Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

niezła ściema z tą chorwacją

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
do Pimpka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 21.06.2002 16:23

:D A hoy! Będę mówił krótko : człowiek często mija w życiu własne szczęście i nic o tym nie wie.Waldek.
Pimpek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 21.06.2002 20:03

wydaje mi sie ze wyznajecie zasade: kto nie idzie z nami ten przeciwko nam. ukłony do pana kkrzys. nie jestem z tych co (cytuje:) "poczczekaja i uciekaja", a juz na pewno mamy rozne pojecie imprezy. zbyt szybko i pochopnie klasyfikujecie nie tylko polakow ale i niemcow.
obawiam sie, ze oprocz wysokich gor i głebokich wód nie bede miał czego wspominac.

nie wiem jak bawia sie niemcy na majorce, nie byłem tam. 8O
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 22.06.2002 09:47

Co do oceny myslę że to Ty od bezpodstawnej krytyki otworzyłes spotkanie na forum.Nasze posty były odpowiedzią na Twą "ekstrawagancję".Ale dosc tego.Widze ze szybko wyciagasz wnioski i dostrzegasz zalety tego forum(Twoje posty z 21,05 odnosnie wyjazdu i samochodu).Zycze Ci bys w Chorwacji dostrzegł nie tylko piękno tego kraju,ale to co dla mnie może wazniejsze sympatie do Polaków.
Łukasz L.
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz L. » 22.06.2002 10:31

mac1 napisał(a):no i jeszcze jedeno-boje sie meduz :roll:


Zastanawia mnie fakt, iż krytykujesz HR a tam nie byłeś. To tak jak krytykować samochód, którym się nie jeździ.
A z tymi meduzami to przegięcie. Chyba chodziło Ci o jeże.
Pzdr.[/quote]
To fakt. Wiele osób krytykuje Rolls-Royce'y, ale nikt, kto nim jeździł.
Agnieszka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 17.06.2002
Impreza w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka » 23.06.2002 10:59

Pimpek rozumiem Twój problem. Chcesz się i pobawić i odpocząć. Ja i mój mąż również chcemy pogodzić przyjemne z bardziej przyjemnym. Z tego co zdążyliśmy się zorientować niezła impreza jest w miejscowości Primosten o nazwie Aurora (wchodzi 3000 osób- wiadomość z internetu), nie wiem, czy to techno-party, czy dyskoteka (nie wiem jaką Ty muzykę preferujesz)ale my chcemy zaryzykować i sprawdzić jak bawią się Chorwaci.
Pozdrawiam :wink:
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 23.06.2002 12:31

dzieki za informacje Agnieszko, tego własnie szukałem.
moze bedziemy mieli okazje razem sie pobawic
8O
daro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro » 23.06.2002 17:23

:D :oops: Pimpek mam prośbę ? Czy mógłbyś zmienić swoje logo? Gdybyś uważniej czytał Forum zauważyłbyś , że ktoś je już ma , Jeśli nie to trudno będziemy bliźniakami .
Z pozdrowieniami Daro
:D
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 24.06.2002 13:45

podobno w chorwacji jest wiecej polaków niz u nas nad wisła. nie bardzo mi sie to podoba. rownie dobrze moglbym jechac nad bałtyk. 8O
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 24.06.2002 14:01

Napewno nie ma ich tylu co nad Bałtykiem. Niech Cię nie przeraża obecność Polaków - w ciągu 3 tygodni nie spotkałem żadnego, który zachowywałby się niewłaściwie. Mam na myśli pijackie burdy i awanutury, czy też okazywanie wszem i wobec, że oto przyjechałem i jestem.
Wręcz bardzo miło jest spotkać rodaka, z którym można pogadać, wymienić poglądy i za którego nie trzeba się wstydzić.

Pozdrawiam :lol:
Arek
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Do Pimpka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 24.06.2002 17:53

:D A hoy! Przepraszam bardzo nad Bałtykiem w Darłowie jak dotychczas jest Ok.Mieszkam tu juz ....a moze wiecej lat, niech no który to......do domu . Pozdrawiam i zapraszam Waldek.
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002
Re: Do Waldka.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 25.06.2002 08:12

Waldemar Knapiński napisał(a)::D A hoy! Przepraszam bardzo nad Bałtykiem w Darłowie jak dotychczas jest Ok.Mieszkam tu juz ....a moze wiecej lat, niech no który to......do domu . Pozdrawiam i zapraszam Waldek.


A wiesz Waldku ja nigdy nie byłem nad polskim morzem. Inne podziwiałem, a na północ nigdy się nie wybrałem. A stary jestem (30). Jakoś mnie nie ciągnie, a z południa Polski wolę dorzucić kilka km i wykąpać się w Adriatyku. Pzdr. Maciek
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 25.06.2002 08:18

cudze chwalicie, swego nie znacie 8O
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002
do Pimpka

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 25.06.2002 08:23

Pimpek napisał(a):cudze chwalicie, swego nie znacie 8O


To nie było do Ciebie Pimpek. :wink:
Levithan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2002
Chyba cię głowa boli...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Levithan » 25.06.2002 09:08

Ja normalnie nawet nie wiem, czy ty to napisałeś tylko dla zgrywy, czy na serio tak myślisz :?
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Ale ściema

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 25.06.2002 17:01

:D Panowie spokojnie, zapraszam do siebie sierpień mam wolny.A hoy! Waldek.Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
niezła ściema z tą chorwacją - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone