Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Neretwa - rejs z obiadem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
j_nadolska
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 19.09.2012
Neretwa - rejs z obiadem

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_nadolska » 06.08.2014 13:01

Czy ktoś miał okazję uczestniczyć w takim spływie? Nie chodzi mi o ekstremalny rafting, ale o taki jakby fish picnik. Znalazłam na forum taki opis, ale nie wiem czy ktoś ma jakiś kontakt żeby zarezerwować sobie taki rejs.
IlonaNowa napisał(a):a może tak dla odmiany nie morzem ale rzeką,mimo,że w pieknej Hr?
polecam wobec tego taki rejsik z obiadem w dolinie rzeki Neretwy u pana Jose(nota bene to właśnie u niego realizował jeden ze swoich programów kulinarnych sam Robert Makłowicz). płyniemy rzeką łódeczkami, które w tym rejonie zowią trupice( ja smieję się,że dlatego właśnie tak, bo z powrotem płyną już trupy :lol: :lol: ), rejs trwa 1,5 godziny w otoczeniu przepięknej przyrody rzeki Neretwy, w tym czasie poczęstunek rakiją, figami, innymi sezonowymi owocami. Rewelacyjny obiad w gospodarstwie agroturystycznym gospodarza,tzn. zupa rybna, domowy chleb,potem lecą rybki morskie i z rzeki Neretwy(gorąca płyta kilku rodzajów tych ryb), sałatki, potem pikantny brodet rybny, dla zainteresowanych mięso(tzw peka + ziemniaczki), deser, kawa i cały czas domowe winko,rakija, soki, woda. Muza u zivo, konkursy(przeciąganie liny, kupa śmiechu).
to wszystko w otoczeniu fig,granatów,winogron, sadów mandarynkowych i gajów oliwnych, słowem raj na ziemi..
domowe zwierzątka- osiołki, kaczki,kurki, możliwość kąpieli w jeziorze Kuti, które kryje w swojej otchłani zalaną Naronę..(bo to okolice Metkowica). Wrażenia gwarantowane!
z czystym sumieniem-polecam!!
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 07.08.2014 07:45

Bawiąc na przełomie czerwca i lipca tego roku na Peljesacu zrobiłem sobie wycieczkę do BiH i w drodze powrotnej zatrzymałem się na "żabki" w tym hotelu http://www.hotel-villa-neretva.com/hr/naslovnica
Hotel ten organizuje fotosafari po delcie Neretwy ale nie ma stałych terminów tylko trzeba sobie taką atrakcję zamówić (grupa powinna mieć co najmniej 10 osób) albo próbować się podłączyć do już zaplanowanej wycieczki. Myślę, że jak poszukasz w sieci, to znajdziesz również inne oferty.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Neretwa - rejs z obiadem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone