Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz Bałtyk, czyli szukam noclegu na wakacje

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Nasz Bałtyk, czyli szukam noclegu na wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 08.10.2015 06:30

Witam.
W tym roku ze względu na zmęczenie podróżą postanowiliśmy (a właściwie żona podjęła decyzję) odpuścić Chorwację w najbliższe wakacje.
Zapadła decyzja wczasy zorganizowane z przelotem samolotem, albo wakacje nad Bałtykiem.

Dlatego proszę Was o sprawdzone namiary na apartamenty (pokoje wyposażone w kuchnię) nad naszym ciepłym inaczej morzem.

Pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.10.2015 07:50

Cześć,

najprostsze wyjście to..... zmienić żonę :oczko_usmiech: ale podejrzewam, że z lenistwa i z niechęci biegania po polskich sądach, będzie wolał się pomęczyć w sezonie nad Bałtykiem.
Ostatnio byłam tu, ale był to wrzesień, w ośrodku ewidentnie czuć było, że już koniec. Pani na recepcji to PRL i jej "czego" na przywitanie zrobiła na nas ogromne wrażenie... Mieliśmy domek 5 os. na 4 osoby, ale to nie jest to co kwatera w Cro. Aneks kuchenny jest w jednym z pokoi, i nie ma kuchenki (mieliśmy swój palnik elektryczny, takie doświadczenie z lat wcześniejszych) tylko czajnik i szkło pod śniadania. Ale przed każdym domkiem stół z ławami i grille. W domkach niestety brudno, więc pierwsza rzecz to sprzątanie. Wyjazd wrzesniowy był last minut i po kosztach i na 5 dni, więc się tym nie przejmowaliśmy, ale na główny urlop, to byłabym zła. Ogromy plus ośrodka to to, że z domku do bramki na plażę, z najdalszego punktu dojdziesz w 60 sekund idąc z parawanem, leżakami, kocami, siatą zabawek i ciągnąć dwójkę dzieci ze sobą. A plaża w tym miejscu jest szeroka.

A dlaczego o tym piszę? Pokaż żonie cennik tego ośrodka (domek 4 osobowy 1 pomieszczeniowy) w sezonie to 220 zł czyli ok. 52 EUR + opłata klimatyczna 3 zł/os, + parkowanie 3 zł/dobę, czyli sporo jeszcze dochodzi. I jeśli chcesz mieć coś ala apartament w Cro, to z takimi cenami min. musisz się liczyć. Myślę, że żona do lipca się zregeneruje i odpocznie od długich podróży, a jak porówna to z kosztami Bałtyku to może i dziś zacznie trasę ustalać i miejsce pobytu :D

Żeby nie było... Uwielbiam Bałtyk i z przyjemnością spędzałabym tam urlop, ale ceny i niepewność pogody (bo temp morza mogę zaakceptować), niestety są ciężkie do przyjęcia. Dla mnie Bałtyk to poza sezonem (maj/czerwiec lub wrzesień).

PS. pierwszy tydzień września tego roku chciałam spędzić nad Bałtykiem w okolicach Gdańska. Tak sobie założyłam. I przez 2 tygodnie nie udało mi się znaleźć nic, co by dla naszej 3 + auto zamknęło się w kwocie 150 zł ze wszystkimi dopłatami za dobę. A oferta tego ośrodka w Stogach całkowicie zakończyła poszukiwania: domek 3-os, 100 zł+10 zł za auto + opłata klimatyczna coś 4 z /os (dziecko też) + woda i prąd wg wskazań licznika.... Dobrze, że jeszcze doczytałam opinie o tym ośrodku.... Pojechaliśmy do Pakostane....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2015 08:49

Klukowianka. Rezerwować trzeba wcześnie. Jedna z najlepszych plaż nad Bałtykiem, ale trzeba dojechać samochodem i przejść leśną ścieźką ,lub rowerem pod plażę.
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 08.10.2015 13:32

Dziękuję za odpowiedzi.
Zmiana żony nie wchodzi w grę i nie tylko z powodu formalności :)

Poszperałem w necie i wysłałem zapytania do kilku obiektów. Ceny zawarte w mailach zwrotnych są dość wysokie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2015 14:50

ogi napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi.
Zmiana żony nie wchodzi w grę i nie tylko z powodu formalności :)

Poszperałem w necie i wysłałem zapytania do kilku obiektów. Ceny zawarte w mailach zwrotnych są dość wysokie.


Jak to nie tajemnica to podziel się wiedzą.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 08.10.2015 14:55

labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3270
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 08.10.2015 16:00

Jeśli chodzi o Ustkę mam namiary na kawalerkę w bloku na parterze. Gość z rodziny wynajmuje latem.
Jeden pokój, kuchnia , łazienka. max 4 osoby.
Za blokiem Lidl, kawałek dalej Biedna Ronka.
Niestety nie w centrum ale w sam raz na wieczorny spacer po deptaku w Ustce.
Kawalerka od strony zachodniej plaży, wydaje mi się , że nawet lepiej, bo wschodnia plaża w remoncie , więc jest głośno i bardzo ciasno, bo nie nasypują plaży jak co roku.
Do plaży zachodniej spacerek przez las na skróty lub samochodem .
Namiar na właściciela bezpośrednio ewentualnie na priv jak chcesz
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 08.10.2015 17:29

Najwięcej odpowiedzi mam z Darłówka. Cena za ap. dla rodziny 2+2 to minimum 300 zł za dobę.

Powrót do Polska



cron
Nasz Bałtyk, czyli szukam noclegu na wakacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone