcej czego się można spodziewać? Jak wyposażona jest kuchnia (garnki, talerze, szklanki, patelnie itp..) Czy jest klimatyzator w A1, jak wygląda sprawa dostepu do internetu, Czy są leżaki widoczne na zdjęciach, zdjęcie parkingu - bo już się boję o auto
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 30.07.2012 15:56

wszystko napiszę Ci na e-maila wieczorem lub jutro jak będę miała chwilkę czasu ale napewno się odezwę
r
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) r » 01.08.2012 18:41

Co zawiera voucher od bookers.hr? mam opłącone wakacje w Ruskamen od 25 sierpnia i vouchera brak... odpowiedzi na maila brak.
Czy ktoś coś wie?

Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nikola Santic www.bookers.hr.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone