Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nikola Santic www.bookers.hr.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 01.08.2012 20:45

Zawiera: Twoje dane, nazwę i adres apartamentu, cenę zapłaconą i do zapłaty, okres pobytu


Pisałem do Nicola odnośnie zbieżności opisu z rzeczywistością (opłata za klimę i neta 5 HRK dodatkowo za każde/dzień -miało być wliczone w cenę) Na razie nic nie odpisał...
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 02.08.2012 08:44

napisałam do Nicoli pięć dni temu ( już tu z Chorwacji bo zobaczeniu warunków) , że chcę złożyć reklamację i nie odezwał się do dnia dzisiejszego, a wczoraj na drzwiach do naszej nory pojawił się cennik na którym jest wyszczególnione to że klima i internet są płatne. Właściciel pokazał nam stronę Chorwacką i tam jest napisane ,że jest płatne , natomiast jak twierdzi na strone polskiej jest bład.
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 02.08.2012 11:49

a na jakiej zasadzie udostepnia wam internet oraz klime? podaje haslo do wifi oraz pilota?
dzieniok
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzieniok » 02.08.2012 12:37

podaje hasło do internetu a klima to klimatyzator przenośny.
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 02.08.2012 13:57

czyli na dobrą sprawę można zresetować router i będzie bez hasła a klimatyzator przenośny.... chyba z domu wiartak zabiorę, skoro mówisz, że i tak nie dmucha zimnem to efekt będzie ten sam ;/
mirmur
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirmur » 04.08.2012 18:27

no cóż, jutro wyjazd do Celiny...
zobaczymy na miejscu co i jak :?:
czy zgadza się z opisem i tak dalej 8O
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 17.08.2012 09:22

potwierdzam, że jest syf... łazienka śmierdzi szczochami, podłoga się klei, umywalka brudna, brodzik brudny. W kuchni butla od gazu pusta, obrus na stole ściągnięty chyba z jakiejś libacji. Część rolet nie działa, pokoje brudne, pełne pajęczyn. Parkingu praktycznie nie ma, wjazd/zjazd na parking na szerokość auta pod kątem ok 50 stopni, załadowanym autem nie ma szansy wjechać pod górę. Spróbuję złapać dzisiaj babkę i kazać jej posprzątać łazienkę.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 18.08.2012 10:11

Boże, ludzie gdzie żeście trafili? Którą stronę internetową mam omijać?
grzekrak
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzekrak » 20.08.2012 19:01

pietom napisał(a):potwierdzam, że jest syf... łazienka śmierdzi szczochami, podłoga się klei, umywalka brudna, brodzik brudny. W kuchni butla od gazu pusta, obrus na stole ściągnięty chyba z jakiejś libacji. Część rolet nie działa, pokoje brudne, pełne pajęczyn. Parkingu praktycznie nie ma, wjazd/zjazd na parking na szerokość auta pod kątem ok 50 stopni, załadowanym autem nie ma szansy wjechać pod górę. Spróbuję złapać dzisiaj babkę i kazać jej posprzątać łazienkę.

No i jak poszło ???
pietom
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietom » 21.08.2012 15:02

Wzięła koszyk z jakimś detergentem w sprayu, szmatka, 5 min i wg. niej posprzątane.... Butlę od gazu wymienił jej syn, obrus wyprała.
Babka się żali, że ma 81 lat i jej samej jest już ciężko. No ale ludzie... jak się prowadzi taki interes i bierze 80E za nocleg, jak sama nie daje sobie rady to wynajmuje się kogoś do posprzątania.
Daliśmy sobie z tym spokój, chociaż jak bym był gdzieś w splicie to z chęcią pogadałbym z tym Nicola.
googl
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) googl » 21.08.2012 16:19

W sobotę wróciłem z Celiny Ap Maja organizowany przez Nicolę. Kontakt momentami faktycznie mocno ograniczony.Trochę strachu na miejscu bo nikt w "mieście" nie zna i nie widział ani apartamentu Mai ani właścicielki na szczęście finalnie wsio było ok.Fotki na stronie mocno podrasowane ale i tak było nieźle. Następnym razem raczej będę szukał przez innego pośrednika.
mirmur
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.02.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirmur » 08.09.2012 17:42

mirmur napisał(a):no cóż, jutro wyjazd do Celiny...
zobaczymy na miejscu co i jak :?:
czy zgadza się z opisem i tak dalej 8O


witam.
my juz po urlopie i okazało się że apartament zgadza się w 95 % z opisem, a chodziło o pieska...
na stronie było że piesek bez problemu i potwierdzone w mailach, co okazało się nieprawdą dzień przed wyjazdem po skontaktowaniu się z właścicielką obiektu 8O (myślę że to niezamierzony błąd na stronce :?: )
właścicielka poinformowała że piesek absolutnie nie, bo u nich pieski na dworze mieszkają :?:
to się pytam, co mam zrobić...przecież Nikola potwierdzał że piesek na 100 % może :(
nastała dłuższa przerwa w esemesowaniu (podejrzewam telefon do Nikoli, co się potwierdziło na miejscu bo ponoć są znajomymi :?: :?: :?: )
Pani odpisała po przerwie że możemy jednak przyjechać z piesem i na dodatek pies będzie mieszkać za darmo :D (my ludzie musieliśmy płacić :mg: )

ogólnie jesteśmy baaaardzo zadowoleni (apartament 120 m + taras 80 m = 800 € za 10 dni = 6 osób :D ) koszt to 4.500 zł na nas 4 osoby (w tamtym roku u nas nad morzem poszła nam piątka :( ), teściowie płacili za siebie...
już poinformowałem znajomych że nie ma innej możliwości jak urlop tylko w Chorwacji, woda czyściutka, cieplutka, 10 dni słoneczko, złapaliśmy małe krabiki, wyłowiłem z głębszej wody jeżowca dużego, moja córa jeżowca dzidzię :P ...przygoda niesamowita.

polecam każdemu urlop w Chorwacji, a Nikola Santić to rzetelny pośrednik :papa:

a link do naszego apartamentu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jak sobie przypomnę to normalnie łezka się kręci (ja chcę tam być z powrotem :cry:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nikola Santic www.bookers.hr. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone