Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 12.02.2016 19:17

Ja wiem, że już po fakcie.....
Ja wiem, że już luty i to 2016r. :)
Ale.......musiałam wrócić do relacji z Riwiery.
W 2015 w lipcu byliśmy na Peljesacu :)
A że w tym roku kierunek Krvavica to o Basce Makarskiej etc no wręcz musiałam poczytać :)

Czytało się dodatkowo bosko gdyż na 3 dni nam zabrano prad (niby prace remontowe etc etc)
Tak więc odpaliłam kompa pootwierałam wszystkie twe strony z relacja coby sie dograły nim prąd bezdusznie zabiorą a co za tym idzie i net. I czytałam czym prędzej nim bateria w kompie powie KONIEC :(

ach och czytało i oglądało się bosko :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 12.02.2016 20:43

jaczo napisał(a):
Ural napisał(a):Sympatyczna relacja. Czyżby miała się powtórzyć w lato 2015. :?:


Dzięki, jak szczęśliwie zajedziemy i wrócimy, będzie i relacja, czyli mam rozumieć, że jeden czytelnik już czeka :mrgreen: .

Ja przypuszczam, że chętnych na poczytanie tak wspaniałej relacji z kolejnych Waszych wakacji jest dużo więcej. Pytanie tylko, czy udało się Wam wyjechać w minione lato? :?: :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 21:47

O, fajnie że ktoś odkopał temat - z chęcią poczytam, bo w tym roku BV :)
jaczo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 28.09.2014
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaczo » 13.02.2016 19:43

elka21 napisał(a):Ja przypuszczam, że chętnych na poczytanie tak wspaniałej relacji z kolejnych Waszych wakacji jest dużo więcej. Pytanie tylko, czy udało się Wam wyjechać w minione lato? :?: :papa:


A witam, witam - miło, że mnie jeszcze ludziska czytają :oops: .

Już odpowiadam- tak, udało się wyjechać :D i wiecie co :?: fajnie było :mrgreen:.
maggs1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2015
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) maggs1 » 18.02.2016 22:01

Jestem już chwilę na forum ale po cichutku:) Na razie nieśmiało czytam, dowiaduję się. Pod Twoją relacją muszę jednak napisać: DZIĘKUJĘ. Teraz już wiem na pewno - w tym roku jedziemy:) pozdrawiam
ninasz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 16.12.2015
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) ninasz » 20.02.2016 14:08

my tez w tamtym roku rozpoczelismy swoja przygode z Chorwacja własnie od Baski Vody. Zakochałam sie w tych widokach, owocach,morzu, raj na ziemi :D w Tym roku Podgora, ale Baske na pewno odwiedzimy :papa:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.02.2016 21:00

Lipiec 2014-nasz debiut w Chorwacji-setki przeczytanych relacji i oglądniętych zdjęć i filmów i zapada decyzja-śmigamy do Baskiej Vody. Było super i postanowiliśmy kolejny raz jechać do Chorwacji-były rożne plany i pomysły ale zawsze coś nam nie pasowało. Jak fajna miejscowość to kiepska plaża lub odwrotnie-więc decyzja o ponownej wizycie w BV. Znowu było super,choć znacznie bardziej gorąco niż rok wcześniej. Odwiedziliśmy kolejne nowe miejsca w tym słynny Dubrownik. Żona powiedziała-teraz jedziemy w inny rejon albo robimy przerwę i wracamy do naszego ulubionego Rewala. Skończyło się tym,że mamy rezerwacje na lipiec 2016 kolejny raz w Baskiej Vodzie- to połączenie morza ,gór i palm,te zapachy i kolory,ten wakacyjny gwar i czuwający nad wszystkim Św. Mikołaj- musimy tam być.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 20.02.2016 21:06

kibic hr napisał(a):Lipiec 2014-nasz debiut w Chorwacji-setki przeczytanych relacji i oglądniętych zdjęć i filmów i zapada decyzja-śmigamy do Baskiej Vody. Było super i postanowiliśmy kolejny raz jechać do Chorwacji-były rożne plany i pomysły ale zawsze coś nam nie pasowało. Jak fajna miejscowość to kiepska plaża lub odwrotnie-więc decyzja o ponownej wizycie w BV. Znowu było super,choć znacznie bardziej gorąco niż rok wcześniej. Odwiedziliśmy kolejne nowe miejsca w tym słynny Dubrownik. Żona powiedziała-teraz jedziemy w inny rejon albo robimy przerwę i wracamy do naszego ulubionego Rewala. Skończyło się tym,że mamy rezerwacje na lipiec 2016 kolejny raz w Baskiej Vodzie- to połączenie morza ,gór i palm,te zapachy i kolory,ten wakacyjny gwar i czuwający nad wszystkim Św. Mikołaj- musimy tam być.

Chorwacja jest tak piękna, że nie wiem, czy nie szkoda czekać cały rok, żeby zobaczyć to samo. :?:
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 20.02.2016 21:12

Też lipiec 2014- tylko Krvavica k. Baszka Voda. Było super. Tym razem też lipiec, ale Stanici k. Omisza. O Krvavicy jednak pamiętamy i na pewno odwiedzimy Gordanę i Ivo, z którymi utrzymujemy kontakt ( wspaniali Gospodarze). Dlaczego do nich nie wracamy? Oni na brak wczasowiczów nie narzekają. Należy szukać "nowego" o Przyjaciołach nie zapominając.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.02.2016 22:37

Nie wszędzie jest tak samo piękna-mamy swoje kryteria,które Baska Voda spełnia idealnie. Urlop w Chorwacji to nie jest tania rzecz i jak już tam jadę to chcę mieć satysfakcje z wydanych pieniędzy. Zawsze jest też coś nowego do zobaczenia-teraz planuje odwiedzić Szybenik i Primosten.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 21.02.2016 18:17

Ja też w lipcu mam apartament w Baška Voda, ale dla mnie to będzie pierwsza wizyta w tym mieście :)
supernutka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 21.11.2010
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) supernutka » 20.04.2016 11:44

Bardzo dobrze się czyta Twoją relację-gratki ,zdjęcia fajne a zwłaszcza te z podwodnego świata Chorwacji .(skąd ja to znam :-) moja(nasza) podwodna pasja gdy tam jesteśmy) pozdrawiamy
supernutka,Damiano69DK :papa:
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 13.05.2016 10:43

jaczo napisał(a):Już odpowiadam- tak, udało się wyjechać :D i wiecie co :?: fajnie było :mrgreen:.


Będzie relacja z Twojej podróży ?
jaczo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 28.09.2014
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaczo » 16.05.2016 22:31

lkemot napisał(a):
Będzie relacja z Twojej podróży ?


Oj zbieram się do tego już od pewnego czasu :oops: . Miło, że macie chęć na lekturę, kolejnych moich wspomnień.

Wielka zaletą pisania relacji jest ponowne przeżywanie wspaniałych wakacji :boss: - tylko jak tu znaleźć czas :D .
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 17.05.2016 08:19

No to zbierz się ;) bo niedługo będą relacje z 2016 roku ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 2014 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone