Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz siódmy raz - Živogošće Blato

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 12.02.2008 13:06

FUX napisał(a):W kwestii temat.
Podziwiam determinację.... :wink:


Podpisuję się też.

Nigdy nie byłam w jednym wczasowym miejscu więcej niż 5 razy. Były to czasy gdy wyjeżdżaliśmy jeszcze nad Bałtyk. Zdarzyło nam się aż 5 krotnie wyjeżdżać do Rowów i 5 krotnie do Dębek. Z tego przez dwa kolejne lata byliśmy po równo i w Rowach i w Dębkach.
Czyli też siedem lat spędzania letniego urlopu nad Bałtykiem ale z pewnymi modyfikacjami. :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.02.2008 18:34

Lidia K napisał(a):
FUX napisał(a):W kwestii temat.
Podziwiam determinację.... :wink:


Podpisuję się też.

Nigdy nie byłam w jednym wczasowym miejscu więcej niż 5 razy. Były to czasy gdy wyjeżdżaliśmy jeszcze nad Bałtyk. Zdarzyło nam się aż 5 krotnie wyjeżdżać do Rowów i 5 krotnie do Dębek. Z tego przez dwa kolejne lata byliśmy po równo i w Rowach i w Dębkach.
Czyli też siedem lat spędzania letniego urlopu nad Bałtykiem ale z pewnymi modyfikacjami. :)


Hm... nie wiem czy Was dobrze rozumiem :D - sądzicie,że byłem 7 razy w Blato ? Jeżeli tak to znaczy,że nie czytaliście tego tematu od początku :D :D
"Nasz siódmy raz " - znaczy: nasz siódmy pobyt w Chorawacji był właśnie w Blato, bo porzednie wakacje spędzaliśmy:
- w 2001 na Krku
- w 2002 na Pagu
- w 2003 na Istrii
- w 2004 na Ciovo
- w 2005 w Zupie Dubrovackiej
- w 2006 na Hvarze
:D :D

A zdjęcia faktycznie robiłem z myślą o późniejszym ich sklejeniu w panoramę.
Pozdrav.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 12.02.2008 19:43

Aaaaaaaa..... :mrgreen:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 13.02.2008 08:49

wojan napisał(a):Decyzja o wyjeździe zapadła praktycznie na dwa tygodnie przed urlopem, bo wcześniej w planach na ten rok Chorwacji nie było z dwóch powodów - wakacje mieliśmy w tym roku w lutym
......
Ze zmiany adresu niestety wyszły nici, zatem okazało się, że możemy uszczknąć trochę z oszczędności i jechać już siódmy raz nad Jadran.
Wybór padł na Živogošće Blato.Byliśmy tam wracając w zeszłym roku z Hvaru i już wtedy stwierdziliśmy,że może to być miejsce naszego kolejnego pobytu w Chorwacji.

Jedziemy jak zwykle w ciemno......


Jest napisane. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sorrry, co za gapiostwo.
:( :( :( :(
:oops:
:D :D :D :D :D :D
:papa:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2010 16:15

Zostawię swój ślad żeby przeczytać te relacje ,

Bo być może właśnie Zivogosce blato będzie miejscem tego rocznego naszego pobytu . :) :)
marthe
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marthe » 15.07.2014 12:55

Cześć :)
W tym roku będziemy pierwszy raz właśnie w Živogošće Blato, dzięki zachęcającym relacjom Forumowiczów ;) Chciałam prosić o polecenie jakichś fajnych knajpek w okolicy? Pozdrawiam serdecznie :) Marta
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.07.2014 13:31

wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.07.2014 15:17

FUX napisał(a):Ta knajpka.
https://goo.gl/maps/9IPjY


Popieram :D :papa:
marthe
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marthe » 15.07.2014 19:45

Fux, Wojan - wielkie dzięki :D :D :D
Mam nadzieję, że namierzymy właściwą ;) Jedziemy nieco w ciemno, nikt z Was nie pisał akurat o tym lokum - po prostu wysyłałam maile, i zdecydowanie nie było ich 300 :lol: - oby miejscówka okazała się godna polecenia, tak czy tak - dam znać po powrocie:) Przeczytałam relacje - super (!) - ale gdyby coś Wam się nasunęło, to - każda porada cenna :)
Serdeczności, Marta
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasz siódmy raz - Živogošće Blato - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone