Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasza ślubna sesja zdjęciowa w Chorwacji 2012

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011
Nasza ślubna sesja zdjęciowa w Chorwacji 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 11.02.2013 20:06

Witajcie,
Przepraszamy, że tyle się zeszło z publikacją naszych zdjęć :)
Prezentujemy zdjęcia z naszego pleneru w Chorwacji, który odbył się w Splicie oraz w Omiš’u na początku lipca 2012.

Plener ślubny możliwy był dzięki niesamowitemu zbiegowi okoliczności. Nasz fotograf Adam Szachtsznajder ( http://ArtWedding.pl ) wraz z małżonką Iloną, również fotografem, akurat w okresie kiedy zaplanowaliśmy naszą podróż poślubną mieli jedyne w sezonie „okienko”, dzięki któremu możliwy był wspólny wakacyjny wyjazd.

Więcej zdjęć oraz wideo prezentacja dostępna na naszym blogu: http://crolove.pl/plener-slubny-w-chorwacji/

Jeżeli zdjęcia trafiły do złego działu proszę moderatorów o przeniesienie.

Zapraszamy


Sesja w Splicie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Sesja w Omiš
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 11.02.2013 20:19

Nowożeńcy bardzo sympatyczni.
Gratulacje.

Ogólnie, jak dla mnie , nic specjalnego.
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 11.02.2013 23:34

Fajne fotki, fajny pomysł
te na blogu też super .
Gratulacje :)
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 23.02.2013 13:37

Nie mój klimat. Fotograf to z lampa słabo współpracuje, kadry sztampowe.
Para wg mnie wykorzystana ze tak powiem na 20% ;). Pozdrowka dla Was.
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 25.02.2013 23:50

Witajcie,
W imieniu małżonki jak i swoim chciałbym podziękować za Wasze opinie :)
Co do pracy Adama, nie mamy żadnych zastrzeżeń, jesteśmy bardzo zachwyceni jego fotografiami, wybrane zdjęcia na forum jak i na blogu to te, które posiadają w tle elementy chorwackie, dużą część stanowią, można tak napisać, bardziej artystyczne, ekspresyjne :)

Dzisiaj chciałbym napisać o czymś powiązanym z nasza sesją.
W weekend otrzymaliśmy od szwagra prezent ślubny w postaci niesamowitej jakości obrazu, reprodukcji zdjęcia naszego fotografa Adama, autorstwa naszego znajomego Mateusza Eciaka. Wiedziałem, że Mateusz potrafi nieźle malować ale ten obraz jest tak realistyczny, że w pierwszym momencie myślałem, że otrzymaliśmy wydrukowane na płótnie zdjęcie :) Przy tej okazji chciałbym zareklamować Mateusza, niestety chłopak nie posiada swojej WWW dlatego podaję mejla do niego w razie gdyby ktoś był zainteresowany: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl proszę powołać się na Wojtka Tylusia :)
Poniżej ów obraz Mateusza
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
grozka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grozka » 04.03.2013 00:00

Bardzo fajny pomysł i fajne zdjęcia.

Zawsze denerwują mnie opinie fachowców od fotografii :)
Nie zrozumcie mnie źle, ale "zwykły oglądacz" zdjęć nie zwraca uwagi na lampę, jasność itp.
Dla "zwykłego oglądacza" zdjęcia muszą być ładne i na pewno Wasze ślubne takie są :)

Pozdrawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 04.03.2013 02:01

Tak jak każda para różni się od drugiej pary- tak i każda sesja.
Nie można zapominać, że większość sesji jest planowana pod kątem zarówno oczekiwań młodej pary jak i wyobraźni fotografa. A ten plener nie był chyba bardzo dobrze znany ani jednym ani drugim.
Na obcym terenie to co innego niż u siebie.
Może i nieco sztampowe, ale to z CRO i tak trochę ciekawsze niż trawniki czy kolumny w parku miejskim- a takich sesji nadal wiele.

Poza tym, wyciąganie wniosków na podstawie kilku zdjęć o całości zakrawa na pewną ignorancję. :wink:
Czasami z różnych powodów publikuje się taki a nie inny wycinek całości.
Inna sprawa, że para pokazując zdjęcia na forum nie ma na celu raczej promowania umiejętności fotografa lecz swoje wrażenia z danego miejsca w CRO w tym wypadku.
Od promowania fotografa jest jego strona z wybranymi pracami. :wink:
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 04.03.2013 08:47

Witajcie,
Ta sesja to pełny spontan, szczerze powiem, że nawet gdyby wyszły 100 razy gorzej to i tak bym się z nich bardziej cieszył niżeli z super zdjęć przy sośnie :)

Dokładnie Fatamorgana - pokazałem zdjęcia bezpośrednio odnoszące się do CRO :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.04.2013 12:38

Super sesja zdjęciowa. Szkoda, że swoją sesję ślubną mam już dawno za sobą, bo gdyby była teraz, byłoby to w Chorwacji... :D
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 16.04.2013 08:02

agata26061 napisał(a):Super sesja zdjęciowa. Szkoda, że swoją sesję ślubną mam już dawno za sobą, bo gdyby była teraz, byłoby to w Chorwacji... :D

Zawsze można powtórzyć po latach ;)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.04.2013 08:57

Marceli Szpak napisał(a):Zawsze można powtórzyć po latach ;)


Sesję ślubną zawsze można powtórzyć, tylko trzeba byłoby chyba nową sukienkę kupić, bo stara już sprzedana :?
W zamian za to lepiej dłużej w Chorwacji zostać :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 24.04.2013 12:22

agata26061 napisał(a):
Marceli Szpak napisał(a):Zawsze można powtórzyć po latach ;)


Sesję ślubną zawsze można powtórzyć, tylko trzeba byłoby chyba nową sukienkę kupić, bo stara już sprzedana :?
W zamian za to lepiej dłużej w Chorwacji zostać :)

Ech, niektórzy sukienkę nadal mają, tylko się jakoś skurczyła....na pewno na skutek prania :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.04.2013 17:55

Aldonka napisał(a):Ech, niektórzy sukienkę nadal mają, tylko się jakoś skurczyła....na pewno na skutek prania :D


Z pewnością to tylko i wyłącznie skutek prania... w moją też bym się nie zmieściła, gdybym ją miała :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2013 18:52

Marceli Szpak napisał(a): jesteśmy bardzo zachwyceni jego fotografiami, wybrane zdjęcia na forum jak i na blogu to te, które posiadają w tle elementy chorwackie, dużą część stanowią, można tak napisać, bardziej artystyczne, ekspresyjne :)


..i to jest najważniejsze..Wam się podobają :mrgreen: witam krajana :papa:
Kamila25
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 29.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamila25 » 30.04.2013 20:19

Super pomysł na sesję, zdjęcia wyszły oryginalne :)
___________
Chorwacja i Toskania - najpiękniejsze miejsca na ziemi
Ostatnio edytowano 16.05.2013 15:05 przez Kamila25, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Nasza ślubna sesja zdjęciowa w Chorwacji 2012
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone