Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasza ślubna sesja zdjęciowa w Chorwacji 2012

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 13.05.2013 13:44

Aldonka napisał(a):
agata26061 napisał(a):
Marceli Szpak napisał(a):Zawsze można powtórzyć po latach ;)


Sesję ślubną zawsze można powtórzyć, tylko trzeba byłoby chyba nową sukienkę kupić, bo stara już sprzedana :?
W zamian za to lepiej dłużej w Chorwacji zostać :)

Ech, niektórzy sukienkę nadal mają, tylko się jakoś skurczyła....na pewno na skutek prania :D


Może mnie żona nie zabiję jak napiszę, że jej suknia tak jak przyjechała rok temu z Chorwacji tak do tej pory wisi na drzwiach :)



lubelski, witam również :)

Kamila25, wielkie dzięki :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.05.2013 14:04

grozka napisał(a):Bardzo fajny pomysł i fajne zdjęcia.

Zawsze denerwują mnie opinie fachowców od fotografii :)
Nie zrozumcie mnie źle, ale "zwykły oglądacz" zdjęć nie zwraca uwagi na lampę, jasność itp.
Dla "zwykłego oglądacza" zdjęcia muszą być ładne i na pewno Wasze ślubne takie są :)

Pozdrawiam



Mnie się wydaje, że Pan młody winien mieć na każdym zdjęciu załozony krawat. Jakoś wygląda to nie elegancko. Natomiast Pani Młoda zbyt frywolnie odkrywa plecy. Pa za tym zdjęcia ciekawe tylko fotograf żle ustawił przysłonę aparatu fotograficznego. Wydaje mi się, że ja lepsze zdjęcia bym zrobił radzieckim aparatem Pionier 1 *
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.05.2013 17:12

darek1 napisał(a):Mnie się wydaje, że Pan młody winien mieć na każdym zdjęciu załozony krawat. Jakoś wygląda to nie elegancko. Natomiast Pani Młoda zbyt frywolnie odkrywa plecy. Pa za tym zdjęcia ciekawe tylko fotograf żle ustawił przysłonę aparatu fotograficznego. Wydaje mi się, że ja lepsze zdjęcia bym zrobił radzieckim aparatem Pionier 1 *



EEEE tam, czepiasz się troszkę Darku. Oczywiście to Twoja opinia, ale ważne, że Para Młoda zadowolona i mają świetną pamiątkę na całe życie. Zostali uwiecznieni w strojach ślubnych i to jeszcze w tak pięknym kraju. Pozostaje się tylko cieszyć a nie zwracać uwagi na szczegóły :D
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 17.05.2013 12:06

darek1 napisał(a):
grozka napisał(a):Bardzo fajny pomysł i fajne zdjęcia.

Zawsze denerwują mnie opinie fachowców od fotografii :)
Nie zrozumcie mnie źle, ale "zwykły oglądacz" zdjęć nie zwraca uwagi na lampę, jasność itp.
Dla "zwykłego oglądacza" zdjęcia muszą być ładne i na pewno Wasze ślubne takie są :)

Pozdrawiam



Mnie się wydaje, że Pan młody winien mieć na każdym zdjęciu załozony krawat. Jakoś wygląda to nie elegancko. Natomiast Pani Młoda zbyt frywolnie odkrywa plecy. Pa za tym zdjęcia ciekawe tylko fotograf żle ustawił przysłonę aparatu fotograficznego. Wydaje mi się, że ja lepsze zdjęcia bym zrobił radzieckim aparatem Pionier 1 *


Mając takie oko, podejrzewam, że jesteś w stanie zrobić lepsze zdjęcia - na każdym zdjęciu mam krawat. Nie znasz się na sukniach, to nie lata 50-te - nie ma obowiązku wiązania sznurowadła pod szyją ;)

ale i tak pozdrawiam ;)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 12:54

Krawat masz za jasny. Nie kontrastuje z garniturem. Skoro garnitur ciemny to i krawat musi być ciemny.
Ostatnio edytowano 17.05.2013 16:07 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 17.05.2013 15:46

Marceli Szpak napisał(a):Mając takie oko, podejrzewam, że jesteś w stanie zrobić lepsze zdjęcia - na każdym zdjęciu mam krawat. Nie znasz się na sukniach, to nie lata 50-te - nie ma obowiązku wiązania sznurowadła pod szyją ;)

ale i tak pozdrawiam ;)


Marceli, Ty się nie przejmuj w ogóle tym paraspecjalistą od Pionierów1 i fotografii, bo prędzej on w kosmos tym Pionierem poleci niż Tobie powie co to jest ta przysłona i jak się nią operuje w zależności od rodzaju fotografii i zastosowanego sprzętu. :wink: :twisted:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 16:41

No, no. Doświadczenie w robieniu zdjęć mam duże. Robiłem je Smieną 8, Druchem 2, Pionierem 1, Zenith, Komsomolcem 5. Teraz zrobić zdjęcie to prościzna. Aparaty cyfrowe - nawet baby z Koła Gospodyń Wiejskich umią sie nimi posługiwać. Pozdrawiam. Wiem jedno, że czarny garnitur to i czarny krawat. :wink: :wink: :wink:
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 18.05.2013 22:34

darek1 napisał(a):Krawat masz za jasny. Nie kontrastuje z garniturem. Skoro garnitur ciemny to i krawat musi być ciemny.


LOL, krawat ma kontrastować a suknia ma za duży dekolt na plecach... Ładną masz Darku cofkę w modzie :lol:
Kiedyś chodziłem do starego fryzjera, który miał do czytania katalogi ślubne z lat 70-tych, tam takie porady widziałem.

darek1 napisał(a):Wiem jedno, że czarny garnitur to i czarny krawat.

No i znowu coś z oczami, garnitur jest granatowy, też zły? A skarpetki białe czy już czarne? ;)


Podrzuć jakąś swoją aktualną fotkę, żebym zmienił zdanie, bo na tą chwilę wyobrażam sobie Ciebie w długich włosach i przyciasnym, brązowym dresie z epoki Orłów Górskiego :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.05.2013 21:21

Marceli Szpak napisał(a):
Podrzuć jakąś swoją aktualną fotkę, żebym zmienił zdanie, bo na tą chwilę wyobrażam sobie Ciebie w długich włosach i przyciasnym, brązowym dresie z epoki Orłów Górskiego :papa:


:D :D :D :D :D :D Dobre :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.05.2013 06:43

Skarpetki czarne.
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 09.06.2013 13:20

Miejsce i pomysł na plener ekstra, szkoda, że fotograf nie stanął na wysokości zadania i nie wykorzystał potencjału miejsca.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 10.06.2013 21:40

adkat
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adkat » 10.06.2013 22:03

Idziol

Fotki ślubne z Chorwacji, boskie:)
w 2010 z mężem i jeszcze z jedną parą znajomych pojechaliśmy do Chorwacji w podróż poślubną i robiliśmy fotki , zapakowałyśmy sukienki, chłopaki garnitury a naszym fotografem był statyw. I powiem Wam szczerze, że jakikolwiek fotograf powiedział by mi że to nie tak światło, że nie tak poza , uśmiech czy suknia to dla nas to są mniamniuśne zdjęcia bo to nasze wspomnienia i te fotki o tym nam przypominają. Sesję typowa pod krawatem mieliśmy w Polsce w parku...
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 10.06.2013 22:04

adkat napisał(a):Idziol

Fotki ślubne z Chorwacji, boskie:)
w 2010 z mężem i jeszcze z jedną parą znajomych pojechaliśmy do Chorwacji w podróż poślubną i robiliśmy fotki , zapakowałyśmy sukienki, chłopaki garnitury a naszym fotografem był statyw. I powiem Wam szczerze, że jakikolwiek fotograf powiedział by mi że to nie tak światło, że nie tak poza , uśmiech czy suknia to dla nas to są mniamniuśne zdjęcia bo to nasze wspomnienia i te fotki o tym nam przypominają. Sesję typowa pod krawatem mieliśmy w Polsce w parku...

ta jakby to moja kochana była to by się chyba utopiła :)
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 11.06.2013 23:01

Idziol napisał(a):http://imgur.com/a/0e1X4

a takie macie?

Rewelka! :)
Że niby małżonka cięższa ? :P
Baliśmy się słonej wody - a jak Wasze ciuszki po takiej kąpieli? ::)


adkat napisał(a):I powiem Wam szczerze, że jakikolwiek fotograf powiedział by mi że to nie tak światło, że nie tak poza , uśmiech czy suknia to dla nas to są mniamniuśne zdjęcia bo to nasze wspomnienia i te fotki o tym nam przypominają.

Dokładnie tak samo myślimy :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Nasza ślubna sesja zdjęciowa w Chorwacji 2012 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone