Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz kraj taki piękny... Tatry

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 26.08.2015 09:15

Buber napisał(a):...
Piękne zdjęcia Doliny 5 stawów, ładne kolory i widać, że pogoda dopisała.
No i apetyt na szarlotkę rośnie :wink:
Zimą jadłem tylko tę w MOKu.

Obrazek


Zastanawia mnie, że na fotkach specjalnie ludzi nie widać - to był jakiś "luźny" weekend, czy musieliście kombinować z kadrem ?

zima w górach piękna, jakoś na razie nie dane nam było zdobywać szczytów w takich warunkach, może w najbliższym sezonie w końcu się odważymy

nasz pobyt w Tatrach nie był weekendowy, ale poniedziałkowo-wtorkowy :wink:
nie musieliśmy unikać ludzi w kadrach, bo na szlaku prawie ich nie było, choć schronisko w Dolinie miało pełne obłożenie, wliczając też "glebę"
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.08.2015 14:28

Kasia i Krzyś napisał(a):a w Tatry na pewno jeszcze na jakiś weekend wrócimy (oczywiście tylko poza szczytem sezonu)

Pięknie. 8)
Powróciły wspomnienia z młodzieńczych czasów...

Pozdrawiam,
Wojtek
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 27.08.2015 07:12

Kasia i Krzyś napisał(a):zima w górach piękna, jakoś na razie nie dane nam było zdobywać szczytów w takich warunkach, może w najbliższym sezonie w końcu się odważymy


Wtedy tylko na Moko wszedłem, pojedynczy śmiałkowie szli nad Czarny Staw :wink: .

Kasia i Krzyś napisał(a):nasz pobyt w Tatrach nie był weekendowy, ale poniedziałkowo-wtorkowy :wink:
...


... i wszystko jasne :D .
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 27.08.2015 09:47

Franz napisał(a):Powróciły wspomnienia z młodzieńczych czasów...

cieszę się, że mogłam trochę odświeżyć wspomnienia :wink:
Buber napisał(a):Wtedy tylko na Moko wszedłem, pojedynczy śmiałkowie szli nad Czarny Staw :wink:

do odważnych Świat należy :D

w tym roku, poza Chorwacją oczywiście, na razie kiepsko z wyjazdami (i z wolnym czasem)
odwiedziliśmy tylko w krótkich popołudniowo-wieczornych wypadach dwa z czołówki największych polskich miast
mam nadzieję wkrótce wrzucić trochę fotek :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.08.2015 13:47

Kasia i Krzyś napisał(a):...
odwiedziliśmy tylko w krótkich popołudniowo-wieczornych wypadach dwa z czołówki największych polskich miast
mam nadzieję wkrótce wrzucić trochę fotek :papa:


Które ?
Tylko nie piszcie, że Kraków i Wawę :wink:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 30.08.2015 23:33

Buber napisał(a):Które ?
Tylko nie piszcie, że Kraków i Wawę :wink:

jeden strzał celny, więcej szczegółów wkrótce...
i kolejny górski weekend też za nami 8)
Poprzednia strona

Powrót do Polska


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nasz kraj taki piękny... Tatry - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone