Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niezapomniany PAG 2009.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szczepka13
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczepka13 » 31.01.2010 21:09

woka napisał(a):
szczepka13 napisał(a):.....na 10 dni urlopu .....

..... dostaliśmy dwa apartamenty dwupokojowe z tarasami, niedaleka - jakieś 100 m od morza. cena to około 1000 zł wraz z przejazdem w obie strony autokarem.


Coś Ci się chyba pomyliło z ceną. (lub płacił ktoś inny a Tobie nie powiedział prawdy)

Za 1000 zł, .... 10 dni .... przywiozą i odwiozą. Tak to tylko chyba w "Erze".



hmmmm tak sie składa że sama organizowałam cały wyjazd, i taka właśnie była cena- za osobę oczywiście i bez wyżywienia, czyli dojazd + noclegi. apartament był dwupokojowy, czyli dla 4 osób łącznie.
szczepka13
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczepka13 » 31.01.2010 21:20

właśnie sprawdziłam dokładnie żeby nie robić zamieszania na forum- 874 zł- cena za osobę za 10 dni ( 7 noclegów + dojazd z Wrocławia na Pag i droga powrotna). jechaliśmy w 8 osób, dostaliśmy dwa apartamenty koło siebie ze wspólnym tarasem.
jeśli chodzi o Perla pag to tam mieliśmy postój i "punkt zborny"- na obsługę nie mogę narzekać, udzielili nam fachowych informacji, pojechaliśmy z ich biura na Plitvickie jeziora ( cena trochę zawyżona, ale za bardzo nie chciało nam sie załatwiać dojazdu na własna ręke więc się skusiliśmy), oprócz tego wynajęliśmy przez to biuro busa który cały dzień obwoził nas po Pagu.
Jedynym minusem całej imprezy był brak możliwości wcześniejszego obejrzenia lokum, dopiero na miejscu, więc trochę jechaliśmy w ciemno, na szczęście obyło się bez przygód.
co do biura perla, wydaje się profesjonalne, widzieliśmy mnóstwo osób które z niego korzystały.
ghorgh
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghorgh » 31.01.2010 21:30

szczepka13 napisał(a):
woka napisał(a):
szczepka13 napisał(a):.....na 10 dni urlopu .....

..... dostaliśmy dwa apartamenty dwupokojowe z tarasami, niedaleka - jakieś 100 m od morza. cena to około 1000 zł wraz z przejazdem w obie strony autokarem.


Coś Ci się chyba pomyliło z ceną. (lub płacił ktoś inny a Tobie nie powiedział prawdy)

Za 1000 zł, .... 10 dni .... przywiozą i odwiozą. Tak to tylko chyba w "Erze".



hmmmm tak sie składa że sama organizowałam cały wyjazd, i taka właśnie była cena- za osobę oczywiście i bez wyżywienia, czyli dojazd + noclegi. apartament był dwupokojowy, czyli dla 4 osób łącznie.


Czyli jak pisałem - od łebka.
I to się zgadza.
Koleżanka była w Chorwacji w czerwcu z dojazdem w 2008 i płaciłe cos ok tej kwoty. Ale nie pamiętam biura i dokładnej kwoty.
Pozdrav!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2010 22:42

Witam fajna ta Twoja relacja :)

Ja też zabieram dużo znajomych 8)

Orebić 2008

Peljesac - Orebić - Mokalo 2009

W tym roku też pojadę do Bosany :sm:

Kurczę nawet leżaki takie same 8O

Pozdro
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 03.03.2010 14:48

krbaton napisał(a):W tym roku też pojadę do Bosany


O ja też ( w zasadzie w części Bosana-Dubrava) , a gdzie rezerwowałeś apartament ?

Nie powiem właśnie m.in. ta relacja skusiła mnie na tygodniowy wypad na Pag , dzięki Marcin .
marcin10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 434
Dołączył(a): 10.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin10 » 03.03.2010 16:47

armar napisał(a):
krbaton napisał(a):W tym roku też pojadę do Bosany


O ja też ( w zasadzie w części Bosana-Dubrava) , a gdzie rezerwowałeś apartament ?

Nie powiem właśnie m.in. ta relacja skusiła mnie na tygodniowy wypad na Pag , dzięki Marcin .


Bardzo mi miło, że mogłem zaocznie przyczynić sie do podjęcia tak dobrej decyzji :D

A swoją drogą to będę musiał w koncu dopisać zakończenie tej relacji 8)

Pozdrawiam
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 11.06.2012 00:35

marcin10 napisał(a):
armar napisał(a):
krbaton napisał(a):W tym roku też pojadę do Bosany


O ja też ( w zasadzie w części Bosana-Dubrava) , a gdzie rezerwowałeś apartament ?

Nie powiem właśnie m.in. ta relacja skusiła mnie na tygodniowy wypad na Pag , dzięki Marcin .


Bardzo mi miło, że mogłem zaocznie przyczynić sie do podjęcia tak dobrej decyzji :D

A swoją drogą to będę musiał w koncu dopisać zakończenie tej relacji 8)

Pozdrawiam



I gdzie to zakończenie relacji? :) 2 lata minęły a relacji nie ma , z chęcią bym poczytała ponieważ w tym roku też wybieram się do Bosany :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Niezapomniany PAG 2009. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone