Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

niedrogie łódki z silnikiem

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
romman
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.04.2012
niedrogie łódki z silnikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) romman » 11.07.2012 15:36

Witam,

W piątek pierwszy raz ruszam do Cro. Czy w pobliżu Trogiru możecie polecić jakąś wypożyczalnie łódek z silnikiem? Nie szukam czegoś za 200 Euro za dzień. Chciałbym na kilka godzin coś znaleźć w rozsądnej cenie 25-30 Euro. Żadnych specjalnych wymagań - po prostu, żeby była frajda z całą rodziną (5 osób w tym 3 dzieci)

Dzięki
CroMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 07.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroMarek » 11.07.2012 21:34

Witam,

W pobliżu Trogiru, w kierunku na Sibenik, w odległości ok. 8 km jest duży ośrodek Medena. To kompleks hotelowo-campingowy. Wzdłuż brzegu są wypożyczalnie różnego sprzętu, droższego i tańszego.
Trochę dalej, tak w sumie ze 12km od Trogiru, jest camping Seget-Vranjica Belvedere.
Na terenie tego campingu jest tzw. Marina Filip.
Tam można wypożyczyć łodzie z daszkiem i silnikami ok. 5KM za niewielkie pieniądze, chyba 150 kuna dziennie, o ile mnie pamięć nie myli. Z paliwem wliczonym w cenę. Nie trzeba mieć uprawnień, a tylko paszport i tel. komórkowy na wszelki wypadek. Obsługa bardzo miła.
Z Trogiru kursują tam i z powrotem tramwaje wodne. Tzn do Medeny i do Filip Mariny.

Polecam Seget.

Przyjemnego pływania.
Argi
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 31.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Argi » 11.07.2012 22:20

CroMarek napisał(a):Witam,

Tam można wypożyczyć łodzie z daszkiem i silnikami ok. 5KM za niewielkie pieniądze, chyba 150 kuna dziennie, o ile mnie pamięć nie myli. Z paliwem wliczonym w cenę.


Sorry, że się wcinam, ale te ceny są nierealne. Paliwo w zasadzie nigdy nie jest wliczone w cenę. Koszt wynajmu takiej łódki moim zdaniem 300-400kn.
Pozdrawiam.
CroMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 07.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroMarek » 12.07.2012 17:47

Nie ma sprawy,
Każdy może dodać swoje.
Dokładnej ceny nie pamiętam, ale było tanio, wydaje mi się, że właśnie coś koło tego, jak pisałem.
Paliwo było wliczone na 100%, pamiętam, że oddałam łódkę, uścisnęliśmy sobie z Chorwatem dłonie i tyle, nic nie dopłacałem.
Może Argi myślisz o innej łódce?
To była najzwyklejsza łódka-szalupa z doczepionym małym kilkukonnym silnikiem Daihatsu, Yamaha itp.
To nie była motorówka. Miała daszek i wyglądała jak altanka. Właściwości nautyczne miała, jak sądzę, podobne :D
Ot, coś jak pytał autor wątku: do popływania z rodziną bez zobowiązań.
Za kilka dni tam będę, to sprawdzę ceny i dam znać.
romman
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) romman » 12.07.2012 20:08

CroMarek napisał(a):Nie ma sprawy,
Każdy może dodać swoje.
Dokładnej ceny nie pamiętam, ale było tanio, wydaje mi się, że właśnie coś koło tego, jak pisałem.
Paliwo było wliczone na 100%, pamiętam, że oddałam łódkę, uścisnęliśmy sobie z Chorwatem dłonie i tyle, nic nie dopłacałem.
Może Argi myślisz o innej łódce?
To była najzwyklejsza łódka-szalupa z doczepionym małym kilkukonnym silnikiem Daihatsu, Yamaha itp.
To nie była motorówka. Miała daszek i wyglądała jak altanka. Właściwości nautyczne miała, jak sądzę, podobne :D
Ot, coś jak pytał autor wątku: do popływania z rodziną bez zobowiązań.
Za kilka dni tam będę, to sprawdzę ceny i dam znać.


Dzięki - jutro rano ruszam, to sam sprawdzę :-) Tylko tego mi do szczęścia brakowało :-)

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone