Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nigdy nie mów nigdy - Kenia 2017

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.02.2018 19:58

Relacja bardzo ciekawa 8)
Afryka poza safari mnie nie zachwycila, ale to nie jest wina autorki :wink:

Przeciwnie, naleza sie brawa za pokazanie, jak tam naprawde jest
Biura podrozy pokazuja Kenie jako raj na ziemi
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 14.02.2018 00:08

Eger napisał(a):Relacja bardzo ciekawa 8)
Afryka poza safari mnie nie zachwycila, ale to nie jest wina autorki :wink:

Przeciwnie, naleza sie brawa za pokazanie, jak tam naprawde jest
Biura podrozy pokazuja Kenie jako raj na ziemi

Dzięki bardzo :smo:
Widocznie większość turystów woli oglądać tylko piękne strony odwiedzanych miejsc, jakby te brzydkie nie istniały :?
Gdybym miała tam mieszkać, szukałabym ładnych :oczko_usmiech: , ale jeśli tylko zwiedzać, to wszystko :)
Pozdrawiam
Gośka :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 14.02.2018 08:29

Gosia, ja bym wręcz powiedział że te znane, piękne, stadnie odwiedzane miejsca nie pokazują klimatu kraju który zwiedzamy. Oczywiście nie jestem na tyle ekstremalnym turystą żeby zapuszczać się samotnie na przedmieścia Mombasy, ale jeśli mam możliwość w miarę bezpiecznego ich zobaczenia, to wolę to niż przesiadywać z drinkiem nad basenem hotelowym :D
tuktuk
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 23.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuktuk » 14.02.2018 11:45

W sumie Eger napisał prawdę. Ładne to są tam parki narodowe. Miasta, wsie do urokliwych nie należą. Mnie też nie zachwyciły w sensie estetycznym. Tam po prostu tak jest i żadne kolorowe prospekty biur podróży tego nie zmienią. Czy warto to zobaczyć – zdecydowanie tak. Inna kultura, inne zwyczaje, sposób życia. To warto zobaczyć, choć trochę poznać. Choć pewnie jadąc na zorganizowany wyjazd z biurem podróży, te możliwości poznawcze są mocno ograniczone.
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 14.02.2018 16:01

Rysio napisał(a):Gosia, ja bym wręcz powiedział że te znane, piękne, stadnie odwiedzane miejsca nie pokazują klimatu kraju który zwiedzamy. Oczywiście nie jestem na tyle ekstremalnym turystą żeby zapuszczać się samotnie na przedmieścia Mombasy, ale jeśli mam możliwość w miarę bezpiecznego ich zobaczenia, to wolę to niż przesiadywać z drinkiem nad basenem hotelowym :D

Normalnie Rysiu, mogłabym z Tobą wyjeżdżać :oczko_usmiech: mam takie samo podejście jak i Ty :)

tuktuk napisał(a):W sumie Eger napisał prawdę. Ładne to są tam parki narodowe. Miasta, wsie do urokliwych nie należą. Mnie też nie zachwyciły w sensie estetycznym. Tam po prostu tak jest i żadne kolorowe prospekty biur podróży tego nie zmienią. Czy warto to zobaczyć – zdecydowanie tak. Inna kultura, inne zwyczaje, sposób życia. To warto zobaczyć, choć trochę poznać. Choć pewnie jadąc na zorganizowany wyjazd z biurem podróży, te możliwości poznawcze są mocno ograniczone.

Dokładnie, tak .
Ale niestety, duuuża grupa turystów, to turyści hotelowo-basenowo-drinkowi :wink:
A i biura podróży też się nie wysilają :?
Poprzednia strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nigdy nie mów nigdy - Kenia 2017 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone